Piekrītu

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

CONFIGURE

Jaunais New Jeep® Renegade paceļ šo unikālo septiņu iedaļu radiatora režģi izstrādājušo zīmolu vēl augstākā līmenī. Šis modelis, kas ir ticis izstrādāts braukšanai gan pilsētā, gan apvidū, apvieno sevī daudzas unikālas detaļas, kā arī leģendārajam Jeep® zīmolam tik raksturīgās dizaina iezīmes. Auto priekšpusē ikonisko septiņu iedaļu radiatora režģi aptver izteiksmīgs aizsargs, savukārt lielie apaļie lukturi ir iestrādāti zem pārsega tiem paredzētajos ieliekumos, tādējādi piešķirot automašīnai vēl dzīvīgāku izskatu. Trapecveida riteņu arkas ir tikušas pārņemtas no iepriekšējiem Jeep® modeļiem. Klasisko degvielas kannu kontūras ir iestrādātas aizmugurējos lukturos, MySky jumta panelī un Renegade uzrakstā transportlīdzekļa abos sānos. MySky regulējamā jumta paneļu sistēma ir pieejama divās dažādās versijās, tādējādi nodrošinot aizraujošus panorāmas skatus. Jaunajā Jeep® Renegade ir apvienotas pilnībā visas Jeep® tik raksturīgās iezīmes, turklāt mūsdienīgais stils vērojams ikvienā tā detaļā.

ĀRKĀRTĪGI IZTURĪGI RITEŅI

16″ tērauda riteņu diski
Standarta risinājums Sport modelim
16″ alumīnija riteņu diski
Standarta risinājums Longitude modelim, pieejami arī Sport modelim
17″ alumīnija riteņu diski
Standarta risinājums Limited modelim, pieejami arī Longitude modelim
18″ alumīnija riteņu diski
Pieejami Limited modelim
18″ alumīnija riteņu diski
Pieejami Limited modelim
17″ alumīnija riteņu diski
Standarta risinājums Trailhawk modelim

AUTOMAŠĪNAS PIELĀGOŠANA JŪSU DZĪVES STILAM

Kā Jūs pavadāt savu brīvo laiku? Vai Jūsu kaislība ir snovbords vai došanās pārgājienos ar draugiem? Neatkarīgi no tā, kāds ir Jūsu dzīves stils, Jūs varat piemeklēt ideālos Mopar piederumus sev  un savai Renegade modeļa automašīnai!

EMOCIONĀLĀ DIZAINA RADĪTA IETEKME

Visi jaunā  Jeep® Renegade interjera elementi ietver sevī īpaši izstrādātas detaļas, inovatīvus un ārkārtīgi kvalitatīvus krāsu un materiālu salikumus, vismodernākās tehnoloģijas un atjautīgus bagāžas risinājumus.
Tā robustais un enerģiskais izskats lieliski raksturo zīmola leģendāro mantojumu, tādējādi iznesot zīmola tēlu vēl neredzētos augstumos.
Iespaidojoties no ekstrēmā sporta, dizaina tēmas pamatā ir vieglu formu un robustu detaļu mijiedarbība.
Šīs iezīmes kopā rada unikālu izkoptu tēlu, kas ikvienam dziļi iespiedīsies atmiņā.

IEPAZĪSTIET TO TUVĀK!

Pieturēšanās rokturis pasažiera pusē
Proporcijā 60/40 dalīts aizmugurējais sēdeklis
Anodēti durvīs iestrādāto skaļruņu ietvari
Kontrastējoši nošuvumi