Jauns Jeep® Avenger

Jaunais Jeep® Avenger tagad ir pieejams ar elektriskām, e-hibrīda un benzīna iespējām. Unikāls un atšķirīgs ārējais dizains ar jaunākajām savienotajām tehnoloģijām. Atklājiet vairāk un pēc savas izvēles izbaudiet to bez maksas.

Jauns Jeep® Avenger

Jaunais Jeep® Avenger tagad ir pieejams ar elektriskām, e-hibrīda un benzīna iespējām. Unikāls un atšķirīgs ārējais dizains ar jaunākajām savienotajām tehnoloģijām. Atklājiet vairāk un pēc savas izvēles izbaudiet to bez maksas.

KONCENTRĒTA BRĪVĪBA

 

Jaunais Jeep® Avenger iemieso zīmola DNS, pateicoties tā unikālajai stila, funkcionalitātes, tehnoloģiju un visu laikapstākļu un visurgājēju spēju kombinācijai. Un, galvenais, tas ir pieejams trīs dažādos spēka agregātos, lai nodrošinātu jums nepieciešamo brīvību jūsu braucienos.

JEEP® PREČU ZĪMES IZPILDE

Izceļas: jaunais Jeep® Avenger labi zina, kā to izdarīt. Sākot ar apņēmību un beidzot ar piedzīvojumu garu, modelis būs jūsu ideāls partneris gan nedēļas nogalēs, gan ikdienas izaicinājumos.

DIZAINS LAI FUNKCIONĒTS

Drosmīgs stils ar 100% Jeep® DNS: jaunais Jeep® Avenger ienes zīmola ikonisko dvēseli uz katra ceļa. Taču neviens elements nav paredzēts tikai estētikai: tā funkcionālais dizains ar 360º korpusa aizsardzību ir paredzēts, lai izvairītos no skrāpējumiem un iespiedumiem, laika gaitā saglabājot svaigu izskatu.

TAVS CEĻŠ, TAVA BRĪVĪBA

Kad mēs meklējam transportlīdzekli, mēs ne tikai izvēlamies to, kas mums patīk, bet arī to, kas mums līdzinās.​ Ar jauno Jeep® Avenger jūs varēsiet pilnībā brīvi izvēlēties atkarībā no pieejami spēka agregāti.

INTERJERAS

KĄ JAUTI

Modernus ir skaitmeninis naujojo Jeep® Avenger interjeras atitinka jūsų vairavimo laisvę ir puikų funkcionalumą. Nepatikėsite, kiek daiktų telpa jūsų naujajame visureigyje: mūsų saugykloje telpa visas rankinio bagažo turinys.

Kiekviena kelionė tampa nuotykiu, kurį reikia patirti. Stebėkite savo kelionių eigą dėl šiltų ir jaukių sėdynių, spalvotų prietaisų skydelio akcentų ir įvairiaspalvių aplinkos šviesų, kurios jūsų emocijas paverčia spalvomis.

 

TALPUMAS IR LANKSTUMAS

Naujajame „Avenger“ patirsite didelį erdvumą ir optimalų lankstumą dėl kiekvieno skyriaus universalumo, kurį aiškiai rodo centrinis tunelis.

DANGAUS STOGAS ATVEJOJE

Su naujuoju Jeep® Avenger tyrinėjimas tampa nuotykiu po atviru dangumi, kuris sujungs jus su jus supančia aplinka. Modelis gali pasigirti nauju stogu po atviru dangumi*, kad galėtumėte patirti legendinę Jeep® laisvę. *Galima pasirinktinai aukštyje ir viršūnėje.

10,25 collu PILNA DIGITĀLĀ KLASTERIS un 10,25 collu UCONNECTTM

Jaunajā Avenger jūs varat paļauties uz jaunākajām tehnoloģijām, pateicoties 10,25 collu Uconnect™ informācijas un izklaides sistēmai, 10,25 collu digitālajam blokam un bezvadu lādētājam. Turklāt visos savos braucienos varat gūt labumu no Apple Carplay un Android Auto.

KRAVAS ZONA

Jaunajam Avenger ir 1 metru plats, kvadrātveida formas bagāžnieks, kura ietilpība ir līdz 380 litriem. Tagad komfortam ir galvenā loma, pateicoties elastīgajam aizmugurējam sēdeklim un brīvroku pacelšanas vārtiem*.

*Pieejams kā izvēles aprīkojums Altitude un standarta aprīkojumā Summit.

ĀDAS SĒDEKĻI AR MASĀŽAS FUNKCIJU

Jaunajam Avenger ir priekšējie ādas apsildāmie sēdekļi, kas nodrošina maksimālu komfortu un relaksāciju. Tāpat vadītāja sēdeklis ir elektriski regulējams ar masāžas funkciju*, lai uzlabotu braukšanas prieku pie stūres.

*Pieejams kā izvēles aprīkojums Altitude un Summit ar pilnādas sēdekļiem.

ĀRĒJĀ

KAS TEVI APBRĪNO

Piedzīvojums ir saistīts ar robežu šķērsošanu, izpēti un sevis atrašanu pilnīgi jaunā pasaulē. Jaunais Jeep® Avenger lepojas ar drosmīgu stilu, ko raksturo muskuļotas un izteiktas formas, un to aizsargā 360° ķermeņa aizsardzība.

Turklāt raksturīgā septiņu spraugu režģis un pilnībā LED priekšējie lukturi padara Avenger atpazīstamu no pirmā acu uzmetiena, savukārt veidotās buksēšanas plāksnes atgādina Jeep® ikonisko personību.

 

AIZSARGĀTI PILNA LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Jaunā Jeep® Avenger funkcionālo dizainu raksturo aizsargāti pilni LED priekšējie lukturi, kas piedāvā pilnīgu pārvietošanās brīvību un aizsardzību pret bojājumiem visos jūsu piedzīvojumos.

LIETU DITEŅI

Spēks ierasties visur. Jaunais Jeep® Avenger lepojas ar vieglmetāla disku klāstu, kas ir no 16” līdz 18 collām, padarot jebkuru izaicinājumu vieglu.

SLĪDZES PLĀKSNES

Kad aizsardzība un piedzīvojumi iet roku rokā. Slīdēšanas plāksnes ir veidotas no tonēta polimērmateriāla, kas saglabā sākotnējo krāsu skrāpējumu gadījumā.

IZMĒRI

Jaunais Jeep® Avenger piedāvā komfortu un plašumu, kas nepieciešams katram braucienam. Ieskaitot ekstrēmākos piedzīvojumus.

Gabarītu ziņā New Jeep® Avenger ir līdz 1,53 m augsts, savukārt tā garums ir 4,08 m. Šis modelis ir 1,72 m plats. Izmēri var nedaudz atšķirties atkarībā no apdares.

SPĒJAS

VISUS IZAICINĀJUMU PĀRVĒRŠANA

Jaunais Avenger piedāvā Jeep® preču zīmi veiktspēju un pārvietošanās brīvību jebkuros apstākļos, pateicoties tā spējai braukt jebkuros laikapstākļos un visurgājējā. Veikls un reaģējošs modelis ir aprīkots ar Selec-Terrain® sistēmu un Hill Descent Control, nodrošinot lielisku bezceļa spēju. Turklāt tā dāsnais klīrenss ļauj stāties pretī pat ekstremālos apstākļos.

DROŠĪBA

KUSTĪBAS BRĪVĪBA

Jaunais Jeep® Avenger padarīs jūsu braucienus vēl vienkāršākus un virzīs jūsu braukšanas pieredzi uz priekšu, pateicoties tā kombinētajām uzlabotajām vadītāja palīgsistēmām, kas nodrošina komfortu un kontroli visos jūsu braucienos.

AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma paredz šķēršļus, pat ceļojot pa ārpilsētas ceļiem. Pateicoties tam, jaunais Avenger var automātiski bremzēt, lai izvairītos vai mazinātu sadursmi ar priekšā braucošie transportlīdzekļi, gājēji vai velosipēdisti. Vispirms, automašīna brīdina vadītāju ar akustisku un vizuālu brīdinājumu
instrumentu panelis, un, ja vadītājs nereaģē, automašīna sabojājas palīdz izvairīties vai mazināt iespējamo ietekmi.

AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBA AR AIZMUGURĒJĀS ŠRIEZES CEĻA NOTEIKŠANAS funkciju

Paņemiet lielāku pārliecību, zinot, kas atrodas blakus vai aiz jums. Aklās zonas noteikšanas sistēma samazina negadījumu risku joslu maiņas laikā, brīdinot, kad citi transportlīdzekļi iebrauc kādā no jūsu aklās zonas zonām, un brīdinot par neredzamiem transportlīdzekļiem vai šķēršļiem, braucot atpakaļgaitā.

JAUNĀ ELEKTRIFICĒTĀ JEEP® AVENGER

Iespaidīgu piedzīvojumu sākums. Jaunā elektrificētā „Jeep® Avenger“ pats pirmais pilnībā elektriskais Jeep®.

SĀCIET PIEDZĪVOJUMU

IZVĒLIETIES AUTOMAŠĪNU
Izvēlieties krāsu

INFORMĒJIET, KA ESAT IEINTERESĒTI

REĢISTRĒJIETIES
Atstājiet lūdzu savu kontaktinformāciju

MĒS AR JUMS SAZINĀSIMIES

PASŪTĪJUMA APSTIPRINĀJUMS
Saņemot Jūsu kontaktinformāciju, oficiālais Jeep pārstāvis sazināsies ar Jums par izvēlētās automašīnas rezervāciju.

** Strāvas patēriņš kombinētajā ciklā (kWh/100 km). Distance elektriskajā režīmā kombinētajā ciklā (km). CO2 emisija (g/km). Papildinformāciju par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo, specifisko CO2 emisiju līmeni jaunajām vieglajām automašīnām varat skatīt „Jaunu vieglo automašīnu degvielas patēriņa, CO2 emisiju un strāvas patēriņa ceļvedis”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un tīmekļa vietnē www.dat.de. Automašīna Latvijā vēl nav pieejama tirdzniecībā, tāpēc norādītie dati ir provizoriski. Reālie dati būs pieejami pēc automobiļa rādītāju saskaņošanas.

Attēli ir paredzēti kā piemēri, tiem ir tikai ilustrējošs raksturs. Atainotie krāsu toņi un elementi var nebūt pieejami vai var atšķirties reālās automašīnas pieejamības brīdī, piemēram, tehnisku, ražošanas un/vai komerciālu iemeslu dēļ. Dažos attēlos var būt atainoti piederumi un/vai aprīkojums, kas neietilpst standarta komplektācijā un kas reālajām automašīnām var būt īpaši jāpasūta par papildu samaksu.