JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

Progresīvs hibrīdautomobilis

Jaunais Jeep® Compass e-Hybrid lepojas ar progresīvu tehnoloģiju ekosistēmu, kas nodrošina uzlabotu autovadīšanas komfortu, radot vēl nepieredzētu hibrīdtehnoloģijas pieredzi.

Funkcija e-Creeping Vienkārši atlaižot bremžu pedāli, automobilis spēj pārvietoties lēnā ātrumā pilnībā elektriskajā režīmā*, neradot CO2 izmešus, bet tai pat laikā izmantojot laidenu darbību, ko nodrošina vislabākās automātiskās pārnesumkārbas. *Funkcionalitāte ir atkarīga no akumulatora uzlādes līmeņa.

Funkcija e-Launch Ieviešot moderno e-Hybrid tehnoloģiju, tiek nodrošināta laidena automobiļa iedarbināšana pilnībā elektriskajā režīmā un pilnīgā klusumā. Izbaudiet uzlaboto hibrīdtehnoloģijas pieredzi. *Funkcionalitāte ir atkarīga no akumulatora uzlādes līmeņa.

Funkcija e-Queuing Tā kā jaunais Jeep® Compass e-Hybrid ir aprīkots ar šo sistēmu, tas uz apkārtējo automobiļu fona izceļas ar savu izveicību un ātro reaģētspēju pat intensīvas satiksmes apstākļos. Tehnoloģija e-Queueing, ko autonomi pārvalda elektriskais dzinējs*, nodrošina maksimāli vienmērīgu darbību pat īpaši intensīvas satiksmes apstākļos, kad automobiļi ir cieši sablīvējušies viens aiz otra. *Funkcionalitāte ir atkarīga no akumulatora uzlādes līmeņa.

Funkcija e-Parking Pateicoties jaunajai e-Parking tehnoloģijai, lēnā ātrumā veiktus manevrus varat izpildīt pilnībā elektriskajā režīmā. Izmantojot pirmo pārnesumu un atpakaļgaitu, tiek aktivizēts režīms e-Creep, garantējot klusu un no izmešiem brīvu manevrēšanu.

10,1 collas Uconnect™ informējoši izklaidējošā sistēma*

Jaunais Jeep® Compass e-Hybrid lepojas ar Jeep® leģendāro Uconnect™ informējoši izklaidējošo sistēmu. Ar 10,1 collas Ultra HD displeju* aprīkotās sistēmas darbību nodrošina procesors, kas garantē 5 reizes lielāku skaitļošanas jaudu nekā iepriekšējās versijas, tādējādi ļaujot jums zibenīgi piekļūt komandām ar intuitīvākas lietotāja saskarnes un īpaši ātrdarbīgas skārienekrāna saskarnes starpniecību. Turklāt jums tiek nodrošināta iespēja pielāgot interaktīvo ritjoslu, izmantojot pavilkšanas funkciju un spēju pavilkt un ievilkt lietotnes un grafiskās ikonas grāmatzīmju mapē. Saturs ir pieejams pēc pieprasījuma Longitude aprīkojumā un kā standarta aprīkojums pārējām versijām.

JAUNS 10,25 COLLU DIGITĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS

Jaunais 10,25 collu Full HD digitālais instrumentu panelis ļauj jums uzraudzīt automobiļa stāvokli, sniegumu un brauciena datus. Tas iekļauj krāsu displeju ar 244 mm x 91 mm laukuma aktīvo zonu. Šis modernais digitālais instrumentu panelis ne vien ievērojami uzlabo Jeep® salona stilu, bet arī integrē plašu iespēju klāstu, jo ļauj jums konfigurēt, kārtot un personalizēt savu saturu, atlasot kādu no maksimāli 12 dažādajām konfigurācijām.

AUTOMĀTISKI ATJAUNINĀJUMI AR INTERNETA STARPNIECĪBU

Informējoši izklaidējošās sistēmas atjaunināšana ir vienkāršs process, pateicoties bezvadu interneta sistēmai un 4G savienojuma izveides iespējai. Tādējādi varēsiet patstāvīgi atjaunināt kartes un saturu, neapmeklējot vietējo izplatītāju.

Jauna bezvadu uzlādes dokstacija

Lūk, veids, kā ērti uzlādēt savu ierīci bez vadu savienojuma. Jaunais Compass e-Hybrid ir aprīkots ar bezvadu uzlādes dokstaciju. Vienkārši novietojiet savu viedtālruni tam īpaši paredzētā zonā, lai automātiski uzsāktu uzlādes procesu.

Uzlabota līmeņa savienojuma izveides iespējas

Dodoties izbraucienos ar jauno Jeep® Compass e-Hybrid, varat saglabāt savienojumu ar ārpasauli savu pienākumu izpildei un brīvā laika nodarbēm. Informējoši izklaidējošajā sistēmā integrētās Apple CarPlay™ un Android Auto™ funkcijas garantē drošu savienojumu pat autovadīšanas laikā.

Apple CarPlay

Turpiniet autovadīšanas laikā drošā veidā pārvaldīt savas tikšanās, zvanus un hobijus. Savienojiet savu iPhone ar Uconnect™ sistēmu. Apple CarPlay ļauj jums ar Siri balss komandu starpniecību piekļūt pakalpojumam Apple Maps, ziņojumapmaiņas pakalpojumiem, tālruņa vadībai un pakalpojumam Apple Music.

Android AutoTM

Izmantojot Android AutoTM, jūs ar sistēmas UconnectTM skārienekrāna starpniecību varat ērti piekļūt balss komandu pakalpojumam, Google Maps un Google Play Music. Brauciet bez satraukuma un izbaudiet braucienu, pateicoties balss atpazīšanas sistēmai.

Jeep® drošības standarti

Jeep® Compass e-Hybrid paļaujas uz plašu aktīvo un pasīvo drošības sistēmu klāstu, kā arī modernāko tehnoloģiju, kas sniedz atbalstu jebkurā autovadīšanas procesa posmā.

Adaptīvā kruīza kontrole*

Jaunā Jeep® Compass e-Hybrid standarta komplektācijā ietilpst adaptīvā kruīza kontrole. Tā ir elektroniskā sistēma, kas pārvalda automobiļa braukšanas ātruma un droša attāluma uzturēšanu starp jūsu automobili un priekšā braucošo transportlīdzekli. Bremzēšanas vai ātruma samazināšanas gadījumā sistēma automātiski pielāgo ātrumu, lai saglabātu drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Joslas ievērošanas palīgsistēmas uzdevums ir saglabāt automobiļa pozīciju joslas vidusdaļā. Ja automobilis pietuvojas joslas robežai, šī sistēma spēj tiešā veidā iedarboties uz stūri, lai izlabotu automobiļa pozīciju.

2. līmeņa autonomā vadība

Jeep® mobilitātes nākotnes redzējums izpaužas kā palīgsistēma braukšanai lielceļu apstākļos (HAS) jeb jauna 2. līmeņa autonomās vadība sistēma, kas pirmo reizi ieviesta šāda veida Jeep® automobiļa modelī. Šī sistēma apvieno adaptīvo kruīza kontroli* un joslas ievērošanas palīgsistēmu, uzturot drošu attālumu starp jūsu automobili un priekšā braucošo transportlīdzekli, konstantu ātrumu un pozīciju joslā lielceļu apstākļos. Jeep® Compass ir pirmais klāsta automobilis, kas aprīkots ar 2. līmeņa autonomo vadību.

Koncentrēšanās uz ceļu

Jaunā Jeep® Compass e-Hybrid standarta komplektācijā ietilpst drošības sistēmu un modernāko tehnoloģiju komplekts, kas sniedz atbalstu jūsu autovadīšanas pieredzei un nodrošina visu automobilī esošu personu drošību un labsajūtu.