Piekrītu

GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

JAUDĪGĀKAIS SUV PASAULĒ

Iepazīsties ar jauno SUV veiktspējas standartu. Pilnīgi jaunais Jeep® Grand Cherokee Trackhawk sasniedz 100 km/h lielu ātrumu apdullinošās 3,7 sekundēs. Un tas vēl nav viss! Trackhawk bremzēšana, braukšana, piedziņa un jauda ir noregulēta tā, lai sniegtu izcilu braukšanas pieredzi. Ultra premium luksusa aksesuāri padara Jeep® Grand Cherokee Trackhawk par izcilu Jeep® zīmola 4×4 auto klāsta pārstāvi, kas pierādījis sevi trasē un uz ceļiem.

Sacensību auto iedvesmots salons

Sacensību auto iedvesmotais Jeep® Grand Cherokee Trackhawk sēdeklis atbalstīs un noturēs vietā, veicot manevrus lielā ātrumā, ļaus saglabāt kontroli katrā pagriezienā. Oglekļa šķiedru akcenti un papildus pieejamais Laguna ādas salons ir izsmalcināts un atgādina sacīkšu auto salonu, mudinot Jūs izbaudīt patiesu ātrumu. Ātruma pārslēgs, 320 km/h spidometrs un īpašie durvju sliekšņi liks justies kā sacīkšu trasē.

Ekskluzīvs izskats

Izcelieties pūlī ar jauno Jeep® Grand Cherokee Trackhawk, kam ir jaunas un unikālas priekšējās līnijas un restes, kas radītas optimālam stilam un aerodinamikai. Jeep® Grand Cherokee Trackhawk ir agresīva un sportiska automašīna.