Ekoloģiska mobilitāte

Šis ir nemainīgais Jeep® gars — tā motors ir patiesa revolūcija. Jeep® Compass 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ir pārveidots, lai spētu pārvarēt jaunos mobilitātes izaicinājumus. Abu dzinēju sadarbības rezultātā tiek ievērojami samazināta ietekme uz vidi, turklāt elektriskajā režīmā CO2 izmeši netiek ģenerēti nemaz.

Elektrodzinējs

Elektriskais braukšanas režīms piedāvā pilnībā jaunu braukšanas pieredzi: pilnīgi nekādu CO2 izmešu un tādējādi nekādas ietekmes uz vidi, līdz pat 50 km nobrauktais attālums un pilnīgi jauns mobilitātes veids.

Maksimāla efektivitāte

Jaunā dzinēju paaudze garantē bezprecedenta degvielas patēriņa līmeni. Aktivizējot elektrisko režīmu, automobiļa darbību nodrošina 11,4 kWh akumulators, un, izmantojot tikai akumulatora jaudu, jūs varat nobraukt līdz pat 50 km attālumu. Tādējādi lielāko daļu ikdienas braucienu varat veikt, neradot CO2 izmešus un ievērojami samazinot degvielas patēriņu.

Braukšanas komforts

Automātiska elektrodzinēja un benzīna dzinēja pārvaldība apvienojumā ar jauno 6 ātrumu automātisko pārnesumkārbu ļauj jums izbaudīt efektīvāku ceļojumu. Tehnisko sniegumu raksturo jauda un ekspluatācijas ērtums, pateicoties komfortam, ko rada laidenais, klusais un ātrais pārnesumu pārslēgšanas process. Pastāvīga griezes momenta pārdale garantē labāku reaģētspēju un daudz straujāku paātrinājumu laidenākam braucienam pilsētas un lielceļu apstākļos.

Brauciens nākotnes automobilī

Jaunais Jeep® Compass 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ļauj izvēlēties starp trīs dažādiem braukšanas režīmiem: hibrīda režīmu, kas izmanto abus dzinējus, elektrisko režīmu, kas izmanto vienīgi elektrodzinēju, samazinot CO2 izmešu daudzumu līdz nulles līmenim, un E-Save režīmu, kas ar autonomās uzlādes sistēmas starpniecību palīdz uzturēt akumulatora uzlādes līmeni. Ja vēlaties vēl sportiskāku braukšanas pieredzi, varat paļauties uz sporta režīmu, kas pieejams Selec-Terrain® sistēmā.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums