Limited

Limited nav ierobežojumu. Jaunais Jeep® Compass 4xe Limited nepaliek nepamanīts – spilgts eksterjers ar hroma akcentiem, ksenona tuvo un tālo gaismu lukturiem, tonētiem logiem un melnas jumta bagāžnieka sliedes ar hroma elementiem. Uconnect™ sistēma ar 8,4 collu navigācijas ekrānu ļauj jums bez satraukumiem vadīt automašīnu un vienlaikus baudīt izklaidi.

S

19 collu vieglmetāla diski ar Granite Crystal krāsojumu, melns jumts un pelēkas krāsas elementi — jaunais Jeep® Compass 4xe S ir automobilis ar raksturu. Izturīgs un elegants SUV, kas sniedz maksimālu komfortu katrā izbraucienā neatkarīgi no situācijas. Pateicoties izcilajai Alpine audio sistēmai, elektroniskajam bagāžas nodalījumam un kruīza kontrolei, jūs uz ceļa jutīsieties droši, saņemsiet nepieciešamo palīdzību un pats svarīgākais – izbaudīsiet braucienu.

TRAILHAWK®

Bezceļu apstākļiem piemērotas riepas un 17 collu alumīnija diski ļauj pavisam viegli atpazīt stāsta galveno varoni. Jaunais Jeep® Compass 4xe Trailhawk nav standarta SUV — tas ir SUV neaizmirstamu piedzīvojumu un aizraujošu mirkļu cienītājiem. Turklāt, pateicoties intuitīvajai uzlādes sistēmai, tas vienmēr ir gatavs doties nākamajā piedzīvojumā.

Jaunā easyWallbox

Jaunā Jeep® 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa standarta komplektācijā ietilpst uzlādes kabeļi, kas ļauj jums uzlādēt sava automobiļa akumulatoru, vienkārši savienojot to ar mājsaimniecības elektrobarošanas tīkla kontaktligzdu. Iegūstiet pilnībā uzlādētu akumulatoru daudz ātrāk, izmantojot jauno easyWallbox — viedo uzlādes staciju, kuru iespējams ērti uzstādīt savās mājās. Stacija, kas tāpat kā publiskajai uzlādes stacijai nepieciešamais 3. tipa uzlādes kabelis ir pieejama kā papildaprīkojums, automātiski pielāgo uzlādes jaudu, lai novērstu elektropadeves pārrāvuma risku.

Jauna mobilitātes ēra Jeep® stilā

Ieviešot elektrifikācijas tirgū jauno 4xe tehnoloģiju, Jeep® maina standartus. Jeep® nepārspējamā pilnpiedziņa tagad ir apvienota ar elektrisko jaudu. Jauna mobilitātes koncepcija, kas aptver jauno pakalpojumu un mobilitātes risinājumu ekosistēmu, tādējādi uzturot pastāvīgo Jeep® pasaules evolūciju.

Tehniskā snieguma evolūcija

Jeep® ir pārveidojis pilnpiedziņu, apvienojot standarta 4×4 sistēmu ar elektrodzinēju. Tādējādi brauciena laikā tiek nodrošināts labāks tehniskais sniegums un pilnīgs komforts. Vienlaikus tiek samazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums