JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

JEEP® COMPASS. Iedvesmo jauniem piedzīvojumiem

Jaunā Jeep® Compass piedāvājumā ietilpst dzinēju klāsts, kas nodrošina efektīvu sniegumu pilsētas apstākļos un aizraujošu jaudu jebkāda virsmas seguma apstākļos. Vienlaikus tiek nodrošināts arī uzlabots degvielas patēriņš un samazināts izmešu daudzumus.

1,3 LITRU T4 BENZĪNA TURBODZINĒJS

Šī 4 cilindru tiešās iesmidzināšanas benzīna turbodzinēja raksturīgākās iezīmes ir tā atsaucīgais sniegums (līdz pat 270 Nm griezes moments) un efektivitāte, kas pilnībā atbilst Euro 6D-Final standartiem. Šobrīd vairāk nekā jebkad agrāk ir samazināts degvielas patēriņš, vienlaikus saglabājot Jeep® pazīstamo sniegumu. Šo spēka piedziņas avotu ir iespējams kombinēt ar 6 ātrumu automātisko divsajūgu pārnesumkārbu, kas nodrošina līdz pat 150 ZS. Taču, izvēloties 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu, maksimāli attīstītā jauda ir 130 ZS.

1,6 LITRU 130 ZS MULTIJET II DĪZEĻDZINĒJA VERSIJA

Efektīvais 1,6 litru Multijet II dīzeļdzinējs, kas atbilst Euro 6D-Final standartam, ģenerē galvu reibinošu sniegumu (līdz pat 320 Nm griezes momentu) jebkāda virsmas seguma apstākļos. Salīdzinot ar Euro 6D-Temp standarta dzinējiem, šis jaunais dzinējs palielina jaudu (+10 ZS) un samazina izmešu daudzumu. Tas ir pieejams kombinācijā ar 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu un spēj ģenerēt līdz pat 130 ZS jaudu.