Piekrītu

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Jaunā Jeep® Renegade interjers apvieno sevī taustāmus materiālus un funkcionālās iezīmes. Mīkstajos paneļos ir iestrādāti robusti funkcionāli elementi, piemēram, pieturēšanās rokturis pasažiera pusē, kas ir neatņemama sastāvdaļa, dodoties apvidus izbraucienos. Leģendārajam Jeep® zīmolam raksturīgie dizaina elementi gaumīgi ir iestrādāti visā transportlīdzeklī. Aplūkojiet galeriju, lai uzzinātu vairāk par jaunā Jeep® Renegade interjera elementiem!

KRĀSU UN TAPSĒJUMA KOMBINĀCIJAS, IESPAIDOJOTIES NO EKSTRĒMĀ SPORTA

Viena no jaunā Jeep® Renegade salona ikoniskajām iezīmēm ir no visaugstākās kvalitātes materiāla izgatavotie ergonomiskie sēdekļi ar krāsainiem anodētiem akcentiem, iespaidojoties no ekstrēmajā sportā izmantojamajām aizsargbrillēm.

IESPAIDOJOTIES NO AKTĪVĀ SPORTA APRĪKOJUMA

Noskatieties video, un Jūs uzzināsiet, no kā ražotājs ir iespaidojies, izstrādājot jaunā Jeep® Renegade interjera dizainu!

IZCELIETIES PĀRĒJO VIDŪ!

Ar jauno Jeep® Renegade Jums paveras neierobežotas iespējas! Par pamatu iespējams izmantot arī Jūsu individuālās vajadzības, turklāt Jūs varat izcelties pārējo vidū, izvēloties Mopar® papildu interjera elementus.