JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

Jaunais “Jeep® Grand Cherokee 4xe”

Viselegantākā Jeep® izteiksme. Atklājiet jauno Jeep® “Grand Cherokee 4xe” uzlādējamo hibrīdu: pilnībā jaunu virsbūves dizainu, ekskluzīvu salonu, pilnveidotās tehnoloģijas un drošības funkcijas. Jeep® “Grand Cherokee 4xe” ar leģendāro visu četru riteņu piedziņu ir saglabājis braukšanas dinamiku un caurgājību, kura lieliski pazīstama šī modeļa cienītājiem.

“Grand Cherokee 4xe” jau drīzumā

Apburošais “Grand Cherokee” skaistums jau ir iekarojis Itālijas ceļus. Izsmalcinātais un mūsdienīgais interjers, elegantais ārējais stils neatstās vienaldzīgus. Aicinām aplūkot pirmo “Grand Cherokee”, kurš jau drīz sasniegs arī Latviju!

Iespējamās “Grand Cherokee 4xe” komplektācijas

 

  • “LIMITED”

  • “OVERLAND“

  • “SUMMIT RESERVE“

  • “TRAILHAWK“

LEĢENDĀRAIS JEEP® – VISELEGANTĀKĀ FORMA

VISU LAIKU APDĀVINĀTĀKAIS VISURGĀJĒJS ATGRIEŽAS. JAUNAIS JEEP® GRAND CHEROKEE. JAU 2022. GADĀ!

Piedāvājam jauno Jeep® GRAND CHEROKEE 4xe visurgājēju. Glauns, mūsdienīgs un ekskluzīvs interjers, jauns eksterjers un saglabāta leģendārā Jeep® raksturīgā jauda un enerģiskums. Reģistrējieties un kā pirmie saņemiet visus jaunumus, kas saistīti ar šī modeļa ierašanos Eiropā!

JAUNAIS UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDA JEEP® “GRAND CHEROKEE 4xe”

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” ar četru piedziņu riteņu sistēmu: mūsdienīgs virsbūves dizains, elegants interjers un nesalīdzināmas automašīnas vadīšanas īpašības.

Eksterjers

Jaunā visurgājēja eksterjeram raksturīga izsmalcināta elegance un ekskluzivitāte. Jeep® “Grand Cherokee 4xe” eksterjers izceļas ar atjaunotām, ikonas stila Jeep® priekšējām restēm, LED lampām, 21” slīpētiem alumīnija lietajiem diskiem un panorāmas jumta logu. Kā arī izsmalcinātie un zilie akcenti un logotipi ir smalks mājiens par to, ka no šī brīža visurgājējs ir uzlādējams hibrīds.

Interjers

Harmonija starp eleganci un funkcionalitāti “Grand Cherokee 4xe” tiek izveidota, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus gan ārpusē, gan iekšpusē. Jaunajā “Grand Cherokee 4xe” interjerā izmantojamie ādas un koka iestarpinājumi izveido izsmalcinātības un elegances sajūtu. Savukārt visaptverošs komforts tiek radīts pat ar 16 virzienos regulējamiem priekšējiem sēdekļiem, 4 klimata kontroles zonām un pēc nepieciešamības regulējamu interjera apgaismojumu.

“Grand Cherokee 4xe” jauda

Dinamiskajā dzīvē obligāta pieskaņošanās un vispusība. Jaunajā “Grand Cherokee 4xe” iespējams izvēlēties no trīs dažādiem braukšanas režīmiem: hibrīds, elektriskais un e-save. Braucot tikai ar elektrību, visurgājējs darbojas ļoti klusi un var nobraukt attālumu līdz 50 km*. Savukārt, ja ir nepieciešamība, automašīnu iespējams uzlādēt mājās vai uzlādēšanas stacijās. Pilnībā uzlādēt automašīnu aizņems mazāk nekā 3 stundas ar 7.4 Kw/stundu strāvu. “Grand Cherokee 4xe” uzlādējams hibrīds nodrošina ērtu braukšanu pilsētā un īstam visurgājējam raksturīgo stabilitāti, caurgājību un jaudu (380AG, kad griešanās moments ir 637Nm).

* Vērtības aprēķinātas, vadoties pēc WLTP procedūras (pilsētā).

“Grand Cherokee 4xe” tehnoloģija

“Jeep® Grand Cherokee 4xe” ir gatavs patīkamiem un jaukiem ceļojumiem. Viedais vadības panelis kopā ar projekcijas ekrānu autovadītājam nodrošinās visu nepieciešamo informāciju. Ar “Uconnect”™ radio sistēmu un 10,1 collu skārienjutīgo ekrānu atradīsiet vajadzīgās funkcijas labam garastāvoklim, savukārt nomaldīties neļaus – GPS navigācija. Jaunums, kāda citām automašīnām vēl nav – 10,25 collu multivides ekrāns pasažiera izklaidēm un otrā pilota funkcijām.

Drošība

Tiecoties aizsargāt autovadītāju un pasažierus, jaunajā “Jeep® Grand Cherokee 4xe” ir iemontētas vairāk nekā 110 aktīvās un pasīvās drošības sistēmas, kuras izveido šo visurgājēju par vienu no drošākajiem šajā automašīnu segmentā.

JEEP WAVE® LOJALITĀTES PROGRAMMAS LIETDERĪGUMS