Virsnīšu ģimene turpmāk pasauli apceļos ar hibrīdauto JEEP Compass 4xE

03 May 2022

Virsnīšu ģimene turpmāk pasauli apceļos ar hibrīdauto JEEP Compass 4xELatvijā pazīstamā Virsnīšu ģimene uzsākusi sadarbību ar “Autobrava Motors”. Vasarā ģimene plāno lielo Eiropas ceļojumu, dodoties braucienā gar Baltijas jūras piekrasti līdz pat Francijai.

Ģimenes ceļojuma galvenie plāna punkti ir Amsterdama un Parīze, kur norisināsies Ed Sheeran un Coldplay koncerti. Tad plānots apceļot Francijas skaistākās un tūristiem mazāk zināmās vietas. Kristīne Virsnīte stāsta: “Neesam bijuši šarmantajos Francijas ciematiņos un ļoti vēlos redzēt un sajust Provansu.”

“Automašīnai mūsu dzīvē ir milzīga nozīme. Mēs mīlam būt pie stūres un baudīt brīvību, aizbraucot, kur vien sirds kāro. Iekāpjot automašīnā, mēs zinām, ka priekšā ir vairāki tūkstoši kilometru. Jau tajā mirklī jūtām, kā mūsos trako adrenalīns, un gribas sajust piedzīvojumu garšu,” saka Kristīne.

“Dodoties ceļā, mums ir svarīgi, lai visiem automašīnā ir vieta un visi jūtas ērti. Tas ir ļoti svarīgs faktors, lai spētu mērot vairākus simtus kilometrus. Man ir ļoti būtiski, lai automašīna ir saprotama un lai tā nav tik liela, ka es nespēju to noparkot,” smej Virsnīte. “Tajā pašā laikā ir svarīgi, ka bagāžnieka tilpums ir pietiekami liels, lai tajā satilptu visas ceļojumam nepieciešamās mantas,” komentē Kristīne.

Kristīne atklāj arī padomu, kā neapjukt lielajā mantu gūzmā, kuras tiek ņemtas līdzi ceļojumā: “Lai labāk orientētos pārpildītajā bagāžas nodalījumā, savas mantas glabājam caurredzamās plastmasas kastēs – tad var redzēt, kuram kura kaste pieder un automašīnas bagāžniekā neveidojas nekārtība.”

Jaunajam uzlādējamam  hibrīda automobilim JEEP Compass 4xE ir ļoti plašs salons un arī bagāžas nodalījums, tas ir pārveidots, lai spētu pārvarēt jaunos mobilitātes izaicinājumus. Pateicoties iekšdedzes dzinēja un akumulatora mijiedarbībai tiek ievērojami samazināta ietekme uz vidi, turklāt elektriskajā režīmā CO2 izmeši netiek ģenerēti nemaz.

Kristīnes Virsnītes vīrs Kaspars Virsnītis, kurš Latvijā pazīstams kā kulinārijas entuziasts uzsver, ka ceļošanai ar auto ir vairākas priekšrocības, it īpaši, ja iespējams tajā nakšņot. Lielajā Eiropas braucienā Virsnīšu ģimene plāno, galvenokārt, nakšņot savā auto jumta teltī, kas ļauj pavadīt naktis dabā, pie skaistiem ezeriem, upēm, meža ieskautā vidē, baudot dažādu valstu dabas skaistumu.

“Tādas sajūtas nevar noķert nevienā viesnīcā. Nakšņošana automašīnas jumta teltī sniedz neaprakstāmu brīvības sajūtu un arī ietaupa finansiālos līdzekļus,” spriež Kaspars Virsnītis.

Paturpinot neatkarības sajūtas veicināšanu Kaspars teic, ka abiem ir svarīgi, ka arī ēdienu var gatavot, kad vēlas: “Piedomājam, lai līdzi ir viss, uz kā un no kā pagatavot ēdienu, jo ērta braukšana savienojumā ar gardu ēdienu, padara garus pārbraucienus patīkamus.”

Šis un citi Virsnīšu ceļojumi tiešākajā nozīmē ir ģimenes piedzīvojumi, jo tajos piedalās arī abu bērni. Bērni jau ir pieraduši doties garos ceļojumus no agra vecuma, tāpēc tiem garš ceļojums nešķiet biedējošs. ” Vienmēr ir līdzi viss, kas viņus aizrauj – zīmēšanas piederumi, mazajam Kasparam plastilīns, UNO kārtis. Mēs brauciena laikā spēlējam dažādas vārdu spēles, taču pamatā viņi izklaidē sevi paši. Aiz loga lielākoties ir aizraujoši skati, kurus vērot, ” atklāj Kristīne.

Jaunais Virsnīšu auto izceļas ar spilgto eksterjeru, kuram ir hroma akcenti, ksenona tuvo un tālo gaismu lukturi, tonēti logi un melnas jumta bagāžnieka sliedes ar hromētiem elementiem. ’’Uconnect’’ sistēma ar 8,4 collu navigācijas ekrānu ļauj nesatraucoties vadīt automašīnu un vienlaikus baudīt izklaidi. Aktivizējot elektrisko režīmu, automobiļa darbību nodrošina 11,4 kWh akumulators, un, izmantojot tikai akumulatora jaudu, var veikt līdz pat 50 kilometriem garu distanci. Tādējādi lielāko daļu ikdienas braucienu urbānajā vidē varat veikt, neradot CO2 izmešus un ievērojami samazinot degvielas patēriņu, kas arī šai ģimenei ir svarīgs faktors.