Piekrītu

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

VĪRIŠĶĪGS UN MAJESTĀTISKS EKSTERJERS

MĒS ESAM VEIDOTI NO PAŠA LABĀKĀ

2017. gada Jeep® Grand Cherokee modelim ir jaunas aprises – stilizēts priekšējais buferis, radiatora režģis un LED miglas lukturi. Grand Cherokee stilīgais, taču tai pat laikā vīrišķīgais eksterjers ir izstrādāts, apvienojot eleganci un pārliecību par tā spējām jebkuros laikapstākļos.

GREZNUMA VIRSOTNE

Jeep® Grand Cherokee aizmugurējā daļa ir aprīkota ar liela izmēra aizmugurējiem lukturiem, aerodinamisku spoileri un jau zīmīgajām LED lampām. Aizmugurējie lukturi nodrošina lielisku redzamību caur aizmugurējo logu, kamēr buferis ir specializēts īpaši šim modelim un ir pieejams ar dubulto izpūtēju. Degvielas tvertne bez vāciņa un pēc pasūtījuma pieejamās elektriskās bagāžas nodalījuma durvis nodrošina papildus vienkāršību un komfortu. Turklāt Grand Cherokee Summit ir aprīkots ar integrētu piekabes āķa pārsegu tiem brīžiem, kad tas netiek izmantots.

DISKI UN RIEPAS

Lai nodrošinātu vēl nepieredzētu veiktspēju gan uz ceļa, gan bezceļos, Grand Cherokee ir nevainojams līdz pat diskiem un riepām. Bez standart Riepu spiediena uzraudzības sistēmas automašīna arī ir aprīkota ar tādiem aksesuāriem kā 18 collu diskiem, kas pieejami Off Road Group komplektācijā.