JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

Vienreizēja katra ārpuses detaļa

Jaunā “Grand Cherokee 4xe” eksterjers ir īsts Jeep® zīmola stila un diženuma iemiesojums. Brīvība izvēlēties no 7 dažādām krāsām, kuras izceļ ekskluzīvo un vienreizējo “Grand Cherokee 4xe” stilu. Tāpat “Trailhawk” un “Summit Reserve” modeļi standarta komplektācijā izceļas ar divu krāsu krāsošanas stilu un melnu jumtu.

Jeep® akcenti ikvienā detaļā

Ikvienā detaļā atspoguļojas jaunā “Jeep® Grand Cherokee 4xe” elegance un individualitāte. Atjaunotais dizains izceļ Jeep® specifiskās pazīmes: ikonas stila priekšējās restes izceļ noslīpētās un ekskluzīvās formas, kuras pievērš uzmanību citām tādām stilīgām detaļām kā panorāmas jumts.

LED PRIEKŠĒJĀS LAMPAS

Pilnībā jaunajā “Jeep® Grand Cherokee 4xe” atjaunotas ierastās tipiskās septiņu daļu priekšējās restes, kuras ir nedaudz plašāk izplestas un ar lielākām starpām, savukārt to elegantā apdare palīdz radīt labāku ceļa apgaismošanu. Apakšējā sudraba apdares lente turpinās zem īpaši šaurajām “Full LED” priekšējām lampām, tā radot vienu nepārtrauktu horizontālo līniju, kura izceļ automašīnas platumu.

Ekskluzīvi lietie diski

Izpaudiet savu stilu, izvēloties ģeometriskā dizaina lietos diskus. Standarta komplektācija: 20 collu daļēji slīpēti un krāsoti alumīnija lietie diski „Limited“ modelī; 20 collu slīpēti alumīnija lietie diski “Overland” modelī; 21 collu slīpēti alumīnija lietie diski “Summit Reserve” modelī; 18 collu slīpēti alumīnija lietie diski ar “All Terrain” riepām “Trailhawk” modelī.

Hromētas detaļas

Hromētas apdares detaļas izceļ unikālo Jeep® formu, kuru iespējams satikt tādās oriģinālajās automašīnās kā 1962. gada izlaiduma “Wagoneer”.

4xe zīme, kura atgādina par elektrifikāciju

Četru dažādu krāsu “Grand Cherokee 4xe” visurgājēji, kas atzīmēti ar ziliem 4xe akcentiem un logotipiem, kuri lieliski reprezentē uzlādējamo hibrīda automašīnu ar 4 riteņu piedziņu sēriju.
Jaunais “Jeep® Grand Cherokee” debitē kā uzlādējams 4xe hibrīds un manto visas tam raksturīgās īpašības: “Grand Cherokee” nosaukumu uz durvīm, Jeep® priekšpuses un aizmugurējo 4xe logotipa kontūru, kura izceļas zilā krāsā, simbolizējot par elektrifikāciju. Jaunais “Jeep ® Grand Cherokee 4xe” hibrīds atzīmēts ar ekskluzīviem logotipiem, kuri simbolizē leģendāro “Grand Cherokee 4xe” pagātni un uzlādējamā 4xe hibrīda nākotni.

Inovatīvs un ietilpīgs salons

Salons, kurš izveidots, lai nepieviltu komfortam un elegancei pat visizvēlīgākos autovadītājus un pasažierus. Atkarībā no izvēlētās automašīnas komplektācijas, jaunajā Jeep® “Grand Cherokee 4xe” tiek izmantota augstākās kvalitātes apdare no ādas un īstas koka detaļas. Nevainojams komforts tiek radīts, pateicoties 4 zonu klimata kontroles sistēmai un pat 16 virzienos regulējamiem sēdekļiem. Kā arī tas ir vienīgais visurgājējs savā segmentā, kurā pasažieri varēs izbaudīt pat 10″ ekrānu, kas paredzēts tieši viņiem.

 

  • LED interjera apgaismojums
  • Multivides ekrāns pasažierim
  • 16 dažādi sēdekļa stāvokļi/masāžas funkcija
  • Augstākās kvalitātes materiāli, kas šūti ar rokām

Vēl vairāk vietas

Kad aicina piedzīvojumi, ierobežojumu nav. Jaunais “Jeep® Grand Cherokee 4xe” Jums piedāvā ietilpīgu, pat 533 litru bagāžas iedalījumu, kurā ietilps pat vislielākās mantas, kuras Jums nepieciešamas.