Piekrītu

Jeep® ir ieguvis 4×4 žurnāla apbalvojumu kā 2017. gada auto

13 December 2016

Lielbritānijas apvidus auto speciālistu 4×4 žurnāls otro gadu pēc kārtas kronējis Jeep® Renegade par gada auto.

Renegade guva uzvaru arī “Vidējās klases SUV” kategorijā, leģendārais Jeep Wrangler piekto gadu pēc kārtas ieguva uzvaru “Hardcore” klasē, un Jeep Cherokee ieguva uzvaru “Augstākās klases SUV” kategorijā.

Žurnāla 4×4 ekspertu grupa nolēma, ka arī šogad Jeep Renegade bez šaubām pārspēj visus savus konkurentus. Jaudīgākā Renegade versija – Trailhawk – ar augstāko sniegumu bezceļu apstākļos, bija modelis, kas piedalījās šo sacensību prasīgajos testos. Papildus lieliskam sniegumam uz asfalta, Trailhawk pārspēja konkurentus arī īpaši sarežģītā bezceļa trasē.

Papildus vispārējai uzvarai, Jeep Renegade tika atzīts kā labākais kategorijā “Vidējās klases SUV”, leģendārais Jeep Wrangler piekto gadu pēc kārtas ieguva uzvaru “Hardcore” klasē, un Jeep Cherokee uzvarēja “Augstākās klases SUV” grupā.

Jeep Renegade tiek ražots Itālijā un tiek pārdots vairāk nekā 100 valstīs. Eiropā tas ir vispopulārākais Jeep modelis, kas turpina iegūt dažādus apbalvojumus. Kopš tā prezentācijas pirms diviem gadiem, šis mazais Jeep SUV dominējis lielāko pārdevēju sarakstos daudzās Eiropas valstīs. To vidū – Itālijā (kur tas ieņem pirmo vietu), Apvienotajā Karalistē, Francijā, Vācijā un Spānijā – apliecinot sevi kā vienu no daudzpusīgākajiem apvidus auto visā auto vēsturē, ar trīs vilces sistēmām, četriem transmisijas veidiem, četriem dīzeļdzinējiem un benzīna dzinējiem, kas nodrošina no 95 līdz 170 zirgspēkiem lielu jaudu, pieciem apdares līmeņiem un četrām ļoti veiksmīgām speciālajām sērijām 2016. gadā: Night Eagle, Dawn of Justice, 75. gadadienas modeli un jauno Desert Hawk.