JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

JAUNUMI, KURIEM VĒLAMIES SEKOT

Vislabākais stila un jaudas apvienojums, kura tēlu papildina atjaunotās detaļas: oriģinālā priekšējā reste, modernais ierīču panelis, unikālais riteņu dizains un moderna dizaina miglas lukturi. Visas šīs detaļas rada klasiska, taču pievilcīgi moderna automobiļa tēlu. Šis automobilis ir gatavs ne tikai pārvarēt bezceļus, bet arī izstarot greznību.

NEVAINOJUMA IZSMALCINĀTĪBA

Ar “Jeep® Grand Cherokee Summit”, braucot pat sarežģītākajos apstākļos, demonstrējat stilu un augstāko klasi. Koka dizaina vadības ierīču paneļa un durvju apdare, ar ādu apvilktā pārnesumu pārslēgšanas svira un ādas sēdekļu pārvalki “Natura Plus” nodrošina salonam mājīgumu. Tā ir rafinēta klasika un nevainojams dizains, kas nodrošina pilnīgu komfortu un stila sajūtu.

VĒL VAIRĀK IESPĒJU

“Jeep® Grand Cherokee Summit” ⎯ jaudīgs automobilis, kuru, pateicoties tajā ieviestajām tehnoloģijām, vadītājam ir ļoti viegli vadīt. Elektriskais stūres pastiprinātājs, četrvirzienu elektriski regulējamais stūres statnis, automātiskā astoņu pārnesumu ātrumkārba un iespēja izvēlēties dažādus braukšanas režīmus piedāvā jaunas sajūtas un pilnībā apmierina katra vadītāja vajadzības.

STABILITĀTES GARANTS

Leģendārā transportlīdzekļa “Jeep®” stabilitāti ceļā nodrošina modernā saķeres spēka vadības sistēma “Selec-Terrain®”. Tai ir pieci režīmi, tāpēc varat droši braukt pa jebkādu virsmu, ieskaitot arī sniegu. Saķeres spēku pastiprina pieejamās sistēmas “Quadra-Trac II®” vai “Quadra-Drive® II Active-on-Demand”, savukārt pneimatiskajai piekares sistēmai “Quadra-Lift®” ir pieci augstuma iestatījumi. Šī piekare garantē maksimālo braukšanas ērtumu un stabilitāti uz ceļa. Tas ir automobilis, kuram ir viegli uzticēties jebkurā situācijā.

MAKSIMĀLA DROŠĪBA

2018. gada modelis “Grand Cherokee” ar vairāk nekā 70 drošības funkcijām – gatavs pārvarēt jebkādus izaicinājumus ceļā. Tajā vadītāja un priekšā sēdošā pasažiera pusē uzstādītie daudzpakāpju gaisa spilveni un papildu sānu gaisa spilveni panāk maksimālu drošību, tāpēc nav iespējams notikt kaut kam neparedzētam.