Piekrītu

Jeep® Compass kāpj uz skatuves kopā ar Rolling Stones

05 September 2017

  •  Jeep® ir oficiālais 2017. gada “Rolling Stones – No Filter” Eiropas koncerttūres sponsors – tūre ilgs no 9. septembra līdz 25. oktobrim.
  • Jaunais Jeep Compass būs vieszvaigzne uz īpašas skatuves visās tūres koncertu norises vietās.
  • Digitālas un muzikālas aktivitātes ļaus faniem izpaust savu brīvo garu patiesā Jeep stilā.
  • Klienti var iegūt biļetes, rezervējot Jeep Compass testa braucienu.

Divas paliekošas kultūras vērtības apvieno spēkus otro reizi, jo, sākot ar šo mēnesi, Jeep® ir oficiālais ikoniskās rokgrupas Rolling Stones jaunās Eiropas tūres sponsors.

Gan grupa, gan auto ir leģendāri katrs savā nozarē un apvienosies enerģiskajā “Rolling Stones – No Filter” 2017. gada tūrē, kuras ietvaros visā Eiropā notiks 14 koncerti laikā no 9. septembra līdz 25. oktobrim.

Šī ir otrā reizi, kad Jepp sadarbojas ar leģendāro grupu, iepriekš sadarbojoties neticami veiksmīgās “14 On Fire” tūres ietvaros 2014. gadā. Atkalapvienošanās ļauj nosvinēt sinerģiju, kas pastāv starp Rolling Stones revolucionāro un pastāvīgo ietekmi uz rokmūzikas vēsturi un Jeep 76 gadu seno vēsturi kā auto, kas ir autentiskākā braukšanas brīvības un piedzīvojumu gara izpausme.

“Rolling Stones – No Filter” tūres vieszvaigzne būs jaunais Jeep Compass – jaunākais Jeep auto klāsta papildinājums, kas apvieno zīmola leģendārās iespējas bezceļu apstākļos un lietotājam draudzīgu savienojamības un drošības tehnoloģiju, kā arī pamanāmu un modernu stilu.