JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Individualitāti akcentējošs dizains

“Jeep® Renegade” – mūsdienu dizaina, jaunāko tehnoloģiju un meistarības kombinācija. Spēcīgais un enerģiskais izskats neatstās vienaldzīgus pat sportisko automobiļu cienītājus.

Viens no spilgtākajiem “Renegade” dizaina akcentiem – iespaidīgās septiņu daļu priekšējās restes, kas ir “Jeep® atšķirības zīme. Unikalitāti šim modelim nodrošina arī apaļie priekšējie lukturi, kas lieliski saplūst ar kopējo automobiļa dizainu.

Unikalitāti akcentējošas detaļas

Atbilstoši izvēlēti diski var padarīt Jūsu automobili unikālu. Apvidus auto “Jeep®” patīk brīvību, tāpēc “Renegade” neierobežo Jūs un ļauj izvēlēties no lielā vieglmetāla sakausējuma disku piedāvājuma – sākot no 16 un beidzot ar 19 collu izmēru. Šis apvidus auto ir brīva un neatkarīga cilvēka izvēle, kuram nepatīk ievērot definētos noteikumus.

UZMANĪBA DETAĻĀM

Izstrādājot “Jeep® Renegade” dizainu, rūpīgi tika pārdomāta katra detaļa. Skaistie rokturi, plašie aizmugures sēdekļi un elegantās līnijas – spilgtākie interjera akcenti. Jūsu komfortam uz jumta uzstādīti garenvirziena jumta bagāžas turētāji, tāpēc šis automobilis aizrauj ne tikai ar pievilcīgu izskatu, bet arī ar perfekti līdzsvarotu funkcionalitāti.

Sacīkšu trases iedvesmots

Par svarīgu akcentu jaunā “Jeep® Renegade” interjerā kļūst elegantie sēdekļi, kas apvilkti ar melnu ādu vai augstas kvalitātes materiālu, kas pēc sava stila atgādina sporta automobiļu sēdekļus. Šie sēdekļi var būt apsildāmi – salonā būs patīkami pat sliktākajos laika apstākļos.

LĪDZSVAROTS JŪSU AKTĪVAI ATPŪTAI 

Vai patīk aktīvs dzīvesveids, taču bieži sastopamas neērtības – pārāk maz vietas automobilī? “Renegade” ir ļoti kompakts apvidus auto, perfekti līdzsvarots Jūsu aktīvajai atpūtai. Šī apvidus automobiļa bagāžnieka tilpums, kuru vēl vairāk var palielināt, noliecot aizmugures sēdekļus 90 grādu leņķī, ir 351 litri. Nav svarīgi, ko plānojat darīt – tagad viss atpūtas aprīkojums tilps Jūsu jaunajā “Renegade”.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums