JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

RENEGADE LONGITUDE

Šis pilsētas apvidus auto izceļas starp citiem uz ceļa sastopamiem transportlīdzekļiem. Apaļie priekšējie lukturi, skaidrās, taču ne pārāk stingrās līnijas pierāda, ka “Jeep® Renegade” nemainīgi saglabā savu unikālo stilu. Lai gan automobilī netrūkst mūsdienu dizaina elementu, ieraugot to, uzreiz atpazīsiet leģendārās “Jeep®” formas.

RENEGADE LIMITED

Jaunais Renegade Limited nodrošina neierobežotu vadīšanas baudījumu. Jums pieejama uzlabota drošība, ko nodrošina, piemēram, frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma+ un iespaidīgi jaunie LED apgaismojuma lukturi*. Jūs gūsiet arī jauna līmeņa vadīšanas prieku, ko garantēs apsildāmi ādas apdares sēdekļi. Un vēl labāk – divu zonu automātiskās klimata kontroles sistēmu varat iestatīt un vadīt ar skārienekrāna starpniecību.

SAVIENOJAMĪBA, KAS RADA ATŠĶIRĪBU

8,4 collu ekrāna Uconnect™ informējoši izklaidējošā navigācijas un DAB radio sistēma nodrošina efektīvu un ērtu lietošanas pieredzi, ikvienam vadītājam un pasažierim garantējot uzlabotu braucienu. Apple Carplay un Android Auto ļauj izvēlēties savam brauciena piedzīvojumam piemērotu fona mūziku, bet Uconnect™ navigācijas sistēma vienmēr nodrošina ceļu mājup.

AUGSTĀKAIS DROŠĪBAS LĪMENIS

Jūsu piedzīvojumi sākas ar “Jeep® Renegade”. Vairāk nekā 70 drošības tehnoloģiju garantēs uzticēšanos sev, braucot bezceļos, pa šoseju vai pilsētas ielām. Lielākā daļa uzstādīto sensoru brīdina par iespējamiem šķēršļiem vai avārijas situācijām, tāpēc šis apvidus auto ļauj Jums brīvi izvēlēties jebkādus ceļojuma maršrutus, savukārt par drošību gādā pats.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums