JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

EKSTERJERS

Pavisam jaunais Jeep® Wrangler varētu izskatīties pazīstams, bet, apskatot rūpīgāk, jūs pamanīsiet atjauninājumus un gudrus uzlabojumus ikvienā aspektā. Jaunais Jeep® Wrangler paliek uzticīgs savam mantojumam, bet tas ir uzlabots daudzos aspektos. Tas ir autentisks tradicionālajai Wrangler formulai: ikonisks stils, noapaļoti priekšējie lukturi, leģendārā radiatora reste ar septiņām atverēm, kas iedvesmojusies no Jeep® CJ modeļa, paplašinātas riteņu arkas, noņemams jumts un izceļamas durvis un viegli nolokāms vējstikls.

FOLD FOR FUN

Pavisam jaunais Jeep® Wrangler piedāvā vienkāršaku veidu, kā kā baudīt brīvību dabā, pateicoties viegli nolokāmajam vējstiklam. Nolaišanas procesam ir nepieciešams izskrūvēt vēl mazāk skrūvju, nekā iepriekšējiem modeļiem. Pastāvīgā vējstikla karkasa struktūrā iestrādāta jauna virsbūves krāsas sporta apmale. Pārstrādātajos pārsega bamperos ir iestrādātas mazgātāja sprauslas nevainojamam izskatam.

ATVERIET

Cietais jumts, mīkstais jumts, bez jumta vai jaunais Sky One-Touch™ automātiski nolaižamais jumts. ar vai bez durvīm. Pilnībā jaunais Jeep® Wrangler ir izstrādāts , lai braukšanu dabā padarītu patīkamāku. Jaunais, viegli salokāmais Sunrider® sporta versijas mīkstais jumts ļauj to viegli nolociet vai uzlocīt atpakaļ, savukārt, Freedom Top® cietais jumts ir par 20% vieglāks, nekā iepriekšējiem modeļiem. Jaunā vairāku garumu eņģi stiprināšanas sistēma atvieglo durvju noņemšanu un uzstādīšanu.

RIEPAS UN RITEŅI

Riteņiem un arkām, kas paaugstina jebkuru apdari, standarta versijā Sport un Rubicon modeļiem ir spilgti melnas arku uzlikas. Rubicon arku uzlikām ir augsts attālums no automašīnas apakšas līdz zemei, kas izstrādāts standarta versijā ar dubļiem un sniegam paredzētajām 32 collu bezceļu riepām. Sahara modeļiem raksturīgas virsbūve krāsas arku uzlikas.

17 COLLU PULĒTI RITEŅI AR MELNIEM IEDOBUMIEM
Standarts Rubicon modeļiem

17 COLLU MELNI RITEŅI AR PULĒTU MALU
Pieejami Rubicon modeļiem

18 COLLU PULĒTI RITEŅI AR TECH GRAY SPIEĶIEM
Standarts Sahara modeļiem

18 COLLU TECH GRAY RITEŅI AR PULĒTU PRIEKŠĒJO SKALDNI
Pieejami Sahara modeļiem

17 COLLU PULĒTI GRANITE CRYSTAL RITEŅI
Standarts Sport modeļiem

PRIEKŠĒJIE LUKTURI

PIESAISTIET UZMANĪBU
Premium LED priekšējie lukturi ir pieejami Sahara un Rubicon modeļiem, lai radītu patiesi nevainojamu izskatu. Komplektā ietilpst LED miglas lukturi, aizmugurējie lukturi, kā arī dienas gaismas lukturi uz arkas.

AIZMUGURĒJIE LUKTURI

VĒLIETIES VĒL VAIRĀK
Pilnībā jaunais Jeep® Wrangler var tikt aprīkots ar pieejamajiem premium LED aizmugurējiem lukturiem. Lukturi piedāvā mūsdienīgu sniegumu, tomēr tie arī saglabā “bolt-on” izskatu, kas raksturīgs Jeep® zīmola transportlīdzekļiem jau dekādēm ilgi.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums