Piekrītu

KRĀSU IESPĒJAS

Sēdieties pie pasaulē jaudīgākā SUV stūres un esiet gatavs apdullinošai pieredzei. 6,2L HEMI V8 kompresijas dzinējs tiek iedarbināts ar palaišanas kontroles un griezes momenta rezerves sistēmu, nodrošinot neticamu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,7 sekundēs. Tas ir iespējams, pateicoties inženierzinātnēm, kas apvieno pasaules klases braukšanas dinamiku, izsmalcinātību un modernu tehnoloģiju klāstu.

VIEGLI ATPAZĪT, NO KĀ MĒS ESAM TAISĪTI

Pārliecināts un elegants korpusa dizains izstaro spēku no katra leņķa. Jeep® Grand Cherokee Trackhawk ir pieejami premium korpusa aksesuāri, tostarp moderna priekšējā reste un apmales, četrdaļīga izplūdes sistēma, Supercharged žetons, dzelteni bremžu suporti un īpaši jauni 20” vieglmetāla diski.

PREMIUM SALONS

Sacensību auto iedvesmotais sēdeklis atbalstīs un noturēs vietā, veicot manevrus lielā ātrumā, ļaus saglabāt kontroli katrā pagriezienā. Oglekļa šķiedras akcenti un papildus pieejamais Laguna ādas salons ļauj panākt izsmalcinātu, sacensību auto iedvesmotu interjeru, rosinot izbaudīt patiesu ātrumu. Standarta komplektācijā iekļautais Uconnect™ NAV ar 8,4” skārienjutīgo ekrānu ļauj piekļūt ekskluzīviem Trackhawk veiktspējas rādītājiem un reģistrēt virkni datu.