x 

Piekrītu

Wrangler

Wrangler

TRAIL RATED® TEHNOLOĢIJA

Jeep® Wrangler nesTrail Rated® zīmi norādot tā spēju lieliski strādāt dažādos bezceļa apstākļos. Tā ir apliecinājums Wrangler ceļa un bezceļa meistarībai, garantējot, ka esot aiz stūres jūs variet droši navigēt uz absolūti jebkura ceļa. Tā simbolizē Jeep® zīmola tradīcijas leģendārajā saķerē, jaudā, ceļa klīrensā, manevrējamībā, artikulācijā un ūdens pārbrišanas spējās.

DĪZEĻDZINĒJS 2.8 CRD

Common Rail Diesel (CRD) 2.8 16V DOHC, 4-ilindru dīzeļdzinējs sasniedz 200 zs pie 3600 apgr./min un griezes momentu460 Nm pie 1600 – 2600 apgr./ min, ar automātisko transmisiju.

PENTASTAR™ 3.6 V6 DZINĒJS

Wrangler dzinējs lepojas ar 283 zs uz 347 Nm griezes momentu pateicoties vieglsvara alumīnija lējumam. Uzlabots sniegums ar automātisko transmisiju ar pārslēgu. Pārnesumu sistēma var elektroniski kontrolēt dzinēja griezes momentu un tādējādi ļauj jums viegli pārslēgt ātrumus.

ROCK-TRAC® TEHNOLOĢIJA

Nodrošina perfektu kontroli un jūtami palielina pieejamo griezes momentu riteņiem, atļaujot ekstrēmus bezceļa manevrus ar 4:1 zemo ātrumu koeficientu, kas ļauj jums lēni kustēties pie zemākiem ātrumiem ar lielāku riteņu griezes momentu.

COMMAND-TRAC® TEHNOLOĢIJA

Radīta, lai dominētu pat uz visizaicinošākajiem bezceļu maršrutiem Command-Trac® 4×4 sistēma standartā ir pieejama Wrangler Sport, un Wrangler Sahara modeļos un sniedz vienlīdzīgu jaudu visos 4 stūros, lai sniegtu jums savā klasē vislabāko sniegumu ziemā.

AUGŠUP/LEJUP KALNĀ BRAUKŠANAS PALĪGS

Braucot lejā no kalna Hill Descent Control tehnoloģija palīdz jums saglabāt nemainīgu aktuālo ātrumu, pārvaldot bremžu un dorseļu izmantošanu. Hill Start Assist tehnoloģija īslaicīgi ieslēdz un izslēdz bremzes tiklīdz jūs noņemiet kāju no bremžu pedāļa, lai atļautu jums veikt uzrāvienu bez aiztures.

DANA® 44 SMAGSLODZES ASIS

Šīs virs centra montētās asis uzlabo ceļa klīrensu un samazina vārpsta kopējo leņķi klusākai un gludākai darbībai.

TRU-LOK® TEHNOLOĢIJA

Jeep® Wrangler Rubicon piedāvā Dana® 44 priekšējās un aizmugurējās smagslodzes asis aprīkotas ar Tru-Lok® tehnoloģiju, kas nodrošina vislabāko saķeri.

Elektroniska sašūpošanās stieņa atdale

Šī sistēma automātiski ļauj jums atdalīt šūpošanās stieni, braucot zem 30km/h 4LO režīmā. Priekšējie riteņi var nokristies un tikt kompresēti papildu līdz pat 25%.

Labākais leņķis savā klasē

Wrangler piedāvā savā klasē labāko ceļa klīrensu (10 collas – 25,4 centimetri) , labāko pieejas (38,4 -grādi), pārbraukšanas (25,1 -grādi) un izbraukšanas(31,3 -grādi) leņķi.

IZCILS SNIEGUMS

Jeep® Wrangler iespējas ļauj jums braukt pa jebkāda tipa apvidu. Saķere palīdz jums pārvarēt jebkādus ceļa apstākļus. Jeep® Wrangler artikulācija pastiprina kā ceļa, tā bezceļa izpildījumu, palielinot elastīgumu, ass artikulāciju un rata ceļu. Manevrētības spēja ir visnozīmīgākā, lai izvairītos no negadījuma situācijām un bojāta transportlīdzekļa .Jeep® Wrangler zemes klīrenss padara jūsu automobili gatavu bezceļa takām un labi aizsargātā šasija atļauj jums pārvarēt baļķus, akmeņus un nelīdzenu ceļu.
Pārvariet jebkuru straumi ar pārliecību, pateicoties Water Fording tehnoloģijai, kas nodrošina papildu elektronikas un virsbūves aizblīvējumus, kā arī liela gaisa daudzuma uzņemšanas vietnes.