JEEP® GRAND CHEROKEE
Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

JEEP® GRAND CHEROKEE
Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

Leģendārais JEEP®– elegantākā forma

Sajūtiet unikālo greznības un brīvības sajūtu, kuru nodrošina uzlādējamais hibrīds Jeep® “Grand Cherokee 4xe”. Esiet viens no pirmajiem un uzziniet vairāk par jauno “Grand Cherokee”.

VISU LAIKU APDĀVINĀTĀKAIS VISURGĀJĒJS ATGRIEŽAS. JAUNAIS JEEP® GRAND CHEROKEE. JAU 2022. GADĀ!

Piedāvājam jauno Jeep® GRAND CHEROKEE 4xe visurgājēju. Glauns, mūsdienīgs un ekskluzīvs interjers, jauns eksterjers un saglabāta leģendārā Jeep® raksturīgā jauda un enerģiskums. Reģistrējieties un kā pirmie saņemiet visus jaunumus, kas saistīti ar šī modeļa ierašanos Eiropā!

Fotogrāfijās attainotas ASV tirgum paredzētās automašīnas, Fotogrāfijās tiek attainotas tikai ilustratīviem nolūkiem.

JAUNAIS UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDA JEEP® “GRAND CHEROKEE 4xe”

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” ar četru piedziņu riteņu sistēmu: mūsdienīgs virsbūves dizains, elegants interjers un nesalīdzināmas automašīnas vadīšanas īpašības.

AR EKSKLUZĪVU PIESKAŅU “GRAND CHEROKEE 4XE”

Jaunajam Jeep® “Grand Cherokee 4xe” piemīt pilnveidotas īpašības, kuras šos visurgājējus padarījušas slavenus: greznība, individualitāte, stils un jauda. Šajā nepārspējamajā uzlādējamā hibrīda visurgājējā ekskluzivitāti sniedz drosmīgas līnijas, modernas eksterjera līnijas un atjaunotas slavenās Jeep® priekšējās restes, kā arī modernas eksterjera formas.

JAUNA BRĪVĪBAS IZTEIKSME

Katru dienu izbaudiet pilnībā jaunas automašīnas vadīšanas sajūtas. Jaunajā Jeep® „Grand Cherokee 4xe“ automašīnā piemērotie risinājumi Jums nodrošinās vispusīgu 360° mobilitāti.

SAGLABĀJIET DAUDZPUSĪGUMU

Dinamiskajā pilsētas dzīves tempā nepieciešama pielāgošanās un daudzpusīgums. Jeep® “Grand Cherokee 4xe” uzlādējamā hibrīda versija darbojas sevišķi klusi. Tikai ar elektrību iespējams nobraukt vairāk nekā 50 kilometrus, un ja nepieciešams, to iespējams ļoti ātri uzlādēt blakus esošajās uzlādes stacijās vai mājās. Varat izvēlēties no trijiem dažādiem braukšanas režīmiem: hibrīds, elektriskais un e-Save. Pāsteidz “Grand Cherokee 4xe” uzlādējamā hibrīda braukšanas iespējas: 380 AG, griešanas moments 637Nm. 4 piedziņas riteņi, kas nodrošina stabilitāti un caurgājību.

"MODE 3" KABELIS AR KABEĻA SPOLI

Savu jauno Jeep® “Grand Cherokee 4xe” versijas visurgājēju varat uzlādēt, lai arī kur Jūs atrastos. Komplektā ir 3 Mode savienojums, pateicoties kuram iespējams vienkārši uzlādēt hibrīda visurgājēju Jeep® 4xe jebkurā sabiedriskajā uzlādēšanas stacijā visā ES. Kabeļa spole ļauj kabeli ērtāk ietilpināt bagāžniekā un ietaupīt vietu.

JEEP WAVE® LOJALITĀTES PROGRAMMAS LIETDERĪGUMS, IESKAITOT TEHNISKO UZRAUDZĪBU UZ 5 GADIEM

Katra Jūsu Jeep® detaļa garantē drošību un aizsardzību. Tāpat iegādājoties “Grand Cherokee 4xe” automašīnu, varēsiet 5 gadus izmantot ekskluzīvu “Jeep Wave®” programmu, 5 gadus saņemt plānveida tehniskās uzraudzības pakalpojumus un citus dažādus speciālos pakalpojumus. Vairāk par “Jeep Wave®” programmu.

“GRAND CHEROKEE 4XE” ATGRIEŽAS

Apburošais “Grand Cherokee” skaistums jau ir iekarojis Itālijas ceļus. Izsmalcinātais un mūsdienīgais interjers, elegantais ārējais stils neatstās vienaldzīgus. Aicinām aplūkot pirmo “Grand Cherokee”, kurš jau drīz sasniegs arī Latviju!