JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

8,4 COLLU EKRĀNA UCONNECT™

8,4 collu ekrāna informējoši izklaidējošā navigācijas un DAB radio sistēma ir aprīkota ar augstas izšķirtspējas displeju, kas atvieglo piekļuvi sistēmas informācijai. Bluetooth saskarne (brīvroku profils) ļauj veikt vai saņemt zvanus, nosūtīt un atskaņot ziņas, neatlaižot stūri.

APPLE CARPLAY

Uzturiet savienojumu ar savu iPhone, pateicoties 8,4 collu ekrāna Uconnect™ informējoši izklaidējošajā navigācijas sistēmā pieejamajai jaunajai funkcijai. Apple CarPlay ar Siri® balss vadības vai Uconnect™ skārienekrāna starpniecību nodrošina iPhone lietotājiem piekļuvi Apple Maps, ziņojumiem, tālruņa funkcijām un Apple Music.

ANDROID AUTO™

ANDROID AUTO™ nodrošina ērtu un drošu piekļuvi Google Maps un Google Play Music ar Uconnect™ skārienekrāna vai stūres vadības pogu starpniecību. Šī funkcija ne vien atvieglo navigāciju, bet arī palīdz koncentrēties uz ceļu, pateicoties balss atpazīšanas nodrošinājumam.

7 COLLU EKRĀNA DIGITĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS

Maksimāli izbaudiet ik braucienu, izmantojot individuāli pielāgojamu 7 collu ekrāna digitālo instrumentu paneli, kas ļauj veikt individuālizētas iestatījumu un grafikas izmaiņas. Pilnkrāsu ekrāns ietver detalizētu navigācijas sistēmu (ja ietverta aprīkojumā), multivides informāciju, piemēram, dziesmas nosaukumu, izpildītāju un radiostacijas nosaukumu, kā arī ataino datu pārsūtīšanu reāllaikā, bezceļu statistiskos datus un vēl daudz cita veida informācijas.

PARKVIEW ATPAKAĻGAITAS KAMERA

Pateicoties Uconnect skārienekrānam un ParkView atpakaļgaitas kamerai, kas krāsu formātā ataino automobiļa aizmugures zonas skatu, vienmēr būsiet informēti par apkārtējās vides apstākļiem. Aprīkojums pieejams kā papildu izvēle automobiļa novietošanas pakotnē.

RADĪTS IZKLAIDEI

Lieliski apkārtnes skati jābauda lieliskas mūzikas pavadījumā. Klausieties savu iecienītāko mūziku piesātinātā, vairākvirzienu skaņas kvalitātē.

DROŠĪBA

PIEEJAMAS VAIRĀK NEKĀ 60 DROŠĪBAS UN AIZSARDZĪBAS FUNKCIJAS

Renegade aprīkojumā ir pieejams plašs drošības sistēmu klāsts, piemēram, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma (TSR), kas atpazīst braukšanas ātruma ierobežojumus un citas ceļas zīmes, viedā ātruma kontroles palīgsistēma (ISA), kas ierobežo ātrumu atbilstoši ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas noteiktajam ātruma līmenim, brīdinājuma sistēma par izbraukšanu no joslas+ neļauj jums nobraukt no ceļa un monitorē joslas robežas, aklo zonu uzraudzības sistēma, adaptīvā kruīza kontrole, frontālās sadursmes brīdinājuma un novēršanas sistēma, nodrošinot jūsu drošību starppilsētu zonās. Turklāt aizmugures novietošanas kamera ar dinamiskajām režģlīnijām, priekšpuses un aizmugures novietošanas sensori apvienojumā ar ParkSense aizmugures stāvvietā novietošanas atbalsta sistēmu palīdzēs atrast stāvvietu un novietot tajā automašīnu.