Jeep palīdzība uz ceļa

Jeep palīdzība uz ceļa

JEEP ROAD SERVICE +371 67524506

JEEP ROAD SERVICE sniedz Jums pilnīgu pārliecību, ka negaidīta nelaime uz ceļa var tikt viegli un ātri atrisināta un turklāt bez maksas.
Jebkurā diennakts laikā zvanot uz nummuru +371 67514348 (automašīnām, kas iegādātas pirms 01.06.2011)
vai +371 67524506 (automašīnām, kas iegādātas pēc 01.06.2011), speciālisti jūs konsultēs par turpmāko rīcību, vai nepieciešamības gadījumā tiks nosūtīta avārijas dienesta automašīna, kas palīdzēs Jums notikuma vietā vai arī aiztransportēs Jūsu automašīnu līdz tuvākajam Jeep oficiālajam servisam.
Jums vairs nebūs jāsatraucas par ikdienišķām problēmām, JEEP ROAD SERVICE Jums palīdzēs ar tām tikt galā.
• Gadījumā, ja Jums brauciena laikā negaidīti beidzas degviela, JEEP ROAD SERVICE Jums palīdzēs nokļūt līdz tuvākajai degvielas uzpildes stacijai.
• Ja automašīnas riepa ir tukša, JEEP ROAD SERVICE palīdzēs Jums apmainīt riepu pret Jūsu rezerves riteni vai nogādās riepu tuvākajā riepu remonta stacijā
• Ja automašīna ir iestrēgusi, JEEP ROAD SERVICE palīdzēs izvilkt Jūs atpakaļ uz ceļa
• Ja ir noticis ceļu satiksmes negadījums, JEEP ROAD SERVICE palīdzēs jums aizpildīt saskaņoto protokolu un nepieciešamības gadījumā aiztransportēs automašīnu līdz tuvākajam Jeep servisam
• Ja ir nozaudēta atslēga, atslēga ir palikusi salona, bet durvis ir aizslēgušās vai ir problēmas ar signalizācijas atslēgšanu, arī šajos gadījumos JEEP ROAD SERVICE Jums palīdzēs.
JEEP ROAD SERVICE rūpējas par to, lai brauciens ar Jūsu Jeep automašīnu būtu baudāms un ikdienišķas ķibeles nebojātu šo baudu.
Zvanot uz JEEP ROAD SERVICE Jums jābūt gatviem sniegt sekojošus datus:
o transportlīdzekļa reģistrācijas numurs
o Marka un transportlīdzekļa modeli
o vadītāja vārds un uzvārds
o Jūsu mobilā telefona numurs
o Precīza atrašanās vieta
o Īss problēmas apraksts
Un atcerieties, ka JEEP ROAD SERVICE darbojas visās Eiropā!