JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER SAHARA

PIEŠĶIROT JAUNU NOZĪMI BRĪVĪBAI UN PIEDZĪVOJUMIEM
Leģendārā pilnpiedziņas modeļa modernais un izsmalcinātais salons kombinācijā ar ikonisku dizainu rada drosmīga stila automobili, kas spēj pārvarēt jebkuru izaicinājumu gan ceļa, gan bezceļu apstākļos. Interjers ir konstruēts un izstrādāts ar mērķi nodrošināt visaugstāko komforta līmeni, jo iekļauj jaunākās paaudzes Uconnect™ skārienekrāna sistēmas.

JEEP® WRANGLER RUBICON

Apmeklējiet, izbaudiet un aplūkojiet jaunas ainavas un vietas ar Jeep® Wrangler Rubicon — leģendārā Jeep® bezceļu snieguma evolūciju komplektācijā ar 32 collu riepām, kas paredzētas dubļainam segumam. Aprīkots ar jaunu 2,0 l benzīna turbodzinēju un automātisku pārnesumkārbu, tas nodrošina maksimālu pārnesumu attiecību 77,4:1, turklāt, pateicoties uzlabotajiem pagrieziena leņķiem, tiek nodrošināts izcils sniegums bezceļu apstākļos. Neviens cits Jeep® Wrangler nespēs garantēt tik labu tehnisko sniegumu.

Alpine 552 W audio sistēma

Ienirstiet uzlādējošā skaņu pasaulē, ko rada uzstādītā izcilā Alpine® deviņu skandu audio sistēma. Tās aprīkojumā ietilpst griestu skaņas panelis, visa veida laikapstākļiem piemērots sabvūferis un 552 vatu pastiprinātājs.

PILNĪGA LED APGAISMOJUMA PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Jeep® Wrangler pilna LED apgaismojuma priekšējie un aizmugures lukturi ne vien nodrošina maksimālu redzamību, bet arī piešķir modernu, izsmalcinātu izskatu. Pilna LED apgaismojuma priekšējie un aizmugures lukturi garantē izcilu apgaismojumu un iespaidīgu izskatu.

PILNPIEDZIŅAS MODELIS, KAS ĻAUJ IZBAUDĪT JŪSU AIZRAUŠANĀS

Jeep® Wrangler saglabā uzticību savām saknēm, apvienojot funkcionalitāti ar progresīvu dizainu un materiāliem, lai piedāvātu nākotnes prasībām atbilstošu pilnpiedziņas modeli.

NEBEIDZAMAS IESPĒJAS

Mūsdienīgas savienojuma nodrošināšanas iespējas un tehnoloģijas, inovatīvas funkcijas un uzlabots komforts ir Jeep® Wrangler dizaina raksturīgākās iezīmes. Augstas kvalitātes materiāli, precīzas tehniskās detaļas, noslodzes iespējas un klusāks brauciens paceļ Jeep® Wrangler jaunos augstumos. Pilnpiedziņas modeļa izstrādi ir iedvesmojusi Jeep® zīmola leģendārā vēsture, turklāt izstrādē ir izmantotas jaunākās tehnoloģijas un materiāli. Jaunizstrādātā apdare un tās elementi apvienojas unikālā braukšanas pieredzē.

Priekšējā kamera

Jeep® WRANGLER Rubicon komplektācijā ietilpst jaunā TrailCam priekšējā kamera, bet Sahara modelim tā ir papildaprīkojumā. Šī bezceļu apstākļiem paredzētā kamera nodrošina papildu palīdzību pilsētas apstākļos, bet bezceļu apstākļos tā kļūst par neaizvietojamu palīgu. Šī sistēma, Uconnect™ radio displejā atainojot priekšā esošo ceļu, palīdz izvairīties no šķēršļiem un bedrēm. Pateicoties pašattīrīšanās funkcijai, jūs vienmēr iegūsiet skaidrus attēlus pat īpaši skarbos apstākļos.

DROŠS UN JAUDĪGS

Leģendārais Jeep® pilnpiedziņas sniegums apvienojas ar mūsdienīgām tehnoloģijām, palīdzot nodrošināt maksimāli drošu braukšanas pieredzi. Pieejamās sistēmas, tostarp adaptīvā kruīza kontrole ar apturēšanas funkciju, frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma+ ar automātiskās bremzēšanas funkciju, automātiskā tālo gaismu funkcija, aklo zonu uzraudzība un aizmugurē esošo šķēršļu noteikšana, nodrošina aizsardzību pret apkārtējās vides radītiem šķēršļiem.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums