Sīkdatnes

Sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir maza izmēra teksta datnes, kas, Jums apmeklējot mūsu vietni, tiek saglabātas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes Sīkdatnes tiek izmantotas, lai mūsu vietnē nodrošinātu Jums labāko lietotāja pieredzi. Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas var ietvert arī trešo personu sīkdatnes ar mērķi nosūtīt Jūsu preferencēm atbilstošus reklāmas materiālus.

Vai visas sīkdatnes ir vienādas?

Sīkdatnes var iedalīt sekojošās grupās.
Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek automātiski dzēstas uzreiz pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas. Pastāvīgās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paliek Jūsu ierīcē līdz to termiņa beigām (termiņš var būt minūtes, dienas vai gadi kopš sīkdatnes radīšanas/atjaunināšanas).
Trešo personu sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē trešo personu interesēs.
Šīs sīkdatnes var pārvaldīt un dzēst pārlūkprogrammas iestatījumos. Taču sīkdatņu dzēšana var liegt noteiktu mūsu vietnē pieejamo funkciju pilnvērtīgu izmantošanu. Plašāka informācija par sīkdatnēm ir pieejama www.aboutcookies.or vai www.allaboutcookies.org.

Kā pārvaldīt sīkdatnes, apmeklējot mūsu vietni

Lai sniegtu Jums labāko lietotāja pieredzi sīkdatņu pārvaldības kontekstā, mēs klasificējam šajā vietnē izmantotās sīkdatnes četrās kategorijās, pamatojoties uz to izmantošanas mērķi: būtiskās, komforta, snieguma un reklāmas sīkdatnes. Jūs varat uzreiz no šīs vietnes iespējot vai atspējot jebkuru no iepriekš minētajām sīkdatņu kategorijām (izņemot būtiskās sīkdatnes, kuru izmantošana ir obligāti nepieciešama). Attiecībā uz trešo personu sīkdatnēm, pēc to atspējošanas (mēs tās nevaram izdzēst) mūsu vietnē šīs kategorijas sīkdatnes vairs netiks izmantotas.

Būtiskās: Šīs sīkdatnes ir būtisks vietnēm un to funkciju pilnvērtīgai darbībai. Piem.: autentifikācijas sīkdatnes.

Komforta: Šīs sīkdatnes ļauj mums uzlabot vietņu lietošanas komfortu un lietojamību, kā arī nodrošināt dažādas funkcijas. Piem.: komforta sīkdatnes var izmantot, lai saglabātu meklēšanas rezultātus, valodu, rakstzīmju lielumu.

Snieguma: Šīs sīkdatnes ļauj apkopot informāciju par to, kā Jūs izmantojat vietnes. Snieguma sīkdatnes ļauj mums, piemēram, noteikt īpaši populāras mūsu vietnes sadaļas. Šādā veidā mēs varam pielāgot vietņu saturu tieši Jūsu vajadzībām, tādējādi uzlabojot Jums sniegto pakalpojumu.

Reklāmas: Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai nosūtītu Jūsu interesēm atbilstošus reklāmas materiālus un informāciju, piemēram, pamatojoties uz Jūsu apmeklētajām vietnēm.