JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

ATKLĀJIET NĀKOTNI

Iekāpiet visu laiku tehnoloģiski visattīstītākajā Wrangler. Jeep® Wrangler piedāvā pilnīgu informējoši izklaidējošo sistēmu un modernāko tehnoloģisko funkciju klāstu. Atklājiet ceturtās paaudzes Uconnect™ sistēmas, kas ir saderīgas ar Apple Car Play un Android Auto, 8,4 collu skārienekrānu, kuru iespējams vadīt ar viena pieskārienu un veselu klāstu citu tehnoloģiju, kas ļauj izbaudīt labāko Wrangler sniegumu gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos.

PĀRVARIET SKAŅAS BARJERU

Sahara un Rubicon standarta komplektācijā ietilpst izcilā Alpine® audio sistēma, kas aprīkota ar 12 kanālu un 552 vatu pastiprinātāju, astoņām skandām un aizmugures sabvūferi.

DROŠĪBA

Jeep® Wrangler standarta komplektācijā un papildkomplektācijā ietilpst gan aktīvās, gan pasīvās drošības funkcijas, kas izstrādātas ar mērķi nodrošināt pilnīgi drošas braukšanas baudu visos apstākļos un apvidos.

Aklo zonu uzraudzība un FRONTĀLĀS SADURSMES brīdinājuma sistēma+

Pēc pieprasījuma Gladiator ir iespējams uzstādīt aklo zonu uzraudzību ar aizmugurē esošo šķēršļu noteikšanas funkciju. Šī sistēma uzraudzīs automašīnas aklās zonas un brīdinās jūs par šķēršļiem, aktīvi novēršot sadursmi ar tiem. Papildus tam frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma+, automašīnai pārāk strauji tuvojoties šķērslim vai citai automašīnai, brīdinās vadītāju ar vizuāla un skaņas signāla starpniecību.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Iestatiet Gladiator ātrumu un uzturiet to visa ceļa garumā. Viedā kruīza kontrole iekļauj adaptīvu darbību, kas konstatē priekšā braucošu automašīnu un pielāgo ātrumu bez vadītāja iejaukšanās

AUTOMĀTISKĀ TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Automātiskā tālo gaismu funkcija nodrošina maksimālu ceļa izgaismojumu jebkādos apstākļos. Sensors konstatē pretī braucošus transportlīdzekļus un samazina gaismas stara intensitāti, novēršot otra vadītāja apžilbināšanas risku.