JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

DROŠĀKAIS VEIDS, KĀ DOTIES PIEDZĪVOJUMOS

Jaunais Jeep® Wrangler ir pilnībā aprīkots ar standarta un pieejamajām aktīvajām un pasīvajām drošības un aizsardzības funkcijām, kas izstrādātas, lai palīdzētu pārliecinoši izbaudīt braucienu un jebkurā apvidū un jebkādos apstākļos.

VAIRĀK KĀ 65 PIEEJAMAS DROŠĪBAS UN AIZSARDZĪBAS FUNKCIJAS

Jeep® Wrangler palīdz aizsargāt jūs un jūsu līdzbraucējus ar aktīvām un pasīvām drošības un aizsardzības funkcijām, ietverot Aklo punktu uzraudzību (Blind Spot Monitoring), Aizmugures šķēršļu noteikšanu (Rear Cross Path detection), aizmugurējo atpakaļskata kameru (Parkview rear back up camera) ar dinamiskām režģa līnijām, priekšējiem un aizmugurējiem parkošanās sensoriem, Elektronisko stabilitātes kontroli (Electronic Stability Control), Bremžu pretbloķēšanas sistēmu (Antilock Brake System, ABS), Bremžu asistentu (Brake Assist), četrus standarta drošības spilvenus, Body-on-Frame virsbūves konstrukciju un vēl daudz ko vairāk.

Manevrētspēja ar palīdzību

Elektroniskā stabilitātes kontrole (Electronic Stability Control) ir uzlabota sistēma, kas paredzēta, lai palīdzētu transportlīdzekļa vadītājam vienmēr kontrolēt transportlīdzekli. Tā jūt, ja sākat kad pārmērīgi vai nepietiekami pagriežat stūri, pielietojot individuālās bremzes, un kontrolē droseli, kā nepieciešams, lai palīdzētu jums atgriezties uz ceļa. Elektroniskā pretapgāšanās sistēma (Electronic Roll Mitigation) nosaka, kad pastāv automobiļa apgāšanās briesmas un pielieto bremžu spēku, lai samazinātu šāda negadījuma varbūtību.

Bremžu spēks

Jeep® Wrangler piedāvā All-Speed Traction Control ar īpašām kalibrācijām transportlīdzekļa vadīšanai 4LO, Brake Assist System un Four-Wheel Disc antilock Brake System (ABS) uzlabotai transportlīdzekļa kontrolei un samazinātam apturēšanas attālumam uz sausām un slidenām virsmām.

Piekabes svārstīšanās kontrole

Elektroniskajā stabilitātes kontrolē ietilpst piekabes svārstīšanās kontrole (Trailer Sway Control), kas jūs notur uz ceļa (un neatkarīgi no tā, ko velkat) un saglabā kontroli.

PARKOŠANĀS DROŠĪBA UN AIZSARDZĪBA

Atklājiet, cik viegli ir novietot automašīnu stāvvietā ar Wrangler pieejamajām parkošanās funkcijām, kas maksimāli atvieglo iebraukšanu un izbraukšanu.

PARKVIEW® ATPAKAĻSKATA KAMERA

Gan novietojot automašīnu kempingā, gan laivu piestātnē vai autostāvvietā, ParkView® atpakaļskata kamera ar dinamiskajām režģa līnijām apvienojumā ar Uconnect® skārienekrānu padarīs to daudz vieglāku.

AIZMUGURĒ ESOŠO ŠĶĒRŠĻU NOTEIKŠANA UN AIZMUGURĒJAIS PARKOŠANĀS SENSORS

Aizmugurē esošo šķēršļu noteikšana (Rear Cross Path Detection) palīdz konstatēt kustību stāvvietā, ja jūsu skatu bloķē transportlīdzekļi. Ieslēdzot atpakaļgaitu, sensori skenē transportlīdzekļus un/vai objektus, kas šķērso jūsu ceļu, un sistēma jūs brīdina ar iedegtu ikonu eksterjera spogulī.
Šie sensori atrodas aizmugurējā bamperī, lai konstatētu aiz jums esošos šķēršļus. Tie izdalīs skaņas brīdinājumu, kad tuvosieties potenciālajam riskam, veicot paralēlo automašīnas novietošanu vai iebraucot stāvvietā atpakaļgaitā.

AKLO ZONU UZRAUDZĪBA

Pastāvīgi uzraugot attālumu starp jūsu transportlīdzekli un pārējiem, Aklo zonu uzraudzības (Blind Spot Monitoring) sistēma palīdz jums saglabāt nepieciešamo drošo attālumu. Ja sānos vai aizmugurē tiek konstatēta aklā zona, jums par to tiek paziņots ar izgaismotām ikonām sānskata spoguļos vai ar skaņas signālu.

SPĒKS UN JAUDA

Sānu trieciena izpildījums un transportlīdzekļa izturība uzlabota pateicoties augstas izturības tēraudam, kas ir integrēts automašīnas grīdas B-pīlārā. Plaši izvietotās rāmju sliedes arī aptver vidusdaļā esošo degvielas tvertni starp riteņiem, lai nodrošinātu papildu aizsardzību, bet degvielas tvertnei ir 2,5 mm aizsargplāksne, kas ir paredzēta drošākai un braukšanai bezceļu apvidos.

SAGLABĀJIET PAREIZO ĀTRUMU

Aktīvais ātruma ierobežotājs (Active Speed Limiter) un Kruīza kontrole (Cruise Control) darbojas sinhronizēti, lai palīdzētu jums saglabāt noteiktos ātruma ierobežojumus.

BEZATSLĒGAS AIZSLĒGŠANAS / ATSLĒGŠANAS FUNKCIJA

Sistēma var identificēt elektronisko atslēgu blakus durvīm un bagāžas nodalījumā, ļaujot jums atslēgt / aizslēgt durvis, nenospiežot pogu uz elektroniskās atslēgas

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums