JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

PILSĒTAS STILĪGAIS

Stilīgs un kompakts pilsētas apvidus auto braukšanas spēju ziņā nepiekāpjas lielākiem modeļiem, savukārt tā izsmalcinātās formas neatstāj vienaldzīgu. Plūdlīniju, elegantais un skaistais izskats, uzmanība katrai detaļai – tas, ko ilgi gaidīja “Jeep” pilsētas apvidus auto cienītāji. Jaunākais modelis ir radīts jaunākā dizaina, tehnoloģiju un spēju kombinācijas meklētājiem.

Esiet drosmīgi stāties pretī nākotnei

Jaunais “Jeep® Compass” ignorē iestāvējušās normas un standartus. Tas ir gatavs dāvāt Jums jaunas sajūtas un aicina uz neaizmirstamu ceļojumu, kurā sagaida mūsdienīga dizaina, progresa un jaunu iespaidu sintēze. Ar “Uconnect™ LIVE”, kas nodrošina piekļuvi radio uztvērējiem “TuneIn” un “Deezer”, varēsiet klausīties savu iecienīto mūziku. Turklāt šis pakalpojums dod iespējas zvanīt vai nodiktēt ziņas tekstu ar balsi. Savukārt integrētā sistēma “Tom Tom Live” sniedz reāllaika informāciju par Jūsu braucienu. Tagad vadīšana iegūst jaunus toņus, un Jūs varat baudīt inovāciju piedāvātās iespējas.

Gan pilsētai

“Compass”, pateicoties kompaktumam un drošībai, ir lieliski piemērots pilsētai. Vadītāja asistēšanas sistēmas, piemēram, kruīza kontroles sistēma un satiksmes joslu kontroles sistēma “LaneSense”, kā arī frontālās sadursmes novēršanas sistēma “Forward Collision Warning Plus” nodrošinās vispusīgu drošību pilsētas ielās.

Gan bezceļiem

Savukārt saķeres spēka vadības sistēma “Selec-Terrain®” dod iespēju izvēlēties no pieciem braukšanas režīmiem, tāpēc varat droši braukt jebkādos laika apstākļos un pa jebkādu segumu, ieskaitot sniegu vai mālu.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums