JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Pilnpiedziņas “Jeep® Compass” var uzstādīt vilkmes kontroles sistēmu “Selec-Terrain®”, kas optimizē braukšanu ar četriem riteņiem un nodrošina nepārvaramas spējas, braucot jebkādā vietā. Šī sistēma elektroniski koordinē un optimizē līdz 12 sistēmām, kuras nodrošina uzlabotu automobiļa kontroli. Līdz ar to varat izvēlēties no pieciem braukšanas režīmiem, kas palīdz pielāgoties dažādiem segumiem – sniegotam, smilšainam, dubļainam vai klinšainam.

Jeep® Kravas vadības sistēma

Jeep® Kravas vadības sistēma maksimāli izmanot visas aizmugures bagāžas iespējas, radot daudzveidību, kas ir nepieciešama tavam aktīvajam dzīves stilam. Pieejamie Mopar® aksesuāri ieskaitot kravas konteineru, saliekamu dzesējamo iekārtu, pirmās palīdzības un bezceļa aksesuāru komplektu ir piemontēti aizmugurējam kravas moduļa statīvam, kas nodrošina glabāšanas risinājumus.

PIRMĀ DZĪVE PĒC TAVIEM NOTEIKUMIEM

Inovatīvajā Jeep® transportlīdzekļa kravas pārvaldīšanas sistēmā ietilpst parocīgi āķi, noņemams iepirkumu somu turētājs, kā arī vairāki citi pārdomāti pievienotie glabāšanas risinājumi, ieskaitot pirmās palīdzības komplektu. Aksesuāri ir pieejami caur Mopar® zīmolu.

SĒDEKĻA GLABĀTUVE

Pieejamais, plakani salokamais priekšējais pasažieru sēdeklis ar iebūvēto glabātuvi, piedāvā daudzveidību, funkcionalitāti un lielisku vietu jūsu nepieciešamāko lietu glabāšanai, esot ceļā.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums