JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JAUNIE JEEP® COMPASS

Automašīna, kura pieskaņojas pie Jūsu aktīvās un (ne)ikdienas piedzīvojumiem bagātās dzīves. Atklājiet jauno „Compass“.

Jaunajam “Jeep® Compass” ir četras dažādas versijas, katrai no tām ir specifiskas īpatnības, tādēļ viegli atradīsiet sev vispiemērotāko piedzīvojumu kompanjonu.

80. GADADIENA

Jeep® atzīmē zīmola 80 gadu jubileju, piedāvājot unikālus dizaina elementus, kas izceļ Compass personību un eleganci. 80. gadadienas modeļa versija tiek piedāvāta vēl nebijušā pilsētvides zaļā (Urban Green) un adaptīvi zaļā (Mimetic Green) krāsā, ko papildina neitrāli pelēka toņa (Neutral Grey) apdare. 18 collu neitrāli pelēka toņa (Neutral Grey) vieglmetāla diski un jaunais pilnīga LED apgaismojuma lukturu dizains izceļas jaunā izskata dēļ. Kā arī, ierobežotā daudzumā izlaistā modeļa priekšējās durvis un interjera elementus rotājošā 80. gadadienas emblēma, uzsver īpašā modeļa unikalitāti un eleganci.

LONGITUDE

Jaunā Jeep® Compass Longitude standarta komplektācijā ietilpst 17 collu vieglmetāla diski, 7 collu instrumentu panelis, divu zonu automātiskā klimata kontrole, novietošanas sensori un Parkview® kamera. Turklāt inovatīvā bezvadu uzlādes dokstacija nodrošina jūsu viedtālruņa uzlādi, neizmantojot nekāda veida kabeļus.

LIMITED

Elegantāks izskats un augstākās klases interjers. Pilnībā jaunajā priekšējā panelī izceļas jaunā, viedā Uconnect™ informējoši izklaidējošā sistēma, kas aprīkota ar Ultra HD izšķirtspējas 10,1 collas ekrānu. Visu interjeru aptverošā inovācija ietver arī HD izšķirtspējas 10,25 collu ekrāna pilnībā digitālo instrumentu paneli. Eksterjerā nav iespējams nepamanīt standarta komplektācijā ietilpstošos jaunā dizaina 18 collu vieglmetāla diskus, tonētos stiklus un pilnīga LED apgaismojuma lukturus ar integrētu dienas gaitas apgaismojumu.

S

Pilnībā jaunais Jeep® Compass S ir augstākā līmeņa modelis, kas ietver vislabākās tehnoloģijas un stilīgākos dizaina elementus. Standarta komplektācijā ietilpst jaunā 10,1 collas ekrāna Uconnect™ informējoši izklaidējošā navigācijas sistēma, 10,25 collu ekrāna digitālais instrumentu panelis, automātiski atverams bagāžas nodalījums, jaunie 19 collu alumīnija diski, inovatīva dizaina LED apgaismojuma priekšējie lukturi, kā arī elektroniski sēdekļi ar formu saglabājošu polsterējumu un ādas apšuvumu ar pelēkām šuvēm.

DODIETIES IZBRAUCIENĀ UZ NĀKOTNI

Jaunais Jeep® Compass ir pieejams arī 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa modeļa versijā.

Uzzināt vairāk

Jaunais Jeep® Compass turpina būt celmlauzis inovāciju jomā. Jauns, apbrīnojams dizains un uzlabota braukšanas pieredze pateicoties progresīvāko tehnoloģiju funkcionalitātei visā Jeep® klāstā.

JAUNA 10,1 COLLAS UCONNECT™ INFORMĒJOŠI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA

Compass priekšējā panelī izvietota jaunā Uconnect™ informējoši izklaidējošā sistēma ar skārienekrānu — vismūsdienīgākā sistēma visā Jeep® klāstā. Salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, ekrāns ir par 30% lielāks, sasniedzot 10,1 collu, kas aprīkots ar Ultra HD izšķirtspēju. Inovatīvā operētājsistēma nodrošina navigāciju, kas ir pat piecas reizes ātrāka un intuitīvāk lietojama. Turklāt, ir iespējams personalizēt saskarni, piekļūstot iecienītākajām lietotnēm no 6 dažādiem lietotāju profiliem.

JAUNS DROŠĪBAS LĪMENIS

Kompakts SUV, kas aprīkots ar jaunākajām drošības un aizsardzības funkcijām, piemēram, ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, viedo ātruma uzraudzības palīgsistēmu un 2. līmeņa autonomās vadības sistēmu.

IKONISKAS FORMAS UN AUTENTISKAS VIRSBŪVES LĪNIJAS

Priekšpuses līnijas un lukturu profils saplūst, veidojot modernāku un robustāku Compass izskatu. Turklāt ikoniskais septiņu atveru priekšējais režģis ir pilnībā modernizēts un akcentē šī kompaktā SUV atšķirīgo raksturu.

JAUNS PRIEKŠĒJO LUKTURU DIZAINS

Satriecošais jaunais priekšējo un aizmugurējo lukturu dizains pastiprina pilnībā jaunā Jeep® Compass plūdlīniju un izceļ tā profilu. Tā jaunie lukturi piesaista uzmanību un garantē, ka jūsu automobilis vienmēr tiek pamanīts satiksmes plūsmā.

EKSKLUZĪVI RITEŅU DISKI

Jaunās eksterjera iezīmes ietver jaunu ekskluzīvas ģeometrijas riteņu disku dizainu, kas automobilim piešķir nepārprotamu valdzinājumu. Plašas izvēles iespējas, kas apmierinās pat visunikālāko stilu piekritējus — riteņu diski ir pieejami izmēra diapazonā no 16 collām līdz pat 19 collām un dažādos toņos, tostarp satīna pelēkā (Satin Grey) vai spīdīgi melnā (Gloss Black).

VĒL LABĀKS SNIEGUMS. VĒL LIELĀKA EFEKTIVITĀTE UN UZRĀVIENS

Jaunais Compass piedāvā dažādas dzinēju izvēles iespējas, kas samazina degvielas patēriņu un izmešu daudzumu, neietekmējot sniegumu, ko sagaidāt no Jeep®. Ar PRIEKŠPIEDZIŅU aprīkotais 1,3 litru, 130 ZS T4 benzīna turbodzinējs ar manuālo pārnesumkārbu un 150 ZS dzinējs ar automātisko DDCT pārnesumkārbu izceļas ar atsaucīgu un efektīvu sniegumu un pilnībā atbilst Euro 6D-final standarta prasībām. Savukārt 1,6 litru MultiJet II dīzeļdzinēja ar PRIEKŠPIEDZIŅU 130 ZS jauda uzlabo uzrāvienu un samazina CO2 izmešu daudzumu par 10%.