JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JAUNIE JEEP® COMPASS

Greznāks un elegantāks, izveidots, lai kļūtu par Jūsu aktīvā dzīvesveida sastāvdaļu.

EKSTERJERS

COMPASS JAUNAIS DIZAINS

Pateicoties jaunajam režģim, jaunā Jeep® Compass izskats ir ieguvis vēl elegantākas un drosmīgākas aprises. Asās līnijas un modernais priekšpuses dizains piešķir pamatīgāku un daudz robustāku izskatu un attīsta kompaktā SUV evolūciju.

VIEGLMETĀLA DISKI

Jaunajam Jeep® Compass ir pieejams plašs valdzinošu vieglmetāla disku klāsts, piedāvājot jebkuram stilam piemērotu variantu.

AUTOMĀTISKI ATVERAMS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Automātiskas darbības elektroniskā bagāžas nodalījuma tehnoloģija* ļauj atvērt un aizvērt bagāžas nodalījumu, nemaz nepieskaroties tam ar rokām. Pateicoties dežūrsensoriem, lai aktivizētu bagāžas nodalījuma darbību, jums ir vien jāveic vienkārša kustība ar pēdu zem aizmugures bufera. Turklāt Enter-N-Go™ bezatslēgas aizslēgšanas un atslēgšanas sistēma ļauj jums pat neizņemt no kabatas atslēgu – tai vien ir jābūt bagāžas nodalījuma tuvumā.

*nav saderīga ar cieto sakabi

INTERJERS

JAUNS PRIEKŠĒJĀ PANEĻA DIZAINS

Pirmo reizi Jeep® vēsturē jaunā, viedā Uconnect™ informējoši izklaidējošā sistēma izceļas priekšējā panelī ar 10,1 collas ekrānu, kas ir par 30% lielāks, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes Uconnect™ radio sistēmu.

PALIELINĀTS INSTRUMENTU PANELIS

Jaunais Compass ir pirmais Jeep® SUV, kas aprīkots ar jauno Full HD izšķirtspējas 10,25 collu ekrāna digitālo instrumentu paneli, kam pieejama 244 mm x 91 mm darba zona.

PRESTIŽA APDARE

Jaunais Jeep® Compass priekšējais panelis izceļas ar pārliecinošām līnijām un augstākās klases materiāliem. Pilnībā pārveidotās ventilācijas atveres un nubuka ādas apšuvums, kas ietilpst Limited modeļu standarta komplektācijā, veido izcilu elegances un personības apvienojumu.

JAUNA STŪRE

Pateicoties stūres uzlabotajam izskatam un komfortablākai satveršanas iespējai, kas atvieglo vadāmību, jaunais Jeep® Compass nodrošina kontroli maksimāla snieguma apstākļos, vienmērīgāku brauciena pārvaldīšanu un izsmalcināta dizaina melnas ādas apšuvumu.

PLAŠUMS IKDIENAS PĀRBRAUCIENIEM

Jaunais Jeep® Compass nodrošina plašumu ikdienas pārbraucienu vajadzībām, pateicoties vēl neredzētam interjera dizainam. Uzglabāšanas nodalījumi ir vēl ietilpīgāki — iepriekšējo 2,8 litru vietā tagad tiek nodrošināta 7,2 litru ietilpība. Arī bagāžas nodalījums ir kļuvis plašāks, turklāt ir pieejami dažādi izkārtojuma risinājumi, lai vienmēr būtu pieejama jūsu vajadzībām nepieciešamā vieta.