Piekrītu

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE 3.0 V6 CRD SUMMIT

DZINĒJS: 3.0 V6
PĀRNESUMKĀRBA: 8 piedziņu automātiskā
ZS: 250
DEGVIELAS VEIDS: Dīzeļdegviela
CENA: no 55 380 €

IEDVESMOJOŠA JAUDA UN ENERĢIJA
3 litru “TurboDiesel V6” dzinējā tiek izmantota progresīva, tīras dīzeļdegvielas un mazas CO2 emisijas sistēma, kas garantē optimālu degvielas patēriņu. Vienlaikus astoņu piedziņu automātiskajai pārnesumkārbai “Jeep® Grand Cherokee” modelis bez grūtībām var pavilkt svaru līdz 3 500 kg (7400 lbs), tādēļ tagad varat vest sev līdzi, ko vien vēlaties.

NEVAINOJAMA IZSMALCINĀTĪBA
Iedomājieties, ka Jums jāvada automašīna vissarežģītākajos apstākļos, tomēr vienlaikus jāsaglabā stils, ērtība un jādemonstrē augstākā klase. Ar “Jeep® Grand Cherokee Summit” – tas ir iespējams. Izsmalcināta klasika un nevainojams dizains garantē maksimālu komfortu un stila sajūtu.

STABILITĀTES GARANTS
Leģendārā “Jeep®” transporta līdzekļa stabilitāti ceļa garantē progresīvā “Selec-Terrain®” saķeres spēka kontroles sistēma. Tai ir pieci režīmi, tādēļ droši varat braukt jebkuros laikapstākļos, ieskaitot sniegu. Saķeres spēku nostiprina iespējamā “Quadra-Trac II®” vai “Quadra-Drive® II 4WD” sistēma, bet “Quadra-Lift®” pneimatiskajai piekares sistēmai ir pat piecu pakāpju iestatījumi, tādēļ, pateicoties tai, tiek garantēts maksimāls autovadīšanas komforts un stabilitāte ceļā.

Izsmeļošāk