Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis

Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis

EKSTERJERS

STILA IKONA

Jaunais Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis saglabā uzticību savām saknēm. Ikoniskās un izteiktās formas paspilgtina stilīgie 4xe pasaules elementi, piemēram, logotipa zilā kontūra vai sānu daļā izvietotais atvāžamais elektrobarošanas ligzdas pārsegs un īpašais riteņu disku raksts. Wrangler 4xe ir elastības definīcija, jo ir aprīkots ar nolaižamu vējstiklu, dažāda veida jumta konfigurācijām un atvienojamām durvīm, tādējādi sniedzot patiesu brīvdabas baudījumu.

Ekskluzīvās 4xe emblēmas, uzlīmes ar zilu kontūru, jaunais riteņu disku raksts un izcilā apdare vēl vairāk izceļ jaunā Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa raksturu un personību.

ELEKTROBAROŠANAS LIGZDAS PĀRSEGS

Elektrobarošanas ligzdas pārsegs jaunā Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa kreisajā sānu daļā izceļas uz korpusa krāsojuma fona.

4XE LOGOTIPS

Jaunajam Wrangler 4xe uzlādējamajam hibrīdautomobilim ir piešķirta apdare, kas raksturīga 4xe pasaulei — Jeep® pilnpiedziņas hibrīdautomobiļiem. Ikviens elements ir rūpīgi pārdomāts, lai izceltu automobiļa ikoniskās formas: unikālajai 4xe emblēmai piemīt ikoniskais zilais krāsojums.

TRAIL RATED® EMBLĒMA

Trail Rated® emblēma apzīmē uzticamākos pilnpiedziņas automobiļus Jeep® klāstā. Šī godalga ir jaunā Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa lepnums — ikoniska emblēma ar īpašiem zilas krāsas toņiem, kas 4xe pasaulē kalpo kā atšķirības iezīme.

RUBICON UZLĪME

Robustums un pārliecinošs apveids — Rubicon uzlīmes unikālās zilās krāsas kontūras padara jauno Wrangler Rubicon 4xe uzlādējamo hibrīdautomobili tūlītēji atpazīstamu.

JEEP® WRANGLER UNLIMITED LOGOTIPS

Arī Jeep® Wrangler Unlimited logotipa īpašie zilas krāsas toņi 4xe pasaulē kalpo kā atšķirības iezīme. Jauns izskats, jauni mērķi un jaunas emocijas.

RUBICON JŪGKĀSIS

Rubicon aprīkots ar jaunu zilas krāsas aizmugurējo jūgkāsi* — atšķirības iezīme 4xe pasaulē.

*pieejams no 2021. gada otrās puses

JAUNS RITEŅU DISKU DIZAINS

Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis aprīkots ar īpašiem riteņu diskiem, kas spēj pielāgoties gan pilsētas, gan neizpētītu bezceļu apstākļu izaicinājumiem. Rubicon standarta komplektācijā ietilpst 32 collu bezceļu apstākļiem piemērotas riepas un 17 collu diski, savukārt Sahara aprīkots ar Tech Gray apdares 18 collu divtoņu vieglmetāla diskiem elegantākam un izsmalcinātākam izskatam. Sahara standarta komplektācijā ietilpst 18 collu pulēti vieglmetāla diski ar Tech Gray toņa spieķiem, savukārt Rubicon standarta komplektācijā ietilpst 17 collu divtoņu vieglmetāla diski ar dimantveida šķautņu elementiem.

INTERJERS

Daudzpusība, plašums un komforts, neaizmirstot arī par stilu un individualitāti. Pilnībā jaunais Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ir aprīkots ar apsildāmiem ādas apdares sēdekļiem, plašu zonu visiem pasažieriem, kā arī dažādiem slēdzamiem un ūdensnecaurlaidīgiem uzglabāšanas nodalījumiem, kas piemēroti piedzīvojumiem brīvā dabā.

Jaunā Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa interjeru raksturojošas īpašības ir tā kravnesība, komforts un plašais apdares iespēju klāsts, kas apmierinās ikviena īpašnieka vajadzības.

IKVIENA PIEDZĪVOJUMA STILS

Jaunajā Wrangler 4xe uzlādējamajā hibrīdautomobilī ikviens ceļojums kļūst par neparastu piedzīvojumu. Apsildāmi priekšējie sēdekļi un stūre, satīna apdares elementi, ergonomiski vadības elementi, palielināta platība pasažieru kājām, komfortabli roku balsti un daudz uzglabāšanas nodalījumu komfortam un ceļotpriekam pat vissmagāko izaicinājumu apstākļos.

BRĪVDABAS BAUDĪJUMS

Jaunais Jeep® Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ir radīts brīvdabas baudīšanai. Izvēlieties cieto jumtu Freedom Top® ar atvienojamiem paneļiem vai auduma jumtu Sunrider® bez eņģēm, lai baudītu iespaidīgus skatus.

IETILPĪBA

Izturīgs un pārveidojams automobilis ar lielu, 533 litru, ietilpību 5 sēdvietu konfigurācijā. Jaunais Wrangler 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis pielāgojas jūsu dzīvesveidam un kļūst par jūsu sabiedroto pilsētā vai bezceļu piedzīvojumos.

"SAHARA"

IZSMALCINĀTĪBA UN ERGONOMISKUMS

Wrangler Sahara 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa sēdekļi ir izstrādāti komfortam ikdienas piedzīvojumos. Izsmalcinātība ikvienā elementā, ietverot muguras balstu un melnas krāsas auduma apdari. Ergonomiskie vēsturiskās dzeltenbrūnās krāsas sēdekļi piešķir Sahara modelim elegantu un izsmalcinātu izskatu, kas ir izcili piemērots pilsētas džungļiem.

IZSMALCINĀTĪBA UN NENOVĒRTĒJAMĪBA

Jaunā Wrangler Sahara 4xe ādas sēdekļu īpašā iezīme ir kontrastējoša toņa šuves un izturība.Dark Saddle tumši brūnas krāsas ādas apdare ar iestrādātām tonētām šuvēm piešķir Wrangler Sahara 4xe uzlādējamajam hibrīdautomobilim drosmīgu un neatkārtojamu izskatu.

"RUBICON"

KOMFORTS UN FUNKCIONALITĀTE

Wrangler Rubicon 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa melnā auduma apdare ar kontrastējoša toņa Blue Surf šuvēm ir labākais veids, kā atainot interjera personību. Blue Surf melnas krāsas ādas apšuvums ar saredzamām šuvēm vislabāk ataino Rubicon spēcīgo un uzstājīgo raksturu.

UNIKALITĀTE UN ATPAZĪSTAMĪBA

Wrangler Rubicon 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa piedzīvojumu kāro personību raksturo ergonomiskie Dark Saddle tumši brūnas krāsas ādas apdares sēdekļi ar kontrastējoša toņa šuvēm, kas izstrādāti komfortablam braucienam gan pa ceļu, gan bezceļu apstākļos. Tā kā automobilis ir radīts braukšanai bez durvīm, priekšējā paneļa rokturis un uz balstiem esošie rokturi ir viena no Wrangler galvenajām iezīmēm, kas vislabāk raksturo automobiļa bezceļu raksturu.