Jauns digitālais TFT displejs

7 collu TFT displejs ar jaunu grafiku konstanti sniedz jaunāko informāciju par automobili un jūsu vadības stilu. Jaunais izkārtojums un USB pieslēgvietas padara tā darbību daudz ātrāku un intuitīvāku. Tagad nekas vairs nespēs jūs apturēt.

Apple CarPlay

Turpiniet pārvaldīt savas sapulces, zvanus un izklaidi, pat atrodoties pie stūres. Savienojiet savu iPhone ar Uconnect™ 8,4 collu displeja sistēmu. Apple CarPlay® ļauj jums ar balss palīga Siri starpniecību piekļūt pakalpojumiem Apple Maps, iMessage, Apple Music un tālrunim.

Android AutoTM

Android Auto™ ļauj jums ar Uconnect™ skārienekrāna un stūres komandpogu starpniecību ērti piekļūt balss komandām un pakalpojumiem Google Maps un Google Play Music™. Pateicoties balss atpazīšanas funkcijai, jūs bez traucējumiem varat koncentrēties uz ceļu.

drošība

Visaptveroša aizsardzība

Jaunais Jeep® Compass 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ir aprīkots ar vairāk nekā 70 jaunākajām aktīvajām un pasīvajām drošības sistēmām. Salons nodrošina jūsu un pasažieru drošību, bet sistēmas asistē jums brauciena laikā, aizsargājot ikvienu automobilī esošo no jebkādiem negaidītiem šķēršļiem vai problēmām, ko var sagaidīt uz ceļa.

Park View® ar dinamiskajām režģlīnijām

Park View® atpakaļskata kamera nodrošina izcilu ceļa pārskatāmību, braucot atpakaļgaitā, un spēj palīdzēt vadītājam, ar dinamisko režģlīniju un skaņas brīdinājuma signālu starpniecību iesakot automobiļa vadības virzienu.

Aklo zonu uzraudzība

Aklo zonu uzraudzība ir moderna sistēma, kas ar radara starpniecību konstatē transportlīdzekļus, kuri tuvojas no aizmugures. Kad ir aktivizēta šī sistēma, transportlīdzeklim nokļūstot radara uzraudzītajā zonā, sistēma nekavējoties informē vadītāju, sānu spoguļos izgaismojot attiecīgu ikonu.

Joslu maiņas brīdinājuma funkcija

Šī jaunā Jeep® Compass 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa standarta komplektācijas drošības sistēma uzrauga automobiļa pozīciju joslas robežās. Ja automobilis novirzās no savas joslas, sistēma nosūta brīdinājumu un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu izlabo automobiļa pozīciju, atgriežot to joslas robežās.

NOVIETOJIET AUTOMOBILI STĀVVIETĀ AR PĀRLIECĪBU

Pateicoties jaunā Jeep® Compass 4xe uzlādējamā hibrīdautomobiļa drošības un asistēšanas sistēmām, pat automobiļa novietošana stāvvietā kļūst par vienkāršu un drošu procesu.

"Park Sense"

Pat vissarežģītākās automobiļa novietošanas situācijas tagad šķiet kā pastaiga parkā. Pateicoties sistēmai Park Sense, kura izmanto četrus automobiļa aizmugurē uzstādītus sensorus, vadītājs saņem skaņas brīdinājuma signālus, kad pārāk tuvu pietuvojas citam transportlīdzeklim vai objektam. Kā papildaprīkojums automobiļa novietošanas pakotnē ietilpst arī priekšējie sensori.

Aizmugurē esošo šķēršļu noteikšana

Šī sistēma palīdz vadītājam situācijās, kad ir samazināta aizmugures pārskatāmība, piemēram, izbraucot no stāvvietas. Sistēma, kas tiek automātiski aktivizēta atpakaļgaitas aktivizēšanas brīdī, brīdina vadītāju ar skaņas brīdinājuma signālu un sānu spoguļu ikonu starpniecību, palīdzot izvairīties no potenciālas sadursmes ar tuvumā esošiem transportlīdzekļiem vai cilvēkiem. Šī sistēma ir ideāls papildinājums automobiļa paralēlās un perpendikulārās novietošanas atbalsta sistēmai, konstatējot stāvvietas apstākļiem piemērotākos manevrus.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums