JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

NĀKOTNES ENERĢIJA

“Grand Cherokee 4xe” visurgājēja jauda – 280 kW (380 AG) (2,6 l/100 km; braucot ar elektrību – 25 kWh / 100 km; piesārņojums 62 g/km)*, bez raizēm pieveiks ikdienas izaicinājumus. Elektrificēšana paceļ tā braukšanas īpašības jaunā līmenī: Tas ir jaudīgāks, klusāks; kad brauc tikai ar elektrību, izmanto mazāku enerģijas daudzumu un izdala mazāku piesārņojuma daudzumu, ērtāks, savukārt pateicoties “Quadra –Lift” pneimatiskās piekares sistēmai, tāpat lieliski piemērots piedzīvojumiem sliktos ceļos.

Jauns spēks

Jaunajam “Jeep® Grand Cherokee 4xe” jaudu sniedz divi dzinēji: 2,0 litru benzīna l-4 dzinējs ar turbīnu, kura jauda sasniedz līdz 272 AG, un jauns elektriskais dzinējs, kurš sniedz papildu jaudu līdz 145 AG. Izmantojot abus dzinējus, “Jeep® Grand Cherokee 4xe” var sasniegt līdz pat 380 AG.

Automašīnas priekšpusē iemontētais 2l benzīna dzinējs var sasniegt jaudu līdz 272 AG (200 kW), savukārt griešanās moments sasniedz līdz 400 Nm.
Pirms transmisijas samontētais dzinējs – ģenerators var radīt jaudu līdz 145 AG (107 kW), savukārt maksimālu 245 Nm* griešanās momentu tas sasniedz jau mazu apgriezienu laikā.

Vienmēr uzlādēts

Mierīgi sagaidiet ikdienas piedzīvojumus, jo ar jauno “Jeep® Grand Cherokee 4xe” 17,3 kWh akumulatoru tam var uzticēties. To varēsiet vienkārši uzlādēt, šim nolūkam Jeep® ir izveidojis dažādus risinājumus.

Uzlādējiet mājās

Ar komplektā iekļauto standarta kabeli varēsiet ērti uzlādēt jauno “Jeep® Grand Cherokee 4xe” arī mājās. Ja ir nepieciešamība, iespējams saīsināt uzlādēšanas ilgumu un optimizēt šo procesu, iespējams iegādāties “Mopar” ražoto “easyWallbox” sienas uzlādēšanas staciju.

Uzlādējiet visur

Ceļojot ar jauno “Jeep® Grand Cherokee 4xe”, to varat uzlādēt gandrīz ikvienā sabiedriskajā uzlādēšanas stacijā, iegādājoties 3. režīma (Mode 3) kabeli.

LĀDĒŠANA BRAUCOT

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” automašīnas akumulatoru varat uzlādēt arī braukšanas laikā. Izmantojot “e-Coasting” tehnoloģiju, bremzēšanas, ātruma samazināšanas un ripošanas laikā izveidotā kinētiskā enerģija tiek pārveidota par lietderīgu enerģiju, kura tiek pārraidīta uz akumulatoru.

3 braukšanas režīmi

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” braukšanas režīma pārslēdzējs ļauj izvēlēties tādu braukšanas režīmu, kurš visvairāk atbilst Jūsu vajadzībām. Braucot ar elektrisko režīmu (Electric), netiek izmestas piesārņojuma daļiņas un automašīna brauc gluži bez skaņas. Ar hibrīda režīmu (Hybrid) visefektīgāk tiek saskaņota abu dzinēju jauda. Ieslēdzot “e-Save” režīmu, tiek izmantots iekšdedzes dzinējs, braucot tiek taupīta un uzlādēta baterija.

“QUADRA-LIFT” PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA

Savā klasē ekskluzīvajām automašīnām “Quadra-Lift”® pneimatiskais piekarbalstenis ir ar elektronisko, daļēji aktīvo amortizēšanu. Autovadītājs var izvēlēties starp 5 dažādām pozīcijām. “Entry/Exit” – komfortablai iekāpšanai un izkāpšanai, “Aero” režīms – lielākam aerodinamiskumam, “Normal” – režīms ikdienas braukāšanai. Kā arī divi dažādi slikti izbraucamu ceļu ārpus pilsētas režīmi: viens paredzēts no šķēršļu izvairīšanās uz nelīdzenām virsmām, savukārt otrs – izbraukšanai cauri līdz 61 cm dziļiem upju baseiniem.

UPES BASEINU PIEVEIKŠANA

Izbaudiet piedzīvojumus, kurus Jums var piedāvāt tikai īstais Jeep®. Jaunais “Grand Cherokee 4xe” ir vienīgais visurgājējs savā klasē, kura priekšējo stabilizatoru iespējams atslēgt un tādā veidā palielināt saķeri uz nelīdzenas virsmas vai akmeņainiem ceļiem. Tas nozīmē, ka abi priekšēji riteņi var stingri balstīties uz zemes, pat dažādos augstumos, tā nodrošinot labāku saķeri uz akmeņainiem ceļiem vai citām nelīdzenām virsmām.

Uzticēšanās visos ceļos

Jaunais “Jeep® Grand Cherokee 4xe” lieliski brauc ne tikai pa līdzenām ceļa virsmām, bet arī pa grūti izbraucamiem ceļiem. Varat uzticēties pārnesuma pazemināšanas funkcijai, kura tiek ieslēgta, nospiežot 4WD pogu, un braukšanas lejup vadības sistēmai, kura palīdz braukt uz leju no kalna pa sarežģītām, nelīdzenām virsmām. Tas viss ļaus atklāt jaunas vietas un izbaudīt automašīnas vadīšanu no jauna.

“Grand Cherokee 4xe”: CO2 emisija (g/km): 68 / 60. Degvielas patēriņš (l/100 km): 2,9 / 2,6. Elektrības enerģijas patēriņš (kWh/100 km): 30,3 / 32,7. Vērtības aprēķinātas, vadoties pēc WLTP procedūras (ES Reglaments 2018/1832). Norādītās degvielas patēriņa un CO2 emisijas vērtības izmērītas ražotāja oficiālo izmēģinājumu laikā saskaņā ar WLTP procedūru (ES Reglaments 2018/1832) un tās var izmainīties, jo vērtības ir atkarīgas no atbilstoša galējā apstiprinājuma. Vērtības homoloģētas, vadoties pēc WLTP svērtā cikla, vērtības norādītas salīdzināšanas nolūkiem.

* Enerģijas patēriņš, svērtais, jauktais (l/100 km un braucot ar elektrību kWh/100 km); tiek izmests CO₂
daudzums, svērtā, jauktā vērtība (g/km). Automašīnu Lietuvā vēl nav iespējams iegādāties, tādēļ šīs vērtības ir aptuvenas. Galējās vērtības tiks sniegtas, kad tiks veikta automašīnas pārbaude, kas paredzēta tās noteikto prasību atbilstības izvērtēšanai.
Iespējamais nobraukšanas attālums var atšķirties atkarībā no dažādiem tādiem faktoriem kā braukšanas stils, maršruts, laikapstākļi un ceļa apstākļi, automašīnas stāvoklis, izmantošana un iekārtas.