JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

Labākais audio savā klasē

Jeep® Wrangler Unlimited Sahara ietver sevī labāko audio savā klasē ar septiņu skaļruņu premium Alpine® Audio sistēmu, kas rada izcilas kvalitātes skaņu, pateicoties 460 vatu pastiprinātājam, diviem frekvenču skaļruņiem un 8×12 collu sabuferim ar 6.5 collu skaļruņiem. Atklāj jaunu vilni skaņas inžinērijā.

RUBICON GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS

• Dana® 44 smagslodzes priekšas/aizmugures asis
• Elektroniska sašūpošanās stieņa atdale
• Rock-Trac® 4×4 sistēma
• Tru-Lok® tehnoloģija

MODERNĀKĀ TEHNOLOĢIJA

With Uconnect™ sistēmu jūs varat pārvaldīt visas jūsu multimediju ierīces. Balss komanda padara braukšanu ar jūsu Jeep® Wrangler Unlimited daudz vienkāršāku, izmantojiet savu balsi, lai izvēlētu radio stacijas un veiktu tālruņa zvanus, nenovēršot acis no brauktuves.
Uconnect™ navigācija piedāvā uzlabotu GPS navigāciju ar galamērķa ievadi caur balss komandu. Jūs varat sarunāties pa telefonu, braucot, pateicoties transportlīdzekļa balss aktīvajai komunikāciju sistēmai. Visbeidzot, jūs varat klausīties savu mīļāko mūziku no CD/DVD diskiem, MP3, USB, audio ieejas ligzdas, cietā diska glabātuves, Voice Command (balss komandas) kā arī Bluetooth® audio straumēšanas.

DROŠĪBAS GAISA SPILVENI UN ANTILOCK BREMZES

Jeep® Wrangler Unlimited nāk ar plaša klāsta standarta un izvēles drošības tehnoloģijām, ieskaitot standarta uzlabotos daudzpakāpju gaisa spilvenus, un pieejamos papildu gaisa spilvenus ar sensoru atpazīšanas sistēmu. Papildu funkcijas ietver virsbūves-karkasa konstrukciju, un beszceļu/ceļu četrratu ABS bremžu sistēmu, bremžu asistentu un citām funkcijām.

Tru-Lok® tehnoloģija

Priekšējie un aizmugurējie Tru-Lok® elektroniski slēdzošie diferenciāļi palīdz balansēt ātrumu starp kreisajiem un labajiem riteņiem, lai veidotu nepārspējamu saķeri. Šaurlietojuma jaudas slēdzis uz priekšējā paneļa var noslēgt vai nu abas priekšējās vai arī aizmugurējās asis.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums