JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

Visinovatīvākā Jeep® tehnoloģija

Speriet soli jaunajā Jeep® tehnoloģiju dimensijā. Atklājiet jaunā “Grand Cherokee 4xe” pilnveidotās sistēmas, kuras pirmo reizi lejupielādētas “Grand Cherokee 4xe” un kuras nodrošina ļoti vieglu un ātru visu funkciju vadību.

Digitālais 10,25 collu vadības panelis

Jaunā “Full HD” digitālā vadības paneļa krāsainajam ekrānam ir 10,25 collu diametrs, savukārt aktīvās zonas izmērs – 244 mm x 91 mm. Varat izvēlēties līdz 12 dažādām konfigurācijām un saskaņā ar savām vajadzībām piemērot, izvietot un sistematizēt saturu, piemēram, akumulatora stāvoklis, atlikušais nobraucamais attālums un uzlādēšanas līmenis.
Starp citu 10 collu ekrāns lieliski darbojas kopā ar programmu “My Uconnect™”, kura autovadītājam nodrošina galveno informāciju uz priekšējā loga stikla, lai autovadītājs nenovirzītos no mērķa.

* Jābūt nodrošinātai saskaņotībai. Saskaņojamo iekārtu sarakstu varat atrast pēc adreses http://www.uconnectphone.com/.

Projekcijas ekrāns

“Uconnect”™ sistēmas saglabāšanas projekcijas ekrāns, kurā svarīgākā braukšanas informācija un brīdinājuma zīmes tiek parādītas tieši uz priekšējā stikla, tādēļ autovadītājam nekad nevajag novērst skatienu no ceļa.

10,1 COL. UCONNECT™ MULTIVIDES SISTĒMA

“UCONNECT™” multivides sistēmas ekrānā tiek izmantota “Ultra HD” izšķirtspējas tehnoloģija, kuras procesors darbojas līdz pat 5 reizēm ātrāk un nodrošina ļoti ātru satura meklēšanu un sistēmas atbildi par ikvienu autovadītāja vai pasažiera pieprasījumu. Interaktīvo sistēmas izvēlni iespējams piemērot pēc savām vajadzībām, saliekot kopā programmas un vadības rīkus un iestarpinot to kā papildu darbarīku. Tāpat “Uconnect”™ sistēma uzreiz automātiski pieslēdzas pie “Apple CarPlay” un “Android Auto”™. Tas viss ļauj viegli pieslēgties pie viedā tālruņa, nenovēršot uzmanību no automašīnas vadīšanas.

Multifunkcionālais pasažiera ekrāns

Ekskluzīvais 10,25 collu pasažieru ekrāns sniedz iespēju izmantot novatoriskas izklaides programmas un otrā pilota funkcijas. Varat meklēt un pārsūtīt ceļojuma maršrutus autovadītājam, pieslēgties ar bezvada austiņām un izbaudīt izvēlētās izklaides programmas un vēl vairāk.

AUGSTĀKĀS KVALITĀTES AUDIO SISTĒMA MCINTOSH®

Ļoti mūsdienīga sistēma, kuru izveidojusi zināma audio iekārtu kompānija “McIntosh”, pirmo reizi ieviesta augstākās klases visurgājējā. Ļaujieties ieslīgt vēl lielākos piedzīvojumos ar 950 vatu jaudas un 17 kanālu stiprinātāju, 19 saskaņā ar pasūtījumu izveidotajiem automašīnas skaļruņiem un 10 collu zemo frekvenču skaļruņiem.

SLIKTO CEĻU MARŠRUTI

Reģistrējiet sava ceļojuma grūti izbraucamos ceļus un ierakstiet ar tiem saistīto informāciju par grūti izbraucamajiem ceļiem, veidojot tādu kā kartes pārskatu ar starpposma punktiem, automašīnas sasvēršanās pagrieziena leņķiem, kā arī vislielāko un mazāko augstumu, laika iestatījumiem un vēl daudz vairāk.*

AUTOMĀTISKĀ SISTĒMAS ATJAUNINĀŠANA

Izmantojot pilnībā jaunu tehnoloģiju, “Jeep® Grand Cherokee 4xe” automašīnas sistēma var automātiski atjaunoties. Tas ir iespējams, pateicoties bezvada atjaunošanas sistēmai un vienmēr ieslēgtajiem 4G sakariem, kuri palīdz regulāri atjaunot kartes un sistēmas saturu.

"MY eCHARGE"

Kad neesat mājās, Jūsu Jeep® “Grand Cherokee 4xe” visurgājēja akumulatoru iespējams vienkārši uzlādēt, izmantojot “My eCharge”. Šī funkcija sniedz visu informāciju par tuvākajām sabiedriskajām uzlādēšanas stacijām, piemēram, par to pieejamību un kontaktdakšiņas tipu, tāpat iespējams pārskatīt iepriekšējos lādēšanas procesu ierakstus, lai Jūs varētu aplūkot ar tiem saistītos datus.

"MY REMOTE"

Pieslēdzieties pie Jeep® “Grand Cherokee 4xe” automašīnas attālinātā veidā. Izmantojot “eControl” funkciju, varat jebkurā laikā uzlādēt automašīnu un vienkārši, izmantojot savu ierīci, noregulēt automašīnas salona temperatūru. Tāpat varat attālinātā veidā aizslēgt un atslēgt durvis, ieslēgt priekšējās lampas un redzēt savas automašīnas atrašanās vietu.

VISSVARĪGĀKĀ “JEEP” PRIORITĀTE – DROŠĪBA

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” ir ierīkotas vairāk nekā 110 standarta un izvēles drošības sistēmas, kuras ļaus Jums mierīgi sasniegt ceļojuma mērķi un izbaudīt automašīnas vadīšanas prieku. Drošības sistēmas katra Jeep® autovadītājam sniegs uzticēšanos un brīvību doties piedzīvojumiem bagātā atklājumu ceļā.

2 LĪMEŅU AUTOMĀTISKĀ STŪRĒŠANA

Jaunajam Jeep Grand Cherokee 4xe ir 2. līmeņa autonomā stūrēšanas funkcija ar progresīvām sistēmām un tehnoloģijām.

VIEDĀS SISTĒMAS LABĀKAI REDZAMĪBAI

Visurgājējā lejupielādētās sistēmas nodrošina labāku redzamību. Novietojot stāvēšanai automašīnu, kameras atainos 360° apkārtējās vides attēlu. Tas viss nodrošina vieglu un drošu automašīnas novietošanu stāvēšanai. Automašīnai tāpat ir digitālais aizmugurējā skata spogulis ar integrētu aizmugurējo video kameru un priekšējo grūti izbraucamā ceļa kameru. Nakts redzamības sistēmā tiek izmantoti inovatīvi sensori, kuri iemontēti automašīnas priekšpusē, kuri spēj saskatīt gājējus vai dzīvniekus, braucot pa nakti. Šī sistēma brīdina par objektiem, kurus sastop ceļā, un ataino attēlu vadības panelī.

  • 360° PANORĀMAS ATTĒLS*
  • PALĪGSISTĒMA, KURA PALĪDZ IZVAIRĪTIES NO SADURSMĒM KRUSTOJUMOS*
  • AUTOVADĪTĀJA MODRĪBAS KONTROLES SISTĒMA*
  • CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA*
  • AUTOMAŠĪNAS NOVIETOŠANAS PARALĒLI UN PERPENDIKULĀRI PALĪGSISTĒMA*
  • AUTOMĀTISKĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA*

*Atkarībā no izvēlētās komplektācijas.