Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis

Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis

Ikoniskā automobiļa evolūcija

AKTĪVAS UN PASĪVAS DROŠĪBAS FUNKCIJAS

Jaunā Jeep® Wrangler 4xe modeļa standarta komplektācijā ietilpst modernas aktīvās un pasīvās drošības funkcijas. Aklo zonu uzraudzība un aizmugurē esošo šķēršļu noteikšana garantē drošību un vadību ikdienas braucienu laikā, bet Keyless Enter ‘N Go™ sistēma ļauj jums vienmēr bez atslēgu palīdzības atvērt un aizvērt automobiļa durvis, kā arī aktivizēt un apturēt dzinēja darbību.

GRANITE CRYSTAL KRĀSOJUMS

Izcelieties pilsētas džungļos un bezceļu apstākļos, lepni izrādot jauno 80. gadadienas modeļa izskatu. Valdzinošais Granite Crystal krāsojums ir piešķirts septiņu atveru priekšējam režģim, pilnīga LED apgaismojuma priekšējiem lukturiem, riteņu arkām un priekšējam buferim. Papildus tam šī īpašā versija ir aprīkota ar ekskluzīvu rezerves riteņa cieto pārsegu, kas paspilgtina automobiļa patiesi neatlaidīgo raksturu.

ALPINE® SKAŅAS SISTĒMA AR 9 SKANDĀM

Alpine® 552 W skaņas sistēma, kas ietilpst 4xe modeļa standarta komplektācijā, ir aprīkota ar 12 kanālu pastiprinātāju un deviņām skandām, tostarp visa veida laikapstākļiem piemēroto zemfrekvences skaļruni, kas garantē nemainīgu skaņas kvalitāti pat brīvdabas piedzīvojumu laikā.

JAUNS WRANGLER 4XE PAR GODU 80. GADADIENAI

Jaunais Jeep® Wrangler atzīmē zīmola 80 gadu jubileju ar īpašu 80. gadadienas modeli. Šī jaunā versija ir aprīkota ar standarta raksturiezīmēm, piemēram, Granite Crystal ārējo apdari, korpusa tonim pieskaņotu cieto jumtu, vislabākajām drošības funkcijām visā klāstā un ādas salona apdari. Kā arī automobiļa sānu daļu rotā 80. gadadienai veltīta emblēma, bet sēdekļi un priekšējais panelis izceļ īpašā modeļa unikalitāti un raksturu.

KRĀSAS

Melna (Black), sarkana (Firecracker Red), balta (Bright White), tumši pelēka (Granite Crystal​), zaļa (Sarge Green), tumši zila (Hydro Blue), tumši sarkana (Snazzberry), gaiši zila (Chief), gaiši zaļa (Gecko), tumši dzeltena (Nacho).

EKSKLUZĪVA EMBLĒMA

Īpašais 80. gadadienas modelis ir aprīkots ar atpazīstamiem un unikāliem elementiem, tādējādi godinot zīmola 80 gadu jubileju. Automobiļa korpusa sānu daļu, kā arī viscaur sēdekļus un priekšējo paneli rotā ekskluzīva 80. gadadienas emblēma. Īstena nepārspējamā Jeep® stila elementu sintēze.

LEĢENDĀRS STILS

Īpašā 80. gadadienas Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa modeļa versija tika radīta par godu Jeep® vēstures 80 gadu jubilejai. Sēdekļus un priekšējo paneli rotā kontrastējošas krāsas šuves, bet Berber grīdas paklāji piešķir stila un elegances elementu.

JAUNAIS WRANGLER 4XE RUBICON

Jaunais Jeep® Wrangler Rubicon, kas tagad ir pieejams arī 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa versijā, saglabā divas būtiskas pamatiezīmes, kuras ir padarījušas šo modeli tik slavenu: stilu un sniegumu. Šī modeļa standarta aprīkojumā ietilpst 4xe uzlīme uz motora pārsega, 32 collu riepas, kas paredzētas dubļainam segumam, priekšpusē uzstādīta TrailCam kamera un Tru-Lok® diferenciāļu bloķēšanas sistēma jeb pareizais aprīkojums īstenam piedzīvojumam.

KRĀSAS

elna (Black), sarkana (Firecracker Red), gaiši pelēka (Billet Sil), balta (Bright White), dzeltena (Hellayella), tumši pelēka (Granite Crystal), pelēka (Sting Gray), tumši zila (Hydro Blue), gaiši zila (Chief), gaiši zaļa (Gecko), tumši dzeltena (Nacho)

SISTĒMA TRU-LOK®

Jaunos piedzīvojumus pie Rubicon stūres atbalsta uzstādītā modernā tehnoloģija, kas, pateicoties nodrošinātajai papildu drošībai, ļauj jums iekarot bezceļus. Aktivizējot instrumentu panelī pieejamo sviras pārslēgu, sistēma Tru-Lok® nobloķē priekšējos un aizmugures diferenciāļus, lai vienmērīgi sadalītu jaudu starp riteņiem, un nodrošina braukšanas apstākļiem atbilstošu saķeri pat gadījumos, kad braucat lēnā ātrumā bezceļu apstākļos.

PRIEKŠPUSĒ UZSTĀDĪTA TRAILCAM KAMERA

Rubicon Wrangler 4xe ir aprīkots ar jauno priekšpusē uzstādīto TrailCam kameru. Uconnect™informējoši izklaidējošās sistēmas skārienekrāns ataino augstas izšķirtspējas braucamā ceļa skatu. Tā ir ideāls palīginstruments bezceļu iekarošanai. Turklāt TrailCam kamerā ir integrēta pašattīrīšanās sistēma.

RIEPAS DUBĻAINAM SEGUMAM

Jeep® Wrangler Rubicon 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa standarta komplektācijā ietilpst 32 collu riepas, kas paredzētas dubļainam segumam, nodrošinot augstu saķeri pat bezceļu apstākļos.

JAUNAIS WRANGLER SAHARA 4XE

Sahara standarta komplektācijā ietilpst ceturtās paaudzes 8,4 collu Uconnect™ informējoši izklaidējošā sistēma ar navigācijas funkciju, Alpine® audio sistēma ar 9 skandām un 18 collu vieglmetāla diski ar divu toņu krāsojumu.

KRĀSAS

Melna (Black), sarkana (Firecracker Red), gaiši pelēka (Billet Sil), balta (Bright White), tumši pelēka (Granite Crystal), pelēka (Sting Gray), zaļa (Sarge Green), tumši zila (Hydro Blue), tumši sarkana (Snazzberry), gaiši zila (Chief), gaiši zaļa (Gecko), tumši dzeltena (Nacho)

UCONNECT ™ INFORMĒJOŠI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA AR NAVIGĀCIJAS FUNKCIJU

Jaunais 4xe Wrangler Sahara piedāvā ceturtās paaudzes Uconnect™ informējoši izklaidējošo sistēmu ar 8,4 collu skārienekrānu un navigācijas funkciju. Sistēmā ir integrēta Apple CarPlay® un Android Auto™ funkcija. Turklāt ar tās starpniecību jūs varat ātri un ērti pārvaldīt visus uzlādējamā hibrīdautomobiļa pasaules pakalpojumus.

18 COLLU ALUMĪNIJA SAKAUSĒJUMA DISKI

Jaunā Wrangler 4xe Sahara būtību pilnībā atspoguļo unikālais 18 collu vieglmetāla disku dizains ar divu toņu krāsojumu. Jauns stilīgs pilsētas džungļiem radītā Wrangler dizaina elements.