Jaunie JEEP® COMPASS hibrīdi

Jaunie JEEP® COMPASS hibrīdi

KLUSUMU! IR KLĀT COMPASS!

Jaunais Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamais hibrīdautomobilis demonstrē uzlabotu veiktspēju ar 190 vai 240 ZS kombinētajā piedziņas režīmā, paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h nieka 7,3 sekundēs un maksimālo ātrumu 130 km/h elektriskajā režīmā vai 200 km/h hibrīdrežīmā. Izmantojot tikai elektromotoru, varat nobraukt līdz 50 km ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nodrošinot nulli emisiju un pavisam klusu braucienu.
* Lielākais ātrums Jeep® Compass 4xe modelim ar 240 ZS dzinēju

IEKŠDEDZES DZINĒJS

21 Compass 4xe Engine 1Četru cilindru 1,3 l turbopūtes benzīna dzinējs ar 180 ZS nodrošina ievērojami labāku veiktspēju pilnpiedziņas apstākļos, samazinātu trokšņu līmeni un labāku degvielas ekonomiju salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes modeļiem.

ELEKTRISKAIS MOTORS

Pilnīgi elektriskajā režīmā automobiļa darbību nodrošina tikai elektromotors un 11,4 kWh akumulators. Elektriskajā režīmā ar 60 ZS varat izbaudīt pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi. Rūpes par vidi nodrošina nulles līmeņa CO2 izmeši, braukšanas distance 50 km apmērā elektriskajā režīmā un klusa braukšana.

SELEC-TERRAIN®

Labākais risinājums jebkurā apvidū. Vilces kontroles sistēma Selec-Terrain® jaunajā Jeep® Compass 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamajā hibrīdautomobilī ļauj izvēlēties kādu no četriem braukšanas režīmiem: Auto (automātisko), Snow (braukšanai pa sniegu), Sand/Mud (braukšanai pa smiltīm vai dubļiem) vai Sport (sportiskai braukšanai). Komplektācija Trailhawk® ir pieejama tikai 4xe pie strāvas tīkla pieslēdzamajā hibrīdautomobiļa versijā un nodrošina piekto režīmu — Rock (braukšanai ekstremālākajos apvidus apstākļos).