Piekrītu

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

VAIRĀK NEKĀ 70 PIEEJAMAS DROŠĪBAS FUNKCIJAS

DROŠĪBAS SPILVENI - AIZSARDZĪBAI NO VISĀM PUSĒM

2017. gada Grand Cherokee modelis ir aprīkots ar vairāk  nekā 70 drošības funkcijām un tā standartaprīkojumā tiek iekļauti vairāku pakāpju vadītāja un priekšējā pasažiera drošības spilveni, kā arī papildus aizkarveida sānu drošības spilveni. Tāpat arī auto priekšpusē esošās standarta deformācijas zonas un sānu durvju aizsargstieņi (integrēti dizainā) palīdz absorbēt trieciena radīto enerģiju un samazina tās pāreju uz auto esošajiem cilvēkiem.

AKLĀS ZONAS KONTROLE

Aklās zonas kontroles (BSM) sistēma ir aprīkota ar divkāršiem radara sensoriem, kas pārbauda vadītāja aklo zonu un nepārtraukti uzrauga atstatumu starp Jūsu  Jeep® Grand Cherokee un blakus esošajiem transportlīdzekļiem. Kad sistēma konstatē pārāk tuvu esošu transportlīdzekli, tiek izdots skaņas signāls un atpakaļskata spogulī parādās izgaismota ikona, lai Jūs par to brīdinātu.

PARKVIEW® ATPAKAĻSKATA KAMERA

2017. gada Jeep® Grand Cherokee ir aprīkots ar divām sistēmām, kas darbojas roku rokā, lai palīdzētu Jums noparkoties droši un komfortabli. Jaunā ParkView® atpakaļskata kamera ar ParkSense® priekšējās un aizmugurējās parkošanās palīga sistēmu brīdina Jūs par iespējamajiem šķēršļiem, atvieglojot parkošanos un braukšanu atpakaļgaitā. Kamera attēlo atpakaļskata video ar dinamiskām režģa līnijām, braucot atpakaļgaitā. Parkojoties un veicot citus līdzīgus manevrus, šīs sistēmas palīdz pamanīt auto priekšpusē un aizmugurē esošus objektus un nodrošina Jūs ar brīdinājuma signālu, dodot Jums laiku uz tiem reaģēt.

PARALĒLĀS UN PERPENDIKULĀRĀS PARKOŠANĀS PALĪGS

Jeep® Grand Cherokee paralēlās un perpendikulārās parkošanās palīgs atvieglo parkošanās procesu. Kad tas ir noteicis parkošanās vietu, sistēma asistē vadītājam ar audio norādēm, kas arī tiek attēlotas Vadītāja informācijas paneļa displejā. Vadītājs kontrolē ātrumkārbas kloķi, kā arī bremžu un gāzes pedāli, kamēr vadības sistēma kontrolē stūri.

LANESENSE® JOSLU ŠĶĒRSOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA AR JOSLĀ PALIKŠANAS PALĪGU

Šī jaunā funkcija mēra Jūsu pozīciju joslas robežās. Jā tā konstatēt netīšu novirzi no joslas, tā par to Jūs brīdinās un nogādās automašīnu atpakaļ joslā.

PIEEJAMĀS SATIKSMES NEGADĪJUMU NOVĒRŠANAS SISTĒMAS

Pat vispiesardzīgākie autovadītāji novērtēs šīs brīdinājumu sistēmas. Pārāk ātri pietuvojoties kādam objektam, Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma (FCW) Jūs brīdinās ar skaņas un vizuālajiem brīdinājumiem, kā arī automātiski uzsāks bremzēšanu, ja sadursme būs neizbēgama. Adaptīvā kruīza kontrole (ACC) automātiski pielāgo braukšanas ātrumu, lai saglabātu iepriekš iestatīto attālumu no Jums un priekšā esošajiem transportlīdzekļiem. 

DROŠI, PĀRLIECINĀTI UN KONTROLĒTI

Drošības sensoru tīkls palīdz saglabāt automašīnās virzienu vadību un nodrošina automātisku palīdzību, uztverot novirzīšanos no Jūsu iecerētā maršruta. Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) koordinē Elektronisko apgāšanās novēršanas sistēmu (ERM), bremžu pretbloķēšanas sistēmu (ABS) un Vilces kontroles sistēmu, pieslēdzot katru no sistēmām, ka tiek uztverta riteņu izslīdēšana.