JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

ATPAZĪSTAMS STILS, KAS ĻAUJ IZCELTIES

Jaunais Jeep® Renegade saglabā uzticību Jeep leģendārajam stilam, vienlaikus ietverot modernas dizaina tendences. LED apgaismojuma lukturi*, jauns priekšējais buferis un krāsotas jumta bagāžnieka sliedes ir vien daži no aprīkojuma elementiem, kas ļauj izcelties satiksmē. Jaunā Renegade eksterjera stils tagad ir vēl izteiksmīgāks.

RAKSTURĪGĀS IEZĪMES

Jeep® Renegade unikālie, akcentējošie elementi ietver ikonisko 7 atveru augšējo režģi un īstenu Jeep® stilu. Renegade emblēma, matēts spoguļu korpuss, melnas jumta bagāžnieka sliedes, spīdīgs izpūtēja gals – stila iezīmes uzmanības iekarošanai pilsētvidē.

BRĪVDABAS BAUDĪJUMS

Saplūstiet ar dabu, aprīkojot savu Jeep® Renegade ar pieejamo MY Sky jumtu. Šī ekskluzīvā jumta sistēma ietver viegli atvienojamus paneļus, nodrošinot satriecošu panorāmas skatu.

DIZAINS, KAS PAVEIC VAIRĀK

Kad aicina piedzīvojumi, jūsu automašīnai vienmēr jābūt gatavai pieņemt izaicinājumu. Tāpēc jaunais Jeep® Renegade interjers ir aprīkots ar jauniem uzglabāšanas risinājumiem, augstas kvalitātes materiāliem un jaunu, rūpīgi izstrādātu viduskonsoli.

ERGONOMISKA GREZNĪBA

Jaunais Jeep® Renegade interjers ir kvalitatīvas meistarības paraugs un ietver inovatīvus, augstas kvalitātes materiālus. Sākot no ekstremālā sporta iedvesmotiem anodizēta pārklājuma elementiem līdz pat ergonomiski veidotiem sēdekļiem, kas piešķir komfortu ikvienam piedzīvojumam.