JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JAUNAIS COMPASS AR ASISTĒJOŠO HIBRĪDSISTĒMU

Dodieties vēl nepieredzētos piedzīvojumos savā jaunajā Jeep® Compass e-Hybrid automobilī, kurā kombinēti darbojas divi dzinēji – jaunais 1,5 litru T4 benzīna turbodzinējs, kas nodrošina 130 ZS jaudas priekšpiedziņu, un elektriskais dzinējs, kas ir integrēts 7 pārnesumu DCT pārnesumkārbā un nodrošina 48 V spriegumu snieguma palielināšanai līdz maksimāli 15 kW (20 ZS)*.

Longitude

Jaunais Jeep Compass Longitude iekļauj standarta aprīkojuma komplektu, tostarp 17 collu vieglmetāla diskus un divu zonu automātisko klimata kontroli. Pilnībā digitālā TFT ekrāna instrumentu paneļa, kuru veido 10,25 collu Full HD ekrāns, raksturīgā iezīme ir inovācija.

Limited

Versija Limited paaugstina elegances līmeni, jo ir aprīkota ar augstākās kvalitātes apdari. Instrumentu panelis ir ieguvis pilnīgi jaunas aprises, pielāgojot to jaunajai Uconnect informējoši izklaidējošajai sistēmai, kuras lepnums ir 10,1 collas Ultra HD displejs un jaunais bezvadu lādētājs. Tāpat standarta aprīkojumā ietilpst atjaunotā dizaina 18 collu vieglmetāla diski, tonēti logu stikli un pilnīga LED apgaismojuma lukturi ar integrētu dienas gaitas apgaismojumu. Jaunā versija Limited ļauj bez pūlēm un bez vadu savienojuma uzlādēt jūsu viedtālruni. Adaptīvā kruīza kontrole ir vadītāja palīgsistēma, kas uztur konstantu braukšanas ātrumu un pielāgo to priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

Upland

Naujasis „Compass Upland“ pasižymi unikaliu ir neturinčiu analogo stiliumi. Šios specialios serijos modelių salone naudojamos perdirbtos medžiagos, pavyzdžiui, „Seaqual“, kuri pagaminta iš vandenynuose surinktų plastiko atliekų ir panaudota sėdynėms, durų vidinei apdailai ir prietaisų skydeliui. Stilių ir individualumą pabrėžia bronzinės detalės, blizgūs juodi lengvojo lydinio ratlankiai, juodas stogas ir nauji „Matter Azur“ dažai. Tuo pat metu „e-Hybrid“ galios pavara su nauja 7 greičių pavara su dviguba sankaba užtikrina komfortą ir puikias eksploatacines savybes, sumažindama emisijas ir degalų sąnaudas.

S

Versija S apvieno modernākās tehnoloģijas un augstākā līmeņa dizaina risinājumus. Kā modeļa ievērojamākie standarta aprīkojuma elementi noteikti jāizceļ jaunā 10,1 collas Uconnect informējoši izklaidējošā sistēma ar navigācijas funkcionalitāti*, melnas krāsas jumts, saskaņotas krāsas apakšējie buferi, automātiskas, elektroniskas darbības bagāžas nodalījums, atjaunota dizaina 19 collu vieglmetāla diski, inovatīva dizaina LED apgaismojuma lukturi, ādas apšuvuma sēdekļi ar pelēkām šuvēm un elektroniski regulējams vadītāja sēdeklis. Jaunais automātiskas, elektroniskas darbības bagāžas nodalījums, pateicoties zem aizmugures bufera uzstādītajam sensoram, atveras un aizveras ar vienkāršas pēdas kustības starpniecību.

Jaunās e-Hybrid tehnoloģijas laikmets

Jeep® e-Hybrid tehnoloģijas pamatā ir kombinēta divu dzinēju darbība – jaunā 1,5 litru T4 benzīna turbodzinēja, kas nodrošina 130 ZS jaudas priekšpiedziņu, un elektriskā dzinēja, kas ir integrēts 7 pārnesumu DCT pārnesumkārbā un dažādās autovadīšanas situācijās nodrošina 48 V spriegumu snieguma palielināšanai līdz maksimāli 15 kW (20 ZS)*. e-Hybrid sistēma garantē pilnībā elektrisku autovadīšanas pieredzi: tā ļauj braukt pilnībā elektriskajā režīmā, pavisam izslēdzot iekšdedzes dzinēju, un pārvalda lēnā ātrumā veiktus manevrus.

Jeep® e-Hybrid tehnoloģija

Jeep® e-Hybrid tehnoloģijas pamatā ir kombinēta divu dzinēju darbība – jaunā 1,5 litru T4 benzīna turbodzinēja, kas nodrošina 130 ZS jaudas priekšpiedziņu, un elektriskā dzinēja, kas ir integrēts 7 pārnesumu DCT pārnesumkārbā un dažādās autovadīšanas situācijās nodrošina 48 V spriegumu snieguma palielināšanai līdz maksimāli 15 kW (20 ZS)*. e-Hybrid sistēma garantē pilnībā elektrisku autovadīšanas pieredzi: tā ļauj braukt pilnībā elektriskajā režīmā, pavisam izslēdzot iekšdedzes dzinēju, un pārvalda lēnā ātrumā veiktus manevrus .

Funkcija e-Creeping Atlaižot bremžu pedāli un ļaujot vadību pārņemt elektriskajam dzinējam, automobilis var pārvietoties lēnā ātrumā pilnībā elektriskajā režīmā pat tad, ja ir izslēgts iekšdedzes dzinējs.

Funkcija e-LaunchPateicoties jaunajai e-Hybrid tehnoloģijai, atkārtota automobiļa iedarbināšana notiek laideni, klusi un pilnībā elektriskajā režīmā.

Funkcija e-QueuingTā kā pilnībā elektriskais režīms nodrošina kustību lēnā ātrumā, e-Hybrid tehnoloģija ļauj automobilim pārvietoties vienmērīgi un klusi pat gadījumos, kad esat iekļuvuši intensīvas satiksmes plūsmā, kur bieži jāapstājas un jāatsāk kustība.

Funkcija e-Parking
Pateicoties šai tehnoloģijai, automobiļa novietošanas manevrus ir iespējams veikt pilnībā elektriskajā režīmā, neradot CO2 izmešus.

Drošība

Jaunais Jeep® Compass e-Hybrid ir aprīkots ar plašu klāstu aktīvo un pasīvo drošības sistēmu, kas izstrādātas jūsu atbalstam visa autovadīšanas procesa laikā.

Eksterjers

Jeep® Compass piedzīvo savu izcilo debiju hibrīdtehnoloģiju nodrošinātās mobilitātes pasaulē. Atpazīstamais dizains un satriecošās plūdlīnijas rada priekšnosacījumus jauniem dizaina elementiem, piemēram, uzlabota dizaina priekšējam režģim, priekšējam buferim un pilnīga LED apgaismojuma priekšējiem lukturiem.

Interjers

Jaunā Jeep® Compass e-Hybrid salona lepnums ir tā ietilpība, komforts un stils. Viduskonsole ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu vairāk vietas vadītājam un pasažieriem, tādējādi palielinot salona platību. Instrumentu panelis ir aprīkots ar lielu informējoši izklaidējošās sistēmas displeju un modernu digitālo paneli. Salona dizaina stilu papildina augstākās kvalitātes auduma elementi, pieskārienam patīkami materiāli un redzamas šuves.