JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

JAUNS DIZAINS

Jeep® Wrangler izskats var šķist pazīstams, taču, aplūkojot uzmanīgāk, ikvienā aspektā iespējams atklāt inovācijas un uzlabojumus. Neraugoties uz pozitīvajām izmaiņām, Jeep® Wrangler, godinot savas saknes, ir saglabājis tradicionālo formulu: ikonisks stils, apaļas formas priekšējie lukturi, septiņu atveru priekšējais režģis, kuru iedvesmojis leģendārais modelis Jeep® CJ.

ATVERIET PRĀTU KAM JAUNAM

Ar cietu jumtu, ar auduma jumtu, bez jumta vai ar ekskluzīvo One-Touch™ automatizēto panorāmas jumtu. Ar visām durvīm vai bez durvīm. Jeep® Wrangler ir radīts piedzīvojumiem brīvā dabā. Atsperotais auduma jumts Sunrider® bez eņģēm ir viegli nolaižams un paceļams, bet cietais jumts Freedom Top® ir par 20% vieglāks nekā iepriekšējie modeļi. Pateicoties unikālajai dažāda garuma šarnīrpirksta sistēmai, durvju atvienošana un uzstādīšana vēl nekad iepriekš nav bijusi tik vienkārša.

Interjers

Jeep ® Wrangler interjers apmierina pat visaizrautīgāko piedzīvojumu kārotāju prasības, jo sniedz vislabāko kvalitātes, komforta, drošības un savienojuma iespēju piedāvājumu. Kāpiet iekšā un sagatavojieties izbaudīt neaizmirstamu braukšanas pieredzi.

NEKĀDU KOMPROMISU

Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties izsmalcināto Sahara vai ietilpīgo Rubicon, jūs izbaudīsiet iespaidīgo komforta un modernu tehnoloģiju kombināciju.

PRECIZITĀTE UN IZSMALCINĀTĪBA

Wrangler Sahara interjers iekļauj rūpīgi izstrādātas detaļas. Izbaudiet komfortablu un stilīgu braucienu, ko nodrošina perforēta raksta ādas sēdekļi, ādas apdares priekšējais panelis ar kontrastējošas krāsas šuvēm un standarta Uconnect™ radio ar 8,4 collu skārienekrānu un divu zonu automātisko temperatūras regulēšanas funkciju.