Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis

Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis

DIGITĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS AR 7 COLLU EKRĀNU

Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa instrumentu panelis ir aprīkots ar jaunu 7 collu TFT displeju, ko iespējams pielāgot vairāk nekā 100 dažādos veidos, tādējādi nodrošinot ērtu un intuitīvu ātruma, atlikušā nodrošinātā braukšanas attāluma, riepu spiediena un cita veida informācijas nolasīšanas iespēju.

DROŠS SAVIENOJUMS

Jaunais Jeep®Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ļauj drošā veidā pievienot viedtālruni, nenovēršot uzmanību no ceļa. Apple CarPlay, AnroidAuto

IZCILĀ ALPINE® AUDIO SISTĒMA

Jaunais Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis uzlabo skaņas kvalitāti, pateicoties izcilajai Alpine® skaņas sistēmai. Audio sistēma, kas aprīkota ar 12 kanālu, 552 vatu pastiprinātāju un deviņām skandām, tostarp aizmugures zemfrekvences skaļruni, nodrošina paaugstinātu skaņas kvalitāti.

UZLĀDES TEHNOLOĢIJA

EASYWALLBOX

Jaunā easyWallbox, kas pieejama kā papildaprīkojums, ir vieda ierīce, kas samazina uzlādes laiku līdz mazāk nekā 3 stundām. easyWallbox spēj konstatēt jūsu mājas elektroenerģijas patēriņa apjomu un atbilstoši pielāgot uzlādes jaudu, lai novērstu strāvas padeves pārtraukumus. Turklāt tā saglabā uzlādes vēstures datus, paredzot standarta maksimumsprieguma brīžus uzlādes optimizēšanai.

VEICIET UZLĀDI MĀJAS APSTĀKĻOS UN BRAUCIENA LAIKĀ

Jaunā Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa atkārtotas uzlādes process ir pārsteidzoši vienkāršs. Papildus jaunajai easyWallbox stacijai jūs savu automobili varat uzlādēt arī attālināti mājas apstākļos, pārvaldot pievienoto uzlādes staciju ar lietotnes Jeep® starpniecību.

Turklāt savu jauno Wrangler hibrīdautomobili varat uzlādēt arī, atrodoties ceļā — ar 3. tipa kabeļa palīdzību. Šis kabelis ir saderīgs ar vairumu publisko uzlādes staciju.

UZLĀDE BRAUCIENA LAIKĀ

Jaunais Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis spēj veikt atkārtotu uzlādi pat braukšanas laikā.

Pateicoties funkcijai e-Coasting, kinētisko enerģiju, kas rodas bremzējot, samazinot ātrumu un braucot tukšgaitā, ir iespējams transformēt lietojamā enerģijā.

KAMERAS

SAREDZIET APSLĒPTO

Pateicoties jaunā Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa priekšpusē un aizmugurē uzstādītajām kamerām, manevrēšana ir kļuvusi par vēl vienkāršāku procesu.

Šī tehnoloģija atvieglo automobiļa vadīšanu pat aklo zonu un šķēršļu gadījumā, nodrošinot ātru un ērtu manevrēšanas iespēju.

PARKVIEW® KAMERA

Neaizstājama tehnoloģija, kas padara vissarežģītākos manevrus par vienkāršu nodarbi. Parkview® atpakaļskata kamera ir aprīkota ar adaptīvu dinamisko režģi, kas tiek atainots Uconnect™ informējoši izklaidējošās navigācijas sistēmas skārienekrānā.

TRAILCAM PRIEKŠPUSES KAMERA

Kamera Uconnect™ sistēmas 8,4 collu displejā ataino augstas izšķirtspējas braucamā ceļa skatu. Ar pašattīrīšanās funkciju aprīkotā TrailCam priekšpuses kamera nodrošina skaidru pilsētas ceļa vai bezceļu maršrutu attēlu.

DROŠĪBA

TURPINIET KONCENTRĒTIES UZ BRAUCAMO CEĻU

Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa standarta komplektācijā ietilpst vairāk nekā 65 aktīvās un pasīvās drošības funkcijas. Integrētās sistēmas iekļauj funkcijas, kas paredzētas manevrēšanai ceļu satiksmē, piemēram, adaptīvo kruīza kontroli un frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmu+ ar automātiskās bremzēšanas funkciju. Turklāt aprīkojumā ietilpst arī bezceļu piedzīvojumiem paredzētas sistēmas, piemēram, selektīvā ātruma vadības sistēma — kruīza kontrole bezceļu apstākļiem, kas palīdz jums uzturēt līdzenu gaitu, pat braucot pa nelīdzenu, dubļainu teritoriju un stāvām nogāzēm.

SELEKTĪVĀ ĀTRUMA VADĪBAS SISTĒMA

Apvienojot vadības sistēmu braukšanai kalnā un vadības sistēmu braukšanai no kalna, tiek radīta selektīvā ātruma vadības sistēma. Tā ir drošības sistēma, kas ļauj vadītājam uzturēt konstantu ātrumu, braucot kalnā vai no tā un braucot pa klinšainu un nelīdzenu teritoriju, kā arī pa daudziem citiem bezceļu maršrutiem, kur nepieciešams lēns ātrums. Pateicoties šai funkcijai, elektroniskā stabilitātes sistēma bezceļu apstākļos spēj kontrolēt dzinēja griezes momentu un bremzēšanas spēku, vienlaikus uzturot iepriekš iestatīto ātrumu.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE, FRONTĀLĀS SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA+

Jaunais Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ir aprīkots ar adaptīvo kruīza kontroli, kas ietver pilnīgas apturēšanas funkciju. Šī sistēma ļauj iestatīt kruīza kontroles ātrumu un vienlaikus nodrošināt drošu attālumu starp jūsu un priekšā braucošo automobili. Papildus iepriekšminētajam pilnīgas apturēšanas funkcija bīstamas situācijas gadījumā automātiski aptur automobili.

AIZMUGURES NOVIETOŠANAS SENSORI

Jaunā Wrangler 4xe aizmugures buferī uzstādītie sensori ar skaņas brīdinājuma signāla starpniecību ļauj konstatēt šķēršļus un novērst potenciālu apdraudējumu, novietojot automobili stāvvietā.

AKLO ZONU UZRAUDZĪBA UN AIZMUGURĒ ESOŠO ŠĶĒRŠĻU NOTEIKŠANA

Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamajā hibrīdautomobilī integrētā aklo zonu uzraudzības un aizmugurē esošo šķēršļu noteikšanas sistēma ļauj uzraudzīt perimetru ap automobili un aklās zonas, kā arī atvieglo novietošanu stāvvietā vietās, kur citiem automobiļiem novietošana būtu apgrūtināta ierobežotas pārredzamības dēļ. Aklo zonu uzraudzības sistēma ar brīdinājuma gaismas un skaņas signāla starpniecību informē vadītāju par cita automobiļa nonākšanu aklajā zonā, savukārt aizmugurē esošo šķēršļu noteikšanas sistēma ar sānu spoguļos izgaismotu ikonu starpniecību informē par konstatētiem automobiļiem un objektiem, novietojot automobili stāvvietā.

AUTOMĀTISKĀ TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Jaunā Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa pilnīga LED apgaismojuma lukturu sistēma atpazīst pretī braucošus automobiļus un pielāgo gaismas staru, lai novērstu apžilbināšanu.