Piekrītu

JAUDA JŪSU ROKĀS

Izbaudiet aizraujošu braukšanas pieredzi. Jeep® Grand Cherokee Trackhawk ir trīs standarta un sacīkšu trasei pielāgota sistēma, kas ļaus iegūt dragreisa cienīgu sniegumu ikdienā.

Selec-Trac™ sistēma

Maksimāli palieliniet transportlīdzekļa veiktspēju, pateicoties Selec-Trac™ sistēmai. Vienkāršā saskarne ļauj kontrolēt piekari, griezes momenta sadalījumu, pārslēgšanās ātrumu, stabilitātes kontroli un dzinēja kartēšanu.

Palaišanas kontrole

Nospiediet pogu, turiet bremzes piespiestas, iztaisnojiet stūri un spiediet gāzes pedāli. Atlaidiet bremzes un Jūsu auto uzņems maksimālu paātrinājumu ar maksimālu griezes momentu un riteņu griešanās ātrumu.

Brembo bremžu sistēma

Brembo augstas veiktspējas bremžu sistēma ar četrriteņu pretbloķēšanas disku bremzēm sniedz Jeep® Grand Cherokee Trackhawk nepieciešamo apstāšanās spēku. Augstas veiktspējas bremžu sistēma ļauj saglabāt kontroli ar divdaļīgiem rotoriem. 40 cm lieli (lielākās bremzes, kādas jebkad uzstādītas Jeep® automašīnai) divdaļīgi alumīnija priekšējie rotori ar sešu virzuļu suportiem un 35 cm lieli divdaļīgi rotori ar četru virzuļu suportiem ir dzeltenā krāsā, lai palīdzētu izcelt to iespaidīgo izmēru.

VEIKTSPĒJAS RĀDĪTĀJI

Veiktspējas rādītāji ļauj sekot līdzi dažādiem laika rādījumiem un mērinstrumentiem. Motora dinamometrs nekavējoties izmēra jaudu un griezes momentu, ko iespējams saglabāt ar momentuzņēmuma funkcijas palīdzību saglabāšanai USB.

Saņemiet tūlītējus jaudas un griezes momenta rādījumus, noskaidrojiet, cik lielu g spēku radāt, pārbaudiet šķidrumu un spiediena mērītājus un reģistrējiet veiktspējas statistiku, piemēram, paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h, izmantojot Uconnect® skārienjutīgo sistēmu.