JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

Elektroniska sašūpošanās stieņa atdale

Šī sistēma automātiski ļauj jums atdalīt šūpošanās stieni, braucot zem 29km/h 4LO režīmā. Priekšējie riteņi var nokristies un tikt kompresēti papildu līdz pat 25%.

IZTURĪGS, TAČU IZSMALCINĀTS SALONS

2017. gada modeļa Wrangler Unlimited iekšienē, jums patiks ietilpīgā glabāšanas telpa, rafinētās detaļas un pārdomāts, ergonomisks dizains, lai katrs jūsu piedzīvojums būtu komfortabls un jautrs.
Jūs arī saņemsiet komforta un ērtību priekšrocības, ieskaitot: apsildāmus ādas apdares priekšējos sēdekļus, izgaismotus glāžu turētājus, apgaismotu salona grīdu, kā arī pieejamu automātiski-aptumšotu atpakaļskata spoguli kopā ar integrētām LED salona gaismām.

IZGAISMOTAS DETAĻAS

Ikviens Wrangler Unlimited modelis nāk ar izgaismotu salona lejas daļu un centra konsoles krūžu turētājiem, kas papildina aicinošo interjeru.

AUTOMĀTISKĀ TEMPERATŪRAS KONTROLE

Pieejamā automātiskā temperatūras kontroles sistēma (ATC) pielāgo apsildes un dzesēšanas ciklus, lai saglabātu optimālu komfortu.

FORMA AR FUNKCIONALITĀTI

• Stūre ar ādas apdari
• Mazgājams salons ar notekaizbāžņiem
• Aizslēdzama centrālās konsoles glabātuve
• Apline® Premium skaņa

Mazgājams salons ar notektapām

Ikreiz, kad tu dodies jaunā piedzīvojumā ar savu Jeep® Wrangler tas neizbēgami kļūs nedaudz netīrs. Lai iztīrītu mašīnas salonu, atveriet notektapas grīdā, tieši zem kājām. Izmazgājiet, noskalojiet un atkal dodieties ceļā.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums