JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Drosmīgs izskats, kas atspoguļo Jūsu personību

Šis pilsētas apvidus auto izceļas starp citiem uz ceļa sastopamiem transportlīdzekļiem. Apaļie priekšējie lukturi, skaidrās, taču ne pārāk stingrās līnijas pierāda, ka “Jeep® Renegade” nemainīgi saglabā savu unikālo stilu. Lai gan automobilī netrūkst mūsdienu dizaina elementu, ieraugot to, uzreiz atpazīsiet leģendārās “Jeep®” formas.

Garantēta izbraukšana

Jaunākais “Jeep® Renegade” – radīts pilsētai, bet neapšaubāmi pārvarēs arī visgrūtāk izbraucamos ceļus ārpus pilsētas. Apvidus automobilī var uzstādīt braukšanas parametru izvēles sistēmu SELECTRAC III, kas paredzēta, lai pastāvīgi sekotu un regulētu priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem nododamo griezes momentu. Savukārt elektroniskā sistēma pret apgāšanos un stabilitātes kontroles (ESC) sistēmas braukšanas uzsākšanai kalnā palīdz izvairīties no slīdēšanas un uzlabo saķeri ar ceļa virsmu.

Augstākais drošības līmenis

Jūsu piedzīvojumi sākas ar “Jeep® Renegade”. Vairāk nekā 70 drošības tehnoloģiju garantēs uzticēšanos sev, braucot bezceļos, pa šoseju vai pilsētas ielām. Lielākā daļa uzstādīto sensoru brīdina par iespējamiem šķēršļiem vai avārijas situācijām, tāpēc šis apvidus auto ļauj Jums brīvi izvēlēties jebkādus ceļojuma maršrutus, savukārt par drošību gādā pats.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums