JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

2.8 CRD Dīzeļdzinējs

Šī, izcilā Common-Rail Diesel (CRD) 2.8 16V DOHC, 4-cilindru tehnoloģija ir novērtēta ar 200zs uz 3,600 apgr./min un griezes momentu ar 460 Nm uz 1600-2600 apgr./min (ar automātisko transmisiju).

Rock-Trac® smagslodzes pārnesumkārba

Unikālā Rock-Trac® 4×4 sistēma ar tās smagslodzes pārnesumkārbu un 4:1 zemo pārnesuma koeficientu ar automātisko transmisiju, ļauj jums viegli pārvarēt akmeņus un šķēršļus vietās, kuras citi tikai sapņo kādreiz sasniegt.

IZCILS SNIEGUMS

Jeep® Wrangler Unlimited iespējas ļauj jums braukt pa jebkāda tipa apvidu. Saķere palīdz jums pārvarēt jebkādus ceļa apstākļus. Jeep® Wrangler artikulācija pastiprina kā ceļa tā bezceļa izpildījumu, palielinot elastīgumu, ass artikulāciju un rata ceļu. Manevrētības spēja ir visnozīmīgākā, lai izvairītos no negadījuma situācijām un bojāta transportlīdzekļa. Jeep® Wrangler Unlimited zemes klīrenss padara jūsu automobili gatavu bezceļa takām un ar labi aizsargātā šasija atļauj jums pārvarēt baļķus, akmeņus un nelīdzenu ceļu.
Pārvariet jebkuru straumi ar pārliecību, pateicoties Water Fording tehnoloģijai, kas nodrošina papildu elektronikas un virsbūves aizblīvējumus, kā arī liela gaisa daudzuma uzņemšanas vietnes.

PĀRVARI JEBKURU APVIDU

Trail rated® zīme uz Jeep® 4×4 transportlīdzekļiem pierāda to lielisko izpildes spēju gandrīz jebkuros laika apstākļos.
• Sniegs
• Dubļi
• Smiltis
• Akmeņi

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums