x 

Piekrītu

Wrangler

Wrangler

DROŠĪBA KATRĀ PIEDZĪVOJUMĀ

Jeep® Wrangler palīdz aizsargāt jūs un jūsu mīļotos pateicoties labākajai drošībai klasē un drošības priekšrocībām, kas ietver standartā modernizētu daudzpakāpju gaisa spilvenu tehnoloģiju, kas sniedz pasažieru aizsardzību sabalansējot gaisa spilvenu izplešanos pret triecienu, ir pieejami arī sānu papildus gaisa spilveni ar sensoru atpazīšanu un virsbūves-karkasa konstrukciju.

AIZSARDZĪBA IT VISUR

Elektroniskās stabilitātes kontrole (ESC) ir modernizēta sistēma, lai palīdzētu vadītājam saglabāt kontroli pār transportlīdzekli visu laiku. Tā palīdz jums sajust, vai jūs stūrējiet par maz vai par daudz, pietiekami pielietojiet individuālās bremzes akseleratora vajadzībām, lai palīdzētu jums tikt atpakaļ uz ceļa. Elektroniskā Pretapgāšanās (ERM) sistēma nosaka, kad var rasties apgāšanās un automātiski pielieto bremzēšanas spēku, lai palīdzētu samazināt avārijas iespējamību. Turklāt jaunais, Jeep® Wrangler piedāvā visu ātrumu saķeres kontroli ar īpašu kalibrēšanu braukšanai 4LO režīmā, bremžu palīgmehānismu sistēmu un četru riteņu disku Bremžu pretbloķēšanas sistēmu (ABS), lai uzlabotu transportlīdzekļu kontroli un samazinās bremzēšanas ceļu uz sausas un slidenas virsmas.

KALNA NOBRAUKŠANAS KONTROLE UN KALNĀ...

Kalna Nobraukšanas Kontrole palīdz Jums uzraudzīt un sabalansēt vilkmi, ātrumu un bremzēšanu pārvietojoties lejup no kalna.

PIEKABES SVĀRSTĪŠANĀS KONTROLE

Kā daļa no Elektroniskās Stabilitātes Kontroles (Electronic Stabilty Control (ESC)), Piekabes Svārstīšanās Kontrole (Trailer Sway Control (TSC)) palīdz Jums justies drošībā un droši esot kustībā un zem kontroles.

RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBA

Riepu spiediena uzraudzības sistēma ir visu Wrangler modeļu standartaprīkojumā, tāpēc Jūs vienmēr varat braukt ar vislielāko pārliecību.

TĀLVADĪBAS BEZ POGU ATSLĒGŠANAS UN...

Ļauj Jums atslēgt un aizslēgt durvis. Atslēgas Sentry Key® pret zādzību imobilaizers padara iespēju, ka kāds varētu vadīt Jūsu automobili, par neiespējamu.

UCONNECT® SISTĒMA AR NAVIGĀCIJU...

Ietver Uconnect® 430N sistēmu, Mopar radīto Web, SiriusXM® Travel Link, Garmin® piedāvāto navigāciju un Uconnect® balss komandu sistēmu.

SPĒKS UN JAUDA IR IERAKSTĪTI...

Sānu trieciena izpildījums un transportlīdzekļa izturība uzlabota pateicoties augstas izturības tēraudam, kas ir integrēts automašīnas grīdas B-pīlārā.

ATPAKAĻSKATA SPOGULIS AR LED

Kad jums ir nepieciešams apstāties, lai paņemtu savas lietas, vai apskatītu karti, atpakaļskata spogulis automātiski aptumšotais atpakaļskata spogulis ar LED salona gaismām palīdzēs jums atrast ceļu.

AUTOMĀTISKĀ TEMPERATŪRAS KONTROLE

Pieejamā automātiskā temperatūras kontroles sistēma (ATC) pielāgo apsildes un dzesēšanas ciklus, lai saglabātu optimālu komfortu.

Elektroniska sašūpošanās stieņa atdale

Šī sistēma automātiski ļauj jums atdalīt šūpošanās stieni, braucot zem 29km/h 4LO režīmā. Priekšējie riteņi var nokristies un tikt kompresēti papildu līdz pat 25%.