JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

2,0 L BENZĪNA TURBODZINĒJS

Jaunais, Euro 6D-Final standarta prasībām atbilstošais 2,0 l vienrindas četru cilindru dzinējs ar turbokompresoru apvienojumā ar jauno astoņu pārnesumu automātisko pārnesumkārbu spēj nodrošināt 268 zirgspēku jaudu un 400 Nm griezes momentu. Šī efektīvā dzinēja versija garantē optimizētu degvielas patēriņu, uzlabo sniegumu un nodrošina komfortablu braucienu jebkurā situācijā.

*ATRUNA

CO2 emisijas (kombinētā ciklā) (g/km): 270 – 236. Degvielas patēriņš (kombinētā ciklā) (l/km): 12,3 – 11,1. Vērtības aprēķinātas saskaņā ar Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru (WLTP) (Regula (ES) 2018/1832). Norādītās degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir aprēķinājis ražotājs, veicot pārbaudes pirms automobiļa nodošanas ekspluatācijā, un tās var tikt mainītas galīgās saskaņošanas laikā.

SELEC-TRAC®

Gadījumos, kad nepieciešama pilnpiedziņa, darbu sāk Selec-Trac® pilnpiedziņas sistēma, kas bez problēmām atrisina situāciju. Selec-Trac® ir efektīva sistēma klinšainam apvidum un vilkšanai, visiem riteņiem atrodoties uz zemes. Šī sistēma efektīvā veidā automātiski vadīs jūs, nepieciešamības gadījumā pārslēdzoties starp divu riteņu piedziņu un pilnpiedziņu, lai nodrošinātu maksimālu sniegumu uz līdzena asfaltēta ceļa un pārvarētu slidenas virsmas, piemēram, sniegu, mitru asfaltu vai dubļus.