Jaunais Jeep® Grand Cherokee 2024

Jaunais Jeep® Grand Cherokee 2024

Virsbūve

VALDZINOŠS IKVIENĀ DETAĻĀ

Jaunais Jeep® Grand Cherokee ir elegants un valdzinošs dizains, kas izceļas uz jebkura ceļa.
Tagad dodieties pretim visiem šķēršļiem ar lielāku pārliecību, pateicoties augstākās klases LED gaismām un 20″ vai 21″ vieglmetāla diskiem, kas arī palīdz uzlabot modeļa eleganto un leģendāro izskatu.
4xe logo ar ziliem akcentiem rotā šī luksusa krosovera ikonisko dizainu.

LIELISKS STILS

Jaunajā Jeep® Grand Cherokee 4xe elegance un personība ir acīmredzama katrā detaļā. Atjauninātais dizains godina Jeep® raksturīgās iezīmes. Ikoniskais 7 spraugu režģis akcentē muskuļotās formas un tomēr nemanāmi saplūst ar izsmalcināto stilu, piemēram, panorāmas jumtu.

4xe

Jaunais Jeep® Grand Cherokee apstiprina savu ikonisko statusu, pievienojoties 4xe modeļu klāstam un demonstrējot sev raksturīgo zilo emblēmu: Jeep® logo priekšpusē un uz bagāžas nodalījuma aizvirtņa, Grand Cherokee nosaukumu uz durvīm un piederību 4xe apliecina zils 4xe logo aizmugurē.

JAUNS SPĒKS

Jaunā Jeep® Grand Cherokee 4xe jaudu nodrošina tā 2 augstas veiktspējas spēka agregāti: 2l benzīna I-4 turbodzinējs, kas spēj nodrošināt līdz 272 ZS jaudu; un jaunais elektrodzinējs, kas sniedz līdz 145 ZS, ļauj braukt pilnīgā komfortā ar elektrisko autonomiju līdz 51 km. Kombinēti Jeep® Grand Cherokee 4xe jauda var sasniegt pat 380 ZS.

UZLĀDĒJIET JEBKUR, PAT KUSTĪBĀ

Jeep® Grand Cherokee 4xe uzlāde ir vēl vienkāršāka. Uzlādējiet mājās ar standarta uzlādes kabeli (ar 2,3 kWh jaudu pilna uzlāde prasīs 4 h), vai publiskās uzlādes stacijā ar 3. režīma uzlādes kabeli (ar 7,4 kWh jaudu pilna uzlāde prasīs 1 h 40 min). Turklāt e-Coasting funkcija pārveido enerģiju, kas rodas ātruma samazināšanas laikā, bremzējot un braucot, izmantojamā enerģijā.

HIBRĪDA REŽĪMA SLĒDZIS

Izvēlieties kādu no 3 braukšanas režīmiem, lai jaunajā Jeep® Grand Cherokee 4xe rastu savām vajadzībām vispiemērotāko. • Electric režīmā braucieni būs ar 0 CO2 emisijām un vēl nebijuši klusu mobilitāti. • Hybrid režīms automātiski optimizē abu spēka agregātu radītās jaudas izmantošanu. • e-Save režīms ļauj uzlādēt akumulatoru braukšanas laikā, izmantojot iekšdedzes dzinēju.

IZMĒRI

Jaunais Jeep® Grand Cherokee piedāvā komfortu un plašumu, kas nepieciešams katram piedzīvojumam. Izmēros tas ir līdz 1,80 m augsts, 4,91 m garš un 2,15 m plats, bet tie var nedaudz atšķirties atkarībā no aprīkojuma versijas.

Salons

NĀKOTNES TELPA

Jaunais Jeep® Grand Cherokee nodrošina jaunu komforta klasi, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus, plašu salonu ar vismodernākajām tehnoloģijām.
Izsmalcinātie sēdekļi ar unikālām detaļām ir regulējami līdz pat 16 dažādās pozīcijās*, nodrošinot maksimālu komfortu, savukārt 4 zonu klimata kontrole, pielāgojams salona noskaņas apgaismojums, izsmalcināta ādas apdare un koka detaļas sniegs eleganci vienmēr un visur, lai kur un kad Jūs dotos.

Jaunā Grand Cherokee salonā Jūs izbaudīsiet arī jaunākās tehnoloģijas, pateicoties tā jaunajai UconnectTM informācijas un izklaides sistēmai ar 10,1″ skārienekrānu un savienojamību.

* Pieejams Summit Reserve standarta aprīkojumā.

DAUDZKRĀSU SALONA NOSKAŅAS APGAISMOJUMS

Radiet personalizētu salona atmosfēru. Pateicoties LED salona noskaņas apgaismojumam*, kas regulējams 5 dažādās krāsās. Tagad varat iestatīt noskaņas apgaismojumu salonā atbilstoši ceļojuma galamērķim.

* Pieejams Summit Reserve standarta aprīkojumā.

16 POZĪCIJĀS REGULĒJAMI SĒDEKĻI

Jaunā Jeep® Grand Cherokee sēdekļi ir regulējami 16 dažādās pozīcijās*, lai nodrošinātu Jums maksimālu komfortu.

* Pieejams Summit Reserve standarta aprīkojumā.

PREMIUM MCINTOSH® AUDIOSISTĒMA

Pateicoties augstākās kvalitātes McIntosh® audiosistēmai, Jūs varat pilnībā izbaudīt perfektu skaņu visos braucienos un ikvienā piedzīvojumā. Sistēma piedāvā 17 kanālu pastiprinājumu, kas garantē līdz 950 W jaudu un 19 īpaši izstrādātus skaļruņus, tostarp 10″ zemfrekvences skaļruni.