Piekrītu

Jaunais Jeep® Cherokee

06 March 2018

Galvenie stūrakmeņi, uz kuriem ir veidots pārveidotais Jeep Cherokee, ir: jauns dizains, plašas savietojamības iespējas, drošības sistēmas un tehnoloģiskās funkcijas. Savu debiju tas piedzīvo tagad, un tas būs pieejams Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona (EMEA) valstīs. Tas ir jaunākais visspējīgāko vidēja lieluma SUV klases spēkrats, kuram ir jauns, autentisks, premium klases dizains, kas dara godu klasiskajam Jeep DNA modelim, bet tā vienkārši lietojamās tehnoloģijas nodrošina papildu komfortu, savietojamības iespējas, kā arī visu braucēju drošību.

Jaunajam Jeep Cherokee ir ērtāks un funkcionāls interjers, uzlabota vadāmība, un tas nodrošina braukšanas komfortu — pateicoties neatkarīgajai priekšējai un aizmugurējai balstiekārtai, kā arī lielisku bezceļa pārvarēšanas spēju, ko nodrošina trīs pilnpiedziņas sistēmas.

Jaunais Jeep Cherokee būs pieejams Sport, Longitude, Limited un Overland komplektācijas versijās, un nonāks Jeep izstāžu zālēs visā Eiropā šā gada otrajā pusē. Nākamajā gadā Cherokee sēriju papildinās jaunais un neapturamais Trailhawk spēkrata modelis.

• Jauns, premium dizaina un visprogresīvākajām tehnoloģijām aprīkots — visspējīgākais vidējā izmēra SUV spēkrats.
• Tā virsbūves dizains ir ieturēts labākajās autentiskā Jeep® DNA tradīcijās, un atjauninātajā interjerā ir izmantoti jauni materiāli, kā arī tam ir palielināts bagāžas nodalījums, kurā var ietilpināt vairāk piederumu.
• Lietotājam ir pieejamas trīs pilnpiedziņas sistēmas un pakaļējā tilta piedziņas atvienošanas tehnoloģija.
• Jauna ceturtās paaudzes UconnectTM sistēma ar 7 vai 8,4 collu augstas izšķirtspējas kapacitatīvo skārienekrānu un savietojamību ar Apple CarPlay un Android Auto tehnoloģiju.
• Spēkratam ir plašs drošības sistēmu klāsts, tostarp: frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma ar aktīvo bremzēšu, adaptīvā kruīza kontrole, joslas šķērsošanas brīdinājuma sistēma, „aklās zonas” uzraudzības sistēma un aizmugurējās daļas šķērskustības noteikšanas sistēma, aizmugurējās parkošanās kamera, braukšanas ātruma ierobežotājs, bremžu asistents, un astoņi standarta drošības spilveni.
• Transportlīdzeklis būs pieejams Eiropā, Sport, Longitude, Limited un Overland komplektācijas versijās sākot ar 2018. gada otro pusi. No nākamā gada Cherokee spēkratu sērijas klāstu papildinās neapturamais Trailhawk modelis.