JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

“Renegade” ar iekšdedzes dzinēju

“Renegade” automašīnas, var piedāvāt 1.0l (120AG) un 1.3l (150AG) iekšdedzes dzinējus, kas darbojas ar benzīnu, un 1.6l (130AG), kas darbojas ar dīzeļdegvielu. Automašīnas, kas tiek komplektētas ar 6 ātrumu pārnesumu kārbu un priekšējās piedziņas riteņiem, nodrošinās nevainojamu braukšanu gan pilsētā, gan ārpus tās.

Title: “Renegade 4xe” uzlādējams hibrīds

Uzlādējamajām “Jeep® Renegade” hibrīda automašīnām (atzīmēti 4xe) ir 1.3 l benzīna un 11,4 kWh elektriskie dzinēji, kuru vislielākā attīstāmā jauda sasniedz līdz 180 AG. Uzlādējamus hibrīdus iespējams uzlādēt mājās vai speciālās uzlādēšanas stacijās – pilsētā. Savukārt tikai ar elektrību tie pilsētā var pieveikt līdz pat 50 km. Vadoties pēc vidējajiem rādītājiem, ar šādu nobraukšanas attālumu pietiek visai dienai. Uzlādējams hibrīds ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas izmēģināt braukšanu tikai ar elektrību pilsētā, taču plāno ērti pieveikt arī garākus attālumus ar iekšdedzes dzinēja palīdzību.

“Renegade e-Hybrid” - Vieglie hibrīdi

“Jeep® e-hybrid” vieglie hibrīdi izmanto iekšdedzes dzinēja un elektriskā dzinēja enerģiju. Šie hibrīdi izmanto elektrisko dzinēju, sākot braukšanu no vietas, palēnināšanās režīmā un automašīnu novietojot stāvēšanai. Vieglie hibrīdi nav uzlādējami no tīkla, jo elektriskais dzinējs izmanto bremzēšanas laikā saģenerēto un baterijā uzkrāto enerģiju.
Vieglie hibrīdi ir ideāla izvēle tiem, kas cenšas samazināt savas ekoloģiskās pēdas, taču nevēlas atteikties no iekšdedzes dzinēju sniegtajām priekšrocībām.

RENEGADE LONGITUDE

Šis pilsētas apvidus auto izceļas starp citiem uz ceļa sastopamiem transportlīdzekļiem. Apaļie priekšējie lukturi, skaidrās, taču ne pārāk stingrās līnijas pierāda, ka “Jeep® Renegade” nemainīgi saglabā savu unikālo stilu. Lai gan automobilī netrūkst mūsdienu dizaina elementu, ieraugot to, uzreiz atpazīsiet leģendārās “Jeep®” formas.

RENEGADE LIMITED

Jaunais Renegade Limited nodrošina neierobežotu vadīšanas baudījumu. Jums pieejama uzlabota drošība, ko nodrošina, piemēram, frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma+ un iespaidīgi jaunie LED apgaismojuma lukturi*. Jūs gūsiet arī jauna līmeņa vadīšanas prieku, ko garantēs apsildāmi ādas apdares sēdekļi. Un vēl labāk – divu zonu automātiskās klimata kontroles sistēmu varat iestatīt un vadīt ar skārienekrāna starpniecību.

SAVIENOJAMĪBA, KAS RADA ATŠĶIRĪBU

8,4 collu ekrāna Uconnect™ informējoši izklaidējošā navigācijas un DAB radio sistēma nodrošina efektīvu un ērtu lietošanas pieredzi, ikvienam vadītājam un pasažierim garantējot uzlabotu braucienu. Apple Carplay un Android Auto ļauj izvēlēties savam brauciena piedzīvojumam piemērotu fona mūziku, bet Uconnect™ navigācijas sistēma vienmēr nodrošina ceļu mājup.

AUGSTĀKAIS DROŠĪBAS LĪMENIS

Jūsu piedzīvojumi sākas ar “Jeep® Renegade”. Vairāk nekā 70 drošības tehnoloģiju garantēs uzticēšanos sev, braucot bezceļos, pa šoseju vai pilsētas ielām. Lielākā daļa uzstādīto sensoru brīdina par iespējamiem šķēršļiem vai avārijas situācijām, tāpēc šis apvidus auto ļauj Jums brīvi izvēlēties jebkādus ceļojuma maršrutus, savukārt par drošību gādā pats.