JAUNAIS JEEP® COMPASS 4XE

JAUNAIS JEEP® COMPASS 4XE

ZĪMOLA JEEP® ELEGANCE

Jaunā Jeep® Compass e-Hybrid pamatā ir stils un personība, kas padarīja zīmolu tik ikonisku, taču vienlaikus to papildina atjaunota stila priekšējais režģis un priekšējie lukturi, kā arī jauns vieglmetāla disku klāsts.

PILNĪBĀ ATJAUNOTS STILS

Jaunā Jeep® Compass elegantās un drosmīgās plūdlīnijas izceļ atjaunotā priekšējā režģa, kā arī priekšējo un aizmugures lukturu stils.

PILNĪBĀ ATJAUNOTS REŽĢIS

Ikoniskais septiņu atveru priekšējais režģis, kas ir Jeep® mūžīgā vizītkarte, dižojas ar atjaunotu dizainu un krāsu paleti. Tā izcili elegantās līnijas vēl vairāk paspilgtina melnas krāsas apdare, radot stila elementu, kas uzsver leģendārā stila personību.

Automātiskās, elektroniskās darbības bagāžas nodalījums

Kā norāda nosaukums, jauno automātiskās, elektroniskās darbības bagāžas nodalījumu* ir iespējams atvērt un aizvērt vēl ērtākā veidā. Veicot vienkāršu pēdas kustību zem aizmugures bufera, tiek aktivizēti kustību sensori, kas automātiski atver bagāžas nodalījumu. Turklāt šī modeļa standarta aprīkojums lepni iekļauj tādas funkcijas kā, piemēram, bezatslēgas aizslēgšanas un atslēgšanas sistēmu, kas veic dažāda veida darbības, tostarp atslēdz un aizslēdz durvis, aktivizē un aptur dzinēja darbību, jums pat neizņemot no kabatas atslēgas.

* nav saderīgs ar cieto sakabi

ELEGANTS UN FUNKCIONĀLS DIZAINS

Jaunā Jeep® Compass e-Hybrid interjera dizains izcili apvieno ietilpību, komfortu, stilu un integrētās tehnoloģijas.

PLAŠUMS KĀ RAKSTURĪGA IEZĪME

Cilvēki, mīļdzīvnieki un personiskās lietas: jaunā Jeep® Compass e-Hybrid salonā satilps ikviens un it viss. Jaunie uzglabāšanas nodalījumi un dažādas bagāžas nodalījuma konfigurācijas iespējas ļauj interjera platību pilnībā pielāgot jebkuram ceļojumam.

JAUNAS UZGLABĀŠANAS IESPĒJAS ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Ņemiet līdzi visu nepieciešamo pat vistālākajos ceļojumos. Jaunais Jeep® Compass e-Hybrid piedāvā plašu jauno uzglabāšanas nodalījumu klāstu. Šie ietilpīgie un ērtie nodalījumi ir izvietoti aiz pārnesumkārbas, viduskonsolē un elkoņbalstos. Izmantojamās telpas ietilpība pārsniedz 7 litrus, tādējādi viss jums nepieciešamais būs pieejams viena rokas stiepiena attālumā.

IETILPĪBA UN PIELĀGOŠANAS IESPĒJAS

Pielāgojiet bagāžas nodalījuma kravas telpu, lai ietilpinātu visu sev nepieciešamo. Jaunais Jeep® Compass e-Hybrid ir aprīkots ar proporcijā 60/40/60 nolokāmiem aizmugures sēdekļiem, kas padara bagāžas nodalījumu vēl universālāku, jo palielina ietilpību, pielāgojot to jūsu specifiskajām vajadzībām.