JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Izteiksmīgs un unikāls

Automobilis vienkārši izstaro uzticēšanos, pateicoties atlētiskajam stilam un vieglajām, slaidajām līnijām. Klasiskās priekšējās restes modelī “Jeep® Compass” kļūst par īstu akcentu. Elegantās hroma līnijas logu dizainam nodrošina greznību, eleganci un solīdu izskatu. Savukārt priekšējie augstas intensitātes “Bi-Xenon” lukturi ar gaismas diodēm gādā par ļoti spilgtu apgaismoju, uzlabo redzamību un neļauj palikt nepamanītam. Tas ir visurgājējs, kas radīts, lai pārsteigtu un apbrīnotu.

RAKSTURĪGS DIZAINS

Katra “Jeep® Compass” dizaina detaļa – pabeigta un pārdomāta. Kopš 1941. gada trapeces formas riteņu arkas kļuvušas par “Jeep®” markas automobiļu atšķirības zīmi. Tāpēc, lai vēl vairāk paspilgtinātu drosmīgo visurgājēja raksturu, varat izvēlēties no 17 līdz 19 collu vieglmetāla sakausējuma diskus. Stils ir katra izvēle, un ar “Jeep® Compass” to radāt paši.

Uzmanība komfortam

“Jeep® Compass” salons ir pielāgots visām Jūsu vajadzībām. Ar ādu apvilktā stūre, kurā ir iebūvētas multimediju vadības pogas, un viegli ar rokām aizsniedzamās automobiļa kontrolierīces ļauj ērti vadīt automobili. Vēl lielāku komfortu rada divu zonu automātiskā klimata kontroles sistēma, kas ļauj priekšā sēdošiem izveidot individuālu mikroklimatu.

Nekā monotona

Priekšējā panelī ir iebūvēts septiņu collu krāsainais ekrāns, kurā varēsiet kontrolēt multimediju sistēmu “Uconnect™”. Šī sistēma dod iespēju izmantot digitālo radio (DAB), “Uconnect™ LIVE” un pievienot mobilo tālruni ar “Bluetooth” saskarnes palīdzību vai USB un AUX-IN savienojumu. Šīs progresīvās sistēmas izslēdz jebkādu monotona brauciena iespēju.

Ietilpīgs bagāžas nodalījums

Daudzu ceļojumu sākumu simbolizē sakravātie čemodāni un iesaiņotās mantas. Aktīvās atpūtas aprīkojumu, čemodānus un bērnu atpūtas aprīkojumu viegli ievietosiet plašajā 438 litru bagāžas nodalījumā, kuru atvērsiet ar vienas pogas nospiešanu.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums