Piekrītu

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE. VEIKTSPĒJU KONTROLĒJAT JŪS!

Iedomājieties, kāds būtu Jūsu ideālais ceļojums! Ar Jeep® Renegade un Uconnect™ LIVE sistēmu braukšana kļūst par īstu piedzīvojumu pa visiem 360 grādiem – mūzika, izklaide, sociālie tīkli, jaunumi, kartes un daudzas citas iespējas! Iepazīstiet pirmo transportlīdzekli tā kategorijā, kas sniedz Jums iespēju pašiem izmērīt tā veiktspēju! Izbaudiet savu dzīves stilu, vienlaicīgi izdzīvojot visas savas kaislības!

IZBAUDIET SAVU DZĪVES STILU AR UCONNECT™ LIVE!

Komforts un izklaides iespējas automašīnas salonā, pateicoties 5″ vai 6,5″ izmēra Uconnect™ Radio LIVE skārienjutīgajam ekrānam! Izmantojot ar  Bluetooth® funkciju savietojamos viedtālruņus, vienmēr tiks nodrošināta brīvroku kontrole pār mūziku, ziņojumiem un zvaniem. Turklāt Uconnect™ 6,5″ Radio Nav LIVE nodrošina navigācijas sistēmu ar visaugstākās kvalitātes 3D grafiku un GPS sensoriem, tādējādi nodrošinot precīzu pozicionēšanu vietās, kurās var tikt traucēta GPS signāla uztvere. Ar Jeep® Skills – jauno Jeep® Uconnect™ LIVE atjauninājumu – Jūs arī varēsiet kontrolēt ar braukšanu saistītos datus, parametrus un maršrutus.

IZKLAIDE JŪSU GAUMĒ

Klausieties savu iecienīto mūziku! Viss, kas jums nepieciešams, lai sasniegtu galamērķi, Jums tiek nodrošināts bagātīgas skaņas veidā no dažādiem skaņas avotiem!

VISAUGSTĀKĀS KVALITĀTES SKAŅA

Jūsu braukšanas pieredze vairs nekad nebūs tāda, kā iepriekš, pateicoties skaņu sistēmai ar vairākiem skaļruņiem un zemfrekvences skaļruņi. Pārliecinieties par pašlaik pieejamo visaugstākās kvalitātes skaņu sistēmu īpašībām, izmantojot Uconnect™ sistēmu!

JEEP® RENEGADE BEATSAUDIO SISTĒMAS ĪPAŠĪBAS:

. Divi panelī iebūvēti skaļruņi;
. Divi durvīs iebūvēti skaļruņi, četri priekšējās un aizmugurējās durvīs iebūvēti 6×9 collu augstfrekvences skaļruņi;
. Viens 165 mm 10L zemfrekvences skaļrunis automašīnas aizmugurējā daļā;
. 8 kanālu digitālais pastiprinātājs ar DSP.

USB UN AUX PIESLĒGVIETA

Klausieties savu visiecienītāko mūziku, vienkārši pievienojot kādu savietojamu datu nesēju! Pateicoties Bluetooth® straumēšanai, AUX pieslēgvietai un Uconnect™ sistēmai, Jūs vienkārši varēsiet kontrolēt savu ierīci daudz dažādos veidos.

BLUETOOTH® STRAUMĒŠANA

Veicot Bluetooth® straumēšanu, Jūs varēsiet bezvadu režīmā straumēt mūziku uz Jūsu datu nesēju. Pateicoties šai funkcijai, Jūs tagad vienkārši varat bezvadu režīmā straumēt mūziku no jebkura savietojama datu nesēja vai interneta radio lietotnes.

ZVANĪŠANA JEBKURĀ VIETĀ UN LAIKĀ

Uconnect™ sistēma sniedz ideālu pieredzi, uz kuru Jūs pat iepriekš nebijāt cerējuši. Izmantojot navigācijas un izklaides sistēmas un balss komandas, Jūs varat zvanīt jebkurā laikā. Jūsu mūzikas skaļums automātiski tiek noregulēts tā, lai Jūs varētu sadzirdēt ienākošos zvanus, savukārt pēc zvana beigām skaņa atkal tiek atjaunota tās sākotnējā līmenī. Visbeidzot, pārvietojoties pa ātrgaitas šoseju, ar balss komandu palīdzību iespējams zvanīt Jūsu tālrunī saglabātajiem kontaktiem un atbildēt uz pēdējo saņemto zvanu.

NAVIGĀCIJAS SISTĒMA AR 3D KARTĒM

Uconnect™, apvienojot spēkus ar vadošajiem navigācijas sistēmu ražotājiem, sniedz Jums risinājumu, ar kura palīdzību Jūs varat noteikt savu atrašanās vietu, gala mērķi un laiku, kas nepieciešams nokļūšanai līdz tam. Kartes palīdzēs Jums orientēties ceļa satiksmē, apvienojot uztvertos datus un norādot pagriezienus ar GPS sensoru palīdzību. Balss norādījumi un uzvednes sniedz informāciju par ceļa norādījumiem ik pēc pagrieziena.
Jaunajai Uconnect™ 6,5” Radio Nav sistēmai ir liels 6,5 collu skārienjutīgs ekrāns ar 3D grafiku un dažādiem ārējiem pārslēgiem, tādējādi nodrošinot vēl daudzpusīgāku un efektīvāku piekļuvi visām funkcijām, tostarp audio sistēmas vadības pogām. Bluetooth® funkcija nodrošina balss komandas un audio straumēšanu. Uconnect™ sistēmai ir USB pieslēgvieta SD karšu lasītājs un DAB radio.
Ar Uconnect™ 5″ Radio Nav sistēmas palīdzību Jūs ceļojuma laikā varat ļaut vaļu savam dzīves stilam, pateicoties multivides, izklaides un TomTom navigācijas sistēmas apvienojumam vienā risinājumā. Turklāt skārienjutīgais ekrāns un brīvroku režīms nodrošina ātru un automātisku vadību.

SKAŅAS KONTROLE PIRKSTA STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Neatkarīgi no tā, vai Jūs vēlaties mainīt AM uz FM režīmu, izvēlēties citu radio staciju, noregulēt skaļumu vai arī izvēlēties jaunu atskaņojamo dziesmu vai kontaktu, ar kuru Jūs vēlaties sazināties – tas viss ir iespējams, nenoņemot rokas no stūres. Uz stūres ir izvietotas īpašas pogas vai slēdži. Jums atliks to izmēģināt vienu vienīgu reizi, lai turpmāk to vēlētos darīt vienmēr!

SKĀRIENJUTĪGI EKRĀNI*

Kontroles navigācija, izklaide, klimata kontrole un tālrunis – viss vienā vietā. Aplūkojiet albumu vai informāciju par skaņdarba izpildītāju, vai arī ielu kartes un Jūs interesējošās vietas!
*Atbilstoša aprīkojuma gadījumā

KONFIGURĒJIET SAVU IDEĀLO CEĻOJUMU AR 7" TFT EKRĀNA PALĪDZĪBU!

Šajā sektorā vislielākais pilnkrāsu rīku ekrāns, kas kā standarta risinājums ir pieejams modeļiem Limited un Trailhawk, ļauj Jums personalizēt ekrānu, attēlojot tajā tik daudz vai maz informācijas, cik Jūs vēlaties, izmantojot uz stūres esošās pogas. Šis ekrāns, kurā tiek attēlotas viegli saprotamas ikonas un norādījumi, sniedz Jums dažādas personalizēšanas iespējas un attiecībā uz 4WD versiju arī iespēju izvēlēties Selec-Terrain® režīmu.

PARKVIEW® AIZMUGURES SKATA KAMERA

Izmantojot ParkView® aizmugures skata kameru, Uconnect™ skārienjutīgajā ekrānā tiek attēlots skaidrs un krāsains transportlīdzekļa aizmugures zonas attēls.
*Atbilstoša aprīkojuma gadījumā

JEEP® SKILLS

Jeep® Uconnect™ LIVE ir izstrādājis jaunu atjauninājumu, ar kura palīdzību braukšanu iespējams izbaudīt vēl augstākā līmenī, proti, Jeep® Skills. Jūs varat noteikt distances garumu, pateicoties Jūsu braukšanas parametru tiešajai pārraidei un sistēmas veiktajai analīzei pēc nonākšanas gala punktā. Ievadiet savu gala mērķi, dodieties jaunu Jeep® maršrutu izaicinājumos un sasniedziet savus mērķus! Visbeidzot dalieties informācijā par saviem veiktajiem maršrutiem un sasniegumiem ar Jeep® tiešsaistes kopienu!

FIND YOUR UCONNECT™ SYSTEM

5″ RADIO LIVE*
UCONNECT™ LIVE SERVICES
TOUCHSCREEN
AM/FM RADIO
DIGITAL RADIO (DAB)
SPEED ADJUSTED VOLUME
AUX – AUDIO INPUT JACK
USB PORT
IPOD® COMPATIBILITY
BLUETOOTH CONNECTIVITY
HANDSFREE CALLING
STREAMING AUDIO
VOICE COMMAND
STEERING WHEEL CONTROLS
“JEEP SKILLS” CONNECTED PERFORMANCE

5″ RADIO NAV LIVE*
UCONNECT™ LIVE SERVICES
TOMTOM LIVE SERVICES
TOUCHSCREEN
AM/FM RADIO
DIGITAL RADIO (DAB)
SPEED ADJUSTED VOLUME
AUX – AUDIO INPUT JACK
USB PORT
IPOD® COMPATIBILITY
BLUETOOTH CONNECTIVITY
HANDSFREE CALLING
STREAMING AUDIO
VOICE COMMAND STEERING WHEEL CONTROLS
INTEGRATED NAVIGATOR TOMTOM 2.5D

6,5″ RADIO NAV LIVE*
UCONNECT™ LIVE SERVICES
TOMTOM LIVE SERVICES
TOUCHSCREEN
AM/FM RADIO
DIGITAL RADIO (DAB)
SPEED ADJUSTED VOLUME
AUX – AUDIO INPUT JACK
USB PORT ù
IPOD® COMPATIBILITY
BLUETOOTH CONNECTIVITY
HANDSFREE CALLING
STREAMING AUDIO
VOICE COMMAND
STEERING WHEEL CONTROLS
GPS NAVIGATION FULL FEATURE NAV WITH 3D