Zīmols

VAROŅU MANTOJUMS

Ikoniskais Jeep® zīmols ir atzīts visā pasaulē kā brīvības, iespēju un piedzīvojumu simbols. Par katru Jeep automašīnu ir stāstāms savs stāsts, atklājot bagātīgu mantojumu saistībā ar oriģinālo Willys MA.

Mūsu stāsts ir jūsu stāsts. Jeep īpašnieki jau ilgi ir apzinājušies, ka Go Anywhere, Do Anything® ir dzīvesveids, ne tikai kampaņas sauklis. Izziniet mūsu leģendāro izaugsmi, tad veidojiet savu nebeidzamo pieredzes stāstu ar Jeep 4×4.

1940.-tie gadi

Go-Anywhere, Do-Anything® Jeep 4×4, kas radās cīņas karstumā, kļuva par varoni tūkstošiem Sabiedroto karavīru visā pasaulē. Ar tikpat varonīgu auru apvītās 1940.-to gadu civiliedzīvotājiem paredzētās Jeep automašīnas stabili nostiprināja Jeep zīmolu kā neapstrīdamu līderi 4×4 tehnoloģijā.

1950.-tie gadi

1950.-tajos gados tika pieredzēts atpūtas automašīnu ražošanas uzplaukums, kā arī tehniskais pārākums. Dabas aizsardzības entuziasti palīdzēja laist tirgū Jeep® Jamboree automašīnas un pacēla brīvību simbolizējošās automašīnas jaunos pārdošanas augstumos, pateicoties septiņiem unikāliem modeļiem.

1960.-tie gadi

All-New Jeep® Wagoneer automašīna bija ne ar ko nesalīdzināmas izsmalcinātības un inovācijas apliecinājums. Prestižs un individualitāte tolaik bija noteicošās vērtības. Jeep zīmola līnija paplašinājās, iekļaujot 14 automašīnu modeļus – darbam, spēlei, aktīvajai atpūtai un grezniem izbraukumiem.

1970.-tie gadi

Jeep® zīmols 4×4 saglabā savas līdera pozīcijas 70.-tajos gados, ieviešot pirmo pilna laika 4×4 sistēmu. Sportiskais 2-durvju pilna izmēra Cherokee (SJ) padarīja 4WD par Gada laureātu. Seši modeļi palīdz uzturēt visu laiku augstākos pārdošanas apjomus.

1980.-tie gadi

Jaunieviestā All-New Jeep® Cherokee (XJ) automašīna palīdzēja radikāli pārveidot 4×4 tirgu. Varenais XJ ieviesa daudzus jauninājumus šajā nozarē, tostarp: pirmo kompakto 4-durvju SUV, pirmo UniFrame konstrukciju, pirmo pilna laika 4×4 sistēmu ar automātiskās pilnpiedziņas funkciju.

1990.-tie gadi

All-New 1993 Jeep® Grand Cherokee (ZJ) uzstādīja jaunu nozares rekordu, pateicoties tā unikālajam līdzsvaram ceļu un bezceļu izbraukšanā. Īpaši jaudīgais Wrangler (TJ) ar jauno atsperu piekari tika laists klajā 1997. gadā. 1999, gadā jaunais Grand Cherokee (WJ) tika tirgots kā visu laiku jaudīgākais SUV. Pārdošanas apjomi palielinājās līdz 629K vienībām desmitgadē.

2000.-tie gadi

Radikālais 2003 Jeep® Wrangler Rubicon bija visjaudīgākā automašīna, kādu jebkad bija izražojis Jeep zīmols. Jaunais 4-durvju Wrangler ar nosaukumu „Neierobežots” ātri iekaroja nozari. Compass un Patriot bija pirmās Jeep automašīnas, kas iekaroja nelielo ražošanas segmentu.

All-New pārstrādātais 2011 Grand Cherokee automašīnas modelis tika laists tirgū u apjūsmots, kā arī 2013. gadā atsvaidzināts ar daudziem stilīgiem aksesuāriem līdz ar jauno 3.0L EcoDiesel™ automašīnu (Pieejama nesen). All-New 2014. gada Cherokee aizvieto Liberty — solot pārveidot vidēja lieluma automašīnu segmentu.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums