Jauns digitālais TFT displejs

7 collu TFT displejs ar jaunu grafiku konstanti sniedz jaunāko informāciju par automobili un jūsu vadības stilu. Jaunais izkārtojums un USB pieslēgvietas padara tā darbību daudz ātrāku un intuitīvāku. Tagad nekas vairs nespēs jūs apturēt.

Uconnect™ pakalpojumi

Piedāvājam izmantot jauno progresīvo risinājumu klāstu, kas ar viedtālruņiem un viedpulksteņiem paredzētās mobilās lietotnes My Uconnect™ starpniecību vienmēr nodrošina savienojamību ar transportlīdzekli gan brauciena laikā, gan arī tad, kad atrodaties ārpus tā. Uconnect™ pakalpojumi piedāvā lielāku drošību, aktuālu informāciju par jūsu automašīnas Jeep statusu, uzlabotu pārlūkošanas pieredzi, tālvadības funkcijas (bloķēšana, atbloķēšana, gaismas), vienmēr pieejamu datu savienojumu un elektrisko funkciju tālvadību kopā ar automašīnai Jeep Compass 4xe paredzētu uzlādes vietu punktu meklēšanas funkciju.

Apple CarPlay

Turpiniet pārvaldīt savas sapulces, zvanus un izklaidi, pat atrodoties pie stūres. Savienojiet savu iPhone ar Uconnect™ 8,4 collu displeja sistēmu. Apple CarPlay® ļauj jums ar balss palīga Siri starpniecību piekļūt pakalpojumiem Apple Maps, iMessage, Apple Music un tālrunim.

Android AutoTM

Android Auto™ ļauj jums ar Uconnect™ skārienekrāna un stūres komandpogu starpniecību ērti piekļūt balss komandām un pakalpojumiem Google Maps un Google Play Music™. Pateicoties balss atpazīšanas funkcijai, jūs bez traucējumiem varat koncentrēties uz ceļu.

"MY REMOTE"

Tālvadības funkcijas: attālināti vadāmas, automašīnai Jeep® paredzētās funkcijas arī tad, kad neatrodaties tās tuvumā. Durvju bloķēšana un atbloķēšana, kā arī gaismu aktivizācija, izmantojot viedtālruni vai viedpulksteni.
Transportlīdzekļa meklētājs: automašīnas atrašanās vietas noteikšana pārpildītā autostāvvietā vairs nebūs nekāda problēma. Šī funkcija ļauj vizualizēt jūsu transportlīdzekļa atrašanās vietu viedtālrunī, viedpulkstenī vai arī tīmekļa portālā. Tāpat tā piedāvā apskatīt attālumu no jūsu atrašanās vietas līdz jūsu automašīnai un pat saņemt norādes līdz tai.
E-Control — automašīnai Jeep Compass 4xe: izmantojot mobilo lietotni My Uconnect™, jūs varat noskaidrot akumulatora uzlādes stāvokli un ieplānot tā uzlādi. Turklāt Jeep Compass 4xe uzlādes laikā jūs varat sekot līdzi akumulatora uzlādes līmenim.

„MY CAR“

Informācija par transportlīdzekli: īss pārskats par jūsu automašīnas stāvokli. Šī pakete nodrošina datus par transportlīdzekļa stāvokli reālajā laikā, piemēram, degvielas līmeni, spiedienu riepās, odometra rādījumus, eļļas kalpošanas laiku un jūsu Jeep Renegade 4xe akumulatora uzlādes līmeni. Piesakoties mobilajā lietotnē My Uconnect™ vai tīmekļa portālā My Uconnect™, jūs varat apskatīt informāciju par transportlīdzekli, kas tika atjaunināta pēdējās automašīnas izslēgšanas brīdī. Saņemiet pilnīgu pārskatu par automašīnas pārbaudēm reālajā laikā, kas garantēs maksimālu drošību braukšanas laikā.

My Car ietilpst arī brīdinājuma paziņojumi Vehicle Health Alert* un In-Vehicle Notifications*.

„MY NAVIGATION“

Send & GO*: uzlabota pārlūkošanas pieredze, kas viedtālrunī ļauj atrast galamērķi un nosūtīt to uz automašīnas navigācijas sistēmu, izmantojot mobilās lietotnes My Uconnect™ funkciju Send & GO. Nokļūšana līdz izvēlētajam galamērķim bez pārtraukumiem ar automašīnas un viedtālruņa palīdzību vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

My Navigation ir ietverta arī POI Search* un Live Weather/Live Traffic/Live Speedcams* funkcija, kas nodrošina vēl labāku navigāciju. Jeep Renegade 4xe piedāvājumā ietilpst arī tādas funkcijas kā Dynamic Range Mapping*, Charging Station Finder* un Reservations & Payments*.

„MY WI-FI“

Wi-Fi tīklājs: piedāvā vienlaikus izveidot savienojumu ar automašīnas Wi-Fi tīklāju līdz pat 8 ierīcēm, turklāt automašīnas pasažieriem brauciena laikā ir iespēja sērfot internetā. Ubigi sadarbībā ar Jeep piedāvā vislabāko savienojamības izmantošanas pieredzi jūsu automašīnā. Parūpējieties par savas ģimenes izklaides iespējām brauciena laikā!

Wi-Fi tīklāja pakalpojumā ietilpst 1 GB BEZMAKSAS datu (piedāvājums spēkā 3 mēnešus)!

Piesakoties pakalpojumā pirmo reizi, jums būs jāiziet reģistrācijas process, izmantojot automašīnas Wi-Fi tīklāju.
Izmantojiet iespējas, ko piedāvā sākotnējais bezmaksas 1 GB, jau tagad, un izpildiet Ubigi for Jeep tīmekļa vietnē sniegtos norādījumus.

drošība

Visaptveroša aizsardzība

Jaunais Jeep® Compass 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ir aprīkots ar vairāk nekā 70 jaunākajām aktīvajām un pasīvajām drošības sistēmām. Salons nodrošina jūsu un pasažieru drošību, bet sistēmas asistē jums brauciena laikā, aizsargājot ikvienu automobilī esošo no jebkādiem negaidītiem šķēršļiem vai problēmām, ko var sagaidīt uz ceļa.

Park View® ar dinamiskajām režģlīnijām

Park View® atpakaļskata kamera nodrošina izcilu ceļa pārskatāmību, braucot atpakaļgaitā, un spēj palīdzēt vadītājam, ar dinamisko režģlīniju un skaņas brīdinājuma signālu starpniecību iesakot automobiļa vadības virzienu.

Aklo zonu uzraudzība

Aklo zonu uzraudzība ir moderna sistēma, kas ar radara starpniecību konstatē transportlīdzekļus, kuri tuvojas no aizmugures. Kad ir aktivizēta šī sistēma, transportlīdzeklim nokļūstot radara uzraudzītajā zonā, sistēma nekavējoties informē vadītāju, sānu spoguļos izgaismojot attiecīgu ikonu.

Joslu maiņas brīdinājuma funkcija

Šī jaunā Jeep® Compass 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa standarta komplektācijas drošības sistēma uzrauga automobiļa pozīciju joslas robežās. Ja automobilis novirzās no savas joslas, sistēma nosūta brīdinājumu un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu izlabo automobiļa pozīciju, atgriežot to joslas robežās.

NOVIETOJIET AUTOMOBILI STĀVVIETĀ AR PĀRLIECĪBU

Pateicoties jaunā Jeep® Compass 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa drošības un asistēšanas sistēmām, pat automobiļa novietošana stāvvietā kļūst par vienkāršu un drošu procesu.

"Park Sense"

Pat vissarežģītākās automobiļa novietošanas situācijas tagad šķiet kā pastaiga parkā. Pateicoties sistēmai Park Sense, kura izmanto četrus automobiļa aizmugurē uzstādītus sensorus, vadītājs saņem skaņas brīdinājuma signālus, kad pārāk tuvu pietuvojas citam transportlīdzeklim vai objektam. Kā papildaprīkojums automobiļa novietošanas pakotnē ietilpst arī priekšējie sensori.

Aizmugurē esošo šķēršļu noteikšana

Šī sistēma palīdz vadītājam situācijās, kad ir samazināta aizmugures pārskatāmība, piemēram, izbraucot no stāvvietas. Sistēma, kas tiek automātiski aktivizēta atpakaļgaitas aktivizēšanas brīdī, brīdina vadītāju ar skaņas brīdinājuma signālu un sānu spoguļu ikonu starpniecību, palīdzot izvairīties no potenciālas sadursmes ar tuvumā esošiem transportlīdzekļiem vai cilvēkiem. Šī sistēma ir ideāls papildinājums automobiļa paralēlās un perpendikulārās novietošanas atbalsta sistēmai, konstatējot stāvvietas apstākļiem piemērotākos manevrus.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums