JAUNAIS JEEP® COMPASS 4XE

JAUNAIS JEEP® COMPASS 4XE

Apvidus hibrīdautomobilis ar inovatīvu braukšanas pieredzi — pilsētvides baudīšanai, izmantojot elektriskos režīmus.

80. JUBILEJAS IZLAIDUMS

Aprit 80 gadi kopš zīmola Jeep® pirmsākumiem, un par godu šim notikumam ir izstrādāta īpaša komplektācija, kas ietver ekskluzīvu saturu un unikālas stila nianses. Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa 80. jubilejas modelis ietver 18 collu riteņus Neutral Grey tonī, ekskluzīvus Urban Green un Mimetic krāsu salikumus ar Neutral Grey apdari, kā arī ekskluzīvu 80. jubilejas emblēmu eksterjerā un interjerā, uzsverot šī modeļa ekskluzivitāti un piešķirot stila akcentu. 

MODELIS LIMITED

Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa modelis Limited ir aprīkots ar jaunu, ekskluzīvu informācijas paneli ar jauno, inteliģento informatīvās izklaides sistēmu Uconnect™ komplektācijā ar 10,1 collas Ultra HD displeju. Šis modelis ietver arī jaunu 10,25 collu digitālo instrumentu paneli ar Full HD izšķirtspēju. Standarta komplektācijā tas ir aprīkots arī ar 18 collu vieglmetāla diskiem, jauna dizaina tonētiem stikliem un pilnībā LED priekšējiem lukturiem ar integrētiem dienas gaitas lukturiem (DRL). 

MODELIS S

Jaunais Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa modelis S ir papildināts ar jaunām tehnoloģijām un izsmalcinātām detaļām. Standarta aprīkojumā iekļautas tādas funkcijas kā jaunā, inteliģentā 10,1 collas informatīvās izklaides sistēma Uconnect™ ar navigāciju, 10,25 collu digitālais instrumentu panelis, automātiski atveramas un aizveramas bagāžas nodalījuma durvis, jauni 19 collu vieglmetāla diski, jauna dizaina premium klases LED priekšējie lukturi, kā arī elektriski vadāmi sēdekļi ar memory polsterējumu, kas pielāgojas ķermenim, sniedzot maksimālu komfortu. 

TRAILHAWK®

Jaunais Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa modelis Trailhawk® ļauj izbaudīt piedzīvojumiem bagātus braucienus pa ceļiem un bezceļiem, izmantojot 5 braukšanas režīmus, kas ietverti jaunajā vadības sistēmā SELEC-TERRAIN®. Turklāt standarta aprīkojumā ietilpst 17 collu vieglmetāla diski, pilnībā LED priekšējie lukturi ar uzlabotu redzamību, kā arī jaunā, inteliģentā 10,1 collas informatīvās izklaides sistēma Uconnect™ ar iebūvētu navigācijas funkciju, sniedzot tūlītēju, intuitīvu piekļuvi sakaru, izklaides un navigācijas funkcijām. 

MŪSDIENĪGĀKS IZSKATS

Jaunā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa pārliecinošās līnijas akcentē jaunā, pilnībā pārveidotā reste ar septiņiem nodalījumiem. 18 un 19 collu vieglmetāla diski ar Satin Gray vai Gloss Black apdari ir autentiski Jeep® produkti. Savukārt unikālā 4xe emblēma un zilie akcenta elementi papildina automobiļa nepārprotamo stilu. Turklāt ar Mopar® piederumiem iespējams nodrošināt augstākā līmeņa pielāgojamību. 

JAUNS INTERJERA DIZAINS

Interjeru raksturo moderns dizains ar nepārspētu estētisko kvalitāti un maksimālu komfortu. Šī jaunā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa salonā vērojamas tīrākas, horizontālākas līnijas. Glabāšanas nodalījumu ietilpība ir vairāk nekā dubultota — no 2,8 līdz 7,2 litriem — un ir ideāli piemērota ikdienas braucieniem. Turklāt premium klases materiāli, informācijas panelis un sēdekļu apdare piešķir šim kompaktās klases apvidus automobilim unikālu stilu. 

BEZVADU UZLĀDES PALIKTNIS

Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamajā hibrīdautomobilī varat uzlādēt savu viedtālruni bez vada, izmantojot bezvadu uzlādes paliktni*. Vienkārši novietojiet ierīci uz statīva, kas iebūvēts vidus konsolē, un gaismas indikators liecinās par uzlādes līmeni. 

* Saderīgs ar ierīcēm, kas atbalsta bezvadu uzlādi. 

E-COASTING

Sistēma e-Coasting patstāvīgi aktivizējas, pārņemot dzinēja bremzēšanu situācijā, kad akseleratora pedālis ir atlaists, tādējādi ļaujot atgūt enerģiju ātruma samazināšanas laikā arī tad, ja bremžu pedālis netiek izmantots. Rekuperatīvā bremzēšana ļauj maksimāli atgūt enerģiju, kamēr ir atlaisti akseleratora un bremžu pedāļi. Ar šo funkciju iespējams ģenerēt lielāku elektrības apjomu, novirzot to uz akumulatoriem. 

DROŠĪBA JAUNĀ LĪMENĪ

Pilnībā jaunais Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamais hibrīdautomobilis ir aprīkots ar visām aktīvajām un pasīvajām drošības sistēmām, kā arī otrā līmeņa autonomo vadību, sniedzot maksimālu aizsardzību braukšanas laikā. Ceļazīmju atpazīšanas sistēma, inteliģentā ātruma palīgsistēma un citas funkcijas ir pieejamas ērtākai un drošākai braukšanai. 

VEIKTSPĒJA BEZ KOMPROMISIEM

Jeep® piedāvā revolucionāru pilnpiedziņu, apvienojot to ar elektrisko dzinējspēku. Veiktspēja atkal ir paaugstināta, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Līdz 240 ZS kombinētās piedziņas režīmā, un nobraucamais attālums līdz 50 km pilnībā elektriskajā režīmā.