Jaunie JEEP® COMPASS hibrīdi

Jaunie JEEP® COMPASS hibrīdi

JAUNĀ INFORMATĪVĀS IZKLAIDES SISTĒMA UCONNECT™

Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa jaunajā informācijas panelī ir iestrādāts inteliģentās informatīvās izklaides sistēmas Uconnect™ 10,1 collas skārienekrāna displejs, kas ir par 30% lielāks nekā iepriekšējās paaudzes modelī un nodrošina Ultra HD izšķirtspēju. Ar jauno operētājsistēmu navigācijas darbības ātrums ir līdz pat piecām reizēm lielāks un ir iespējams pielāgot saskarni, piekļūt iecienītākajām lietotnēm un izveidot līdz pat 6 dažādiem lietotāja profiliem.

LIELĀKS INSTRUMENTU PANELIS

Pilnīgi jaunais Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamais hibrīdautomobilis ir pirmais Jeep® apvidus automobilis ar jaunu, ekskluzīvu digitālo instrumentu paneli. 10,25 collu digitālā displeja ar Full HD izšķirtspēju aktīvais laukums ir 244 x 91 mm.

AUTENTISKS JEEP® STILS

Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa salons izceļas ar asām līnijām un augstākās klases materiāliem, stilizētiem sēdekļiem ar nepārspējamām un unikālām detaļām, piemēram, Diesel Grey nošuvi modelī S, tādējādi akcentējot šī kompaktās klases apvidus automobiļa raksturu un eleganci.

IETILPĪGĀKI GLABĀŠANAS NODALĪJUMI

Jaunā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa salonā ir vēl vairāk vietas, pateicoties jaunajiem glabāšanas nodalījumiem aiz pārnesumkārbas, vidus konsolē un zem elkoņa balsta. Glabāšanas nodalījumu ietilpība ir vairāk nekā dubultota — no 2,8 litriem iepriekšējā modelī līdz 7,2 litriem jaunajā modelī. Tā ir ideāla ietilpība, lai jums vienmēr būtu pa rokai viss nepieciešamais.

PILNĪGI JAUNAS DETAĻAS

Vēl stilīgāks, vēl pārliecinošāks, vēl tipiskāks Jeep®. Jaunā Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa priekšpusei ir raksturīgs vēl neredzēts dizains ar muskuļotām līnijām, akcentējot tā biezumu un izturību. Ikoniskā reste ar septiņiem nodalījumiem lieliski demonstrē modernizētās līnijas, un pilnīgi jaunie priekšējie lukturi un buferi arīdzan izceļas ar unikālu dizainu.

4XE EMBLĒMAS

Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa atšķirīgo dizainu akcentē unikālas stila detaļas, piemēram, jaunā 4xe emblēma uz bagāžas nodalījuma. Pilnīgi jauno Compass emblēmu ietver ikoniskā zilā ārējā līnija, kas ir raksturīga 4xe modeļu klāstam.

AUTOMĀTISKI VADĀMAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Automātiski atveramo un aizveramo bagāžas nodalījuma durvju brīvroku tehnoloģija* ļauj atvērt un aizvērt jaunā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamā hibrīdautomobiļa bagāžas nodalījuma durvis, neizmantojot rokas. Zem aizmugurējā bufera izvietotie sensori tiek aktivizēti ar vienkāršu kājas kustību.

* Nav saderīgas ar sakabes āķi