Jaunie JEEP® COMPASS hibrīdi

Jaunie JEEP® COMPASS hibrīdi

PROGRESĪVĀKĀ OPERĒTĀJSISTĒMA PASAULĒ

Jaunajā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamajā hibrīdautomobilī pieejamā operētājsistēma ļauj ātrāk un vienkāršāk nokļūt vēlamajā galamērķī. Ar jauno saturu un ekskluzīvajām funkcijām visi vadības instrumenti ir rokas stiepiena attālumā, nodrošinot arī intuitīvāku satura kartēšanu un reaģēšanu uz pieskāriena žestiem. Pielāgojiet interaktīvo ritjoslu ar vilkšanas kustību, velciet un nometiet lietotnes iecienītāko lietotņu sadaļā un izbaudiet ērtāku lapu ritināšanu.

APPLE CARPLAY®

Jaunajā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamajā hibrīdautomobilī varat saglabāt savienojumu ar savu viedtālruni, nenovēršot skatienu no ceļa. Bezvadu funkcija Apple CarPlay® ļauj pilnīgi droši izmantot jūsu iPhone un piekļūt Apple Maps, ziņojumapmaiņas lietotnei, tālruņa funkcijām un Apple Music, izmantojot Siri balss komandas.

* CarPlay, iPhone un Siri ir Apple prečzīmes.

ANDROID AUTO™

Jaunajā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamajā hibrīdautomobilī pieejamajā inteliģentajā informatīvās izklaides sistēmā Uconnect™ iestrādātās Android Auto™ funkcijas ar bezvadu darbības iespējām nodrošina vienkāršu un drošu piekļuvi balss komandām, Google Maps un Google Play Music, izmantojot skārienjutīgu displeju vai vadības pogas uz stūres. Navigācijas un balss atpazīšanas funkciju darbība ir vienkārša un ļauj jums sasniegt galamērķi, izvēlēties atskaņojamo sarakstu un saglabāt savienojumu, nenovēršoties no ceļa.

JAUNS BEZVADU UZLĀDES PALIKTNIS

Jaunajā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamajā hibrīdautomobilī ir pieejama jaunākā viedtālruņu uzlādes sistēma ar bezvadu uzlādes paliktni. Bez jebkādiem vadiem varat novietot savu saderīgo ierīci uz paliktņa, kas iestrādāts vidus konsolē, un sagaidīt, kad iedegas zilais uzlādes indikators. Kad indikatora krāsa mainās uz zaļu, tālrunis ir pilnībā uzlādēts.

IZVĒLIETIES SAVU STILU

Ar jauno Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamo hibrīdautomobili varat izvēlēties kādu no trim braukšanas režīmiem: hibrīdrežīmu (izmanto abu veidu piedziņu), elektrisko režīmu (izmanto tikai elektromotoru, samazinot CO2 izmešus līdz nullei) vai E-Save (uztur akumulatora uzlādes līmeni, palielinot autonomās uzlādes sistēmu darbības efektivitāti).

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Mūsdienīgā elektroniskā vadības sistēma — adaptīvā kruīza kontrole — automātiski maina automobiļa braukšanas ātrumu, gādājot par drošu un pienācīgu distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA

Ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu nekad nav bijis tiek viegli ievērot braukšanas joslas. Autovadītājs redz vizuālus brīdinājuma signālus, un automobilis automātiski koriģē transportlīdzekļa novietojumu uz ceļa.

CEĻAZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA

Braukšanas laikā automobiļa priekšpusē uzstādītā kamera nolasa un apstrādā informāciju par ceļazīmēm, tostarp arī par ātrumu ierobežojošām zīmēm. Pēc tam informācija par ātruma ierobežojumu tiek rādīta digitālajā instrumentu panelī, gādājot par autovadītāja drošību un informētību. Pēc jauna ātruma ierobežojuma noteikšanas inteliģentā ātruma palīgsistēmas tehnoloģija pielāgo automobiļa braukšanas ātrumu bez autovadītāja iejaukšanās.

360° KAMERA

Ar skatu no augšas un jauno palīgsistēmu automobiļa novietošanai stāvvietā kombinācijā ar 360° kameru jūs varat vieglāk, pārliecinošāk un bez raizēm veikt dažādus manevrus.