x 

Piekrītu

Wrangler

Wrangler

AUGSTAS KVALITĀTES SĒDEKĻI

Jeep® Wrangler ietver sevī viskomfortablāko salonu savā klasē. Jūs izbaudīsiet premium Sedoso audekla vai McKinley ādas apdari ar izšūtiem apšuvumiem. Jeep® Wrangler arī sniedz priekšrocību ar apsildāmām priekšējām sēdvietām, izgaismotu glāžu turētāju un daudz ko citu.

ALPINE® PREMIUM SKAŅU SISTĒMA

Deviņu skaļrunu augstās kvalitātes Alpine® audio sistēma rada reālistisku skaņu skatuvi, izmantojot 552-vatu pastiprinātāju, divus frekvenču skaļruņus, 8×12-collu sabuferi un četrus 6.5-collu skaļruņus, kā arī divus 3,5 collu skaļruņus novietotus virs skaņas izvēlnes. Alpine® sistēma ir pazīstama ar izcilu skaņas izšķirtspēju un tonālo līdzsvaru. Laipni lūgti jaunajā skaņu inžinērijas vilnī (standarts Sahara un Rubicon modeļos).

MCKINLEY OLĪVZAĻŠ

McKinley olīvzaļš ar izšūtiem brūniem akcentiem
Šī jaunā krāsa ir ekskluzīvi pieejama Jeep® Wrangler Sahara apdarē. Tā nāk ar melnu augšējo un apakšējo vadības paneli. Pieejamie olīvzaļie ādas apdares sporta sēdekļi ietver sevī izšūtu Sahara logotipu uz sēdekļa aizmugures.

SEDOSO/RIVET

Sedoso/Rivet melnā krāsā ar tumšu sedlu izšūtiem akcentiem
Pieejams ar melnu augšējo un tumšu sedlu apakšējo vadības paneli. Sedoso audekla sēdekļi ar Rivet audekla iešuvēm ir pieejami melnā krāsā ar tumšu sedlu akcenta apšuvēm, kas skaisti iederas kopā ar augšējo melno un apakšējo vadības paneli.

SEDOSO/JEEP® HEX

Sedoso/Jeep® HEX melnā krāsā ar izšūtiem gaišziliem akcentiem

Pieejams ar melnu augšējo un apakšējo vadības paneli. Sedoso audekla sēdekļi ar Jeep® hex audekla ielaidumiem ir melni un piestāv melnajiem vadības paneļiem.

FORMA AR FUNKCIJU

• Stūre ar ādas apdari kopā ar ātruma/audio/EVIC kontroli
• Apsildāmi sēdekļi
• Pilna centrālā konsole ar aizslēdzamu glabātuvi
• Strāvas padeves ligzdas

VAIRĀK BRĪVĪBAS IZKLAIDEI

Turiet acis uz ceļa un rokas uz stūres, pateicoties balss komandai, kuru jūs variet izmantot, lai izvēlētos radio stacijas un veiktu tālruņa zvanus daudz vienkāršāk.  Uconnect™ navigācija piedāvā uzlabotu GPS navigāciju ar galamērķa ievadi caur balss komandu. Jūs varat sarunāties pa telefonu braucot, pateicoties transportlīdzekļa balss aktīvajai komunikāciju sistēmai. Visbeidzot, jūs varat klausīties savu mīļāko mūziku no CD/DVD diskiem, MP3, USB, audio ieejas ligzdas, cietā diska glabātuves, Voice Command (balss komandas) kā arī Bluetooth® audio straumēšanas.

MAZGĀJAMS SALONS AR NOTEKTAPĀM

Ikviens Jeep® Wrangler standartā nāk ar mazgājamu salonu un notektapām. Tā kā droši dodies un piedzīvo jautros un ne tik tīros piedzīvojumos.

PLAŠA TELPA JŪSU LIETĀM

Wrangler ir plaša bagāžas telpa ar tā ietilpīgajiem atlokāmajiem sēdekļiem. Jūsu vērtslietas ir drošībā, pateicoties centrālajai konsolei un ērtās piekļūšanas uzglabāšanas tvertnei ar dubultpakāpju vāku.

IZTURĪGS, TAČU IZSMALCINĀTS SALONS

2017. gada modeļa Wrangler iekšienē, jums patiks ietilpīgā glabāšanas telpa, rafinētās detaļas un pārdomāts, ergonomisks dizains, lai katrs jūsu piedzīvojums būtu komfortabls un jautrs.
Jūs arī saņemsiet komforta un ērtību priekšrocības, ieskaitot: apsildāmus ādas apdares priekšējos sēdekļus, izgaismotus glāžu turētājus, apgaismotu salona grīdu, kā arī pieejamu automātiski-aptumšotu atpakaļskata spoguli kopā ar integrētām LED salona gaismām.