JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Visas iespējas piedzīvojumu pilniem ceļojumiem

Mūsdienu tehnoloģijas piedāvā jaunas iespējas un paceļ auto vadīšanu jaunā līmenī. Ar sistēmām “Uconnect™” un UCONNECT™ LIVE varat vēl vairāk – komunicēt ar draugiem, klausīties mūziku, baudīt dažādas izklaides. Kopš šī brīža varat izmantot precīzu navigāciju, lielāko daļu automātiski regulēt ar balss komandām un skārienekrānu kontrolējamo funkciju. Turklāt orientēties nezināmos ceļos palīdzēs instalētā precīzā navigācijas sistēma “Uconnect® Smartouch VP4”.

Laba noskaņojuma garants

Pateicoties audio sistēmai ar vairākiem skaļruņiem, Jūsu braukšanas pieredze vairs nebūs tāda pati, kā bija iepriekš. Ar USB un AUX savienojumiem varat ērti pieslēgties savam tālrunim vai citam aprīkojumam un vienmēr klausīties iecienīto mūziku. Augstas kvalitātes skaņa un iemīļotā mūzika Jums garantēs nebeidzamus ceļojuma iespaidus.

Pielāgots pilsētai

Braucieni pilsētā kļūst vienkāršāki, kad tiem pienācīgi sagatavojamies. “Jeep® Renegade” uzstādītā atpakaļskata kamera “ParkView®” nodrošina, ka ekrānā redzēsiet skaidru atpakaļskatu. Turklāt drošas distances saglabāšanai no priekšā esošajiem automobiļiem palīdzēs adaptīvā kruīza kontroles sistēma. Satiksmes joslu kontroles sistēma “LaneSense” pastāvīgi seko līdzi automobiļa kustības trajektorijai, brīdina par bīstamu novirzi un atgriež automobili drošā joslā.

Neierobežotas iespējas

Jaunākais “Jeep® Renegade” sniedz neierobežotas iespējas. Izbaudiet jaunatklājumus ceļā, kas mainīs Jūsu izpratni par automobiļa jaudu un spējām! Šis kompaktais apvidus auto, kuru var aprīkot ar deviņu pārnesumu automātisko ātrumkārbu un visu riteņu piedziņu “Jeep® Active Drive Low” (tikai četri piedziņas riteņi), ātrāk paātrina un maigāk pārslēdz pārnesumus.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums