JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

TEHNOLOĢIJA

JAUNA 10,1 COLLAS UCONNECT™ INFORMĒJOŠI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA

Jeep® Compass virza Jeep® tehnoloģisko inovāciju, pateicoties jaunajai Uconnect™ informējoši izklaidējošajai sistēmai. Salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, jaunā informējoši izklaidējošā sistēma ir aprīkota ar uzlabotu aparatūru, programmatūru, displeju un savienojuma iespējām. Displejam ir nodrošināta Ultra HD izšķirtspēja. Procesora darbība ir līdz pat 5 reizēm ātrāka, reaģētspēja uz balss komandām ir vēl zibenīgāka, kā arī navigācijas maršruta izskaitļošana notiek daudz aktīvāk. Izmantojot Apple Carplay un Android Auto, sūtiet un saņemiet ziņas, veiciet zvanus un klausieties savu iecienītāko mūziku, neatraujot rokas no stūres un nenovēršot uzmanību no ceļa.

JAUNĀ BEZVADU UZLĀDES DOKSTACIJA

Jaunais Compass pirmo reizi Jeep® vēsturē ievieš bezvadu uzlādes dokstaciju – modernāko viedtālruņu uzlādes sistēmu, kas nodrošina uzlādi bez jebkāda veida vadu starpniecības. Vienkārši ievietojiet saderīgu ierīci viduskonsolē integrētajā nodalījumā. Zilā gaisma norāda, ka tiek veikta ierīces uzlāde, bet zaļā gaisma informē, ka ierīce ir pilnībā uzlādēta.

JAUNAIS DIGITĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS AR 10,25 COLLU EKRĀNU

Visa nepieciešamā brauciena un automobiļa statusa informācija ir pieejama jaunā digitālā instrumentu paneļa 10,25 collu krāsu displejā ar Full HD izšķirtspēju. Pirmais šāda veida panelis visā Jeep® klāstā ne vien pilnveido interjera moderno stilu, bet arī ļauj jums konfigurēt, organizēt un personalizēt saturu, atlasot kādu no 12 piedāvātajām dažādajām konfigurācijām.

DROŠĪBA

II LĪMEŅA AUTONOMĀ VADĪBA

Jeep® pasaulē debitē jaunā Jeep® palīgsistēma braukšanai lielceļu apstākļos – II līmeņa autonomā vadības sistēma, kas sniedz jums palīdzību, braucot pa lielceļiem, norobežotām ātrgaitas automaģistrālēm vai vienvirziena joslu ceļiem. Apvienojot adaptīvo kruīza kontroli un joslas ievērošanas palīgsistēmu, šī vadības sistēma nodrošina, ka jūsu automobilis saglabā atbilstošu ātrumu un attālumu līdz tuvumā esošajiem transportlīdzekļiem, vienlaikus uzraugot, lai tas atrastos joslas vidusdaļā, pat izbraucot pagriezienus.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ir elektroniska vadības sistēma, kas pielāgo automobiļa ātrumu un automātiski uztur drošu attālumu starp jūsu automobili un priekšā braucošo transportlīdzekli.

JOSLAS IEVĒROŠANAS PALĪGSISTĒMA

Joslas ievērošanas palīgsistēma ir drošības funkcija, kas palīdz saglabāt jūsu automobiļa pozīciju joslā. Tā brīdina vadītāju un koriģē automobiļa pozīciju, katram ritenim piemērojot bremzēšanas spēku.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA

Compass komplektācijā ietilpst modernākā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma un viedā ātruma uzraudzības palīgsistēma, kas brīdina vadītāju par atļautā braukšanas ātruma izmaiņām. Ja ir aktivizēta kruīza kontroles sistēma, ātrums tiek automātiski pielāgots, pieskaroties stūres vadības pogām.

VADĪTĀJA MODRĪBAS UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Šī tehnoloģija novērš potenciālu sadursmju risku, uzraugot vadītāja koncentrēšanās spēju. Sensors konstatē vadītāja nogurumu, salīdzinot aktuālo stāvokli ar datiem par pēdējām 7 minūtēm. Modrības līmenim samazinoties zem minimālā līmeņa, instrumentu panelī izgaismojas brīdinājuma indikators, ko papildina skaņas brīdinājuma signāls, ziņojot vadītājam, ka nepieciešams atpūtas brīdis.

AUTONOMĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA AR GĀJĒJU ATPAZĪŠANAS FUNKCIJU

Pateicoties vadītāja palīgsistēmu komplektam, tostarp autonomajai bremzēšanas sistēmai, jaunais Jeep® Compass spēj novērst sadursmi ar citiem transportlīdzekļiem, šķēršļiem un gājējiem.

Šī tehnoloģija, izmantojot priekšpuses kameru un priekšpuses radaru, konstatē jūsu automobiļa priekšā esošus automobiļus vai cilvēkus un ar signāla starpniecību informē par to klātbūtni, automātiski aktivizējot bremzes un samazinot negadījumu risku.

360° skata kamera

Jaunā palīgsistēma automašīnas novietošanai stāvvietā ar 360° skata kameru, kas nodrošina virtuālu skatu no augšas, uzlabo manevrēšanas drošību, iebraucot stāvvietā un izbraucot no tās.