JEEP® GRAND CHEROKEE
Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

JEEP® GRAND CHEROKEE
Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

INOVATĪVĀKAIS “JEEP GRAND CHEROKE”

Automašīnā iemontēta viena no progresīvākajām tehnoloģijām: 10,1 COL. UCONNECT™ izklaides sistēma, 10 collu digitālais vadības panelis, MCINTOSH® skaņas sistēma un daudzas citas funkcijas, pateicoties kurām ceļš patiešām neieilgs.

10,1 COL. UCONNECT™ AUDIO SISTĒMA

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” visurgājējs ir inovatīvu tehnoloģiju transportlīdzeklis, kurš pārceļ Jeep® pieredzi citā līmenī. “Uconnect™” informatīvajā, izklaižu un navigācijas sistēmā ar 10,1 collu skārienjutīgo ekrānu ir iekļautas visas izvērstās 4xe pieslēgšanās funkcijas.

VIEDAIS IEKĀRTU PANELIS UN PROJEKCIJAS EKRĀNS

10 collu digitālajam vadības panelim ir ērti piemērots lietotāja savienojums, kurš parāda dažādus braukšanas parametrus, tai skaitā arī akumulatora stāvokli, atlikušo iespējamo nobraukšanas attālumu un uzlādēšanas līmeni. Starp citu, 10 collu ekrāns lieliski darbojas kopā ar programmu “My Uconnect™”*, kura sniedz galveno informāciju autovadītājam uz priekšējā loga stikla, lai Jūs nenovirzītos no mērķa.

*Jābūt nodrošinātai saderībai. Saskaņojamo iekārtu sarakstu varat atrast: http://www.uconnectphone.com/.

DAUDZFUNKCIONĀLAIS PASAŽIERA EKRĀNS

Vienreizējs 10,25 collu pasažiera ekrāns sniedz iespēju izmantot novatoriskas izklaides un otrā pilota funkcijas. Varat meklēt un lejupielādēt ceļojuma maršrutus autovadītājam, pievienot savas bezvada austiņas un tad izbaudīt izvēlētās izklaides iespējas, un vēl vairāk.

AUGSTĀKĀS KVALITĀTES SKAŅAS SISTĒMA - MCINTOSH®

Ļoti mūsdienīga sistēma, kuru izveidojis zināms ekskluzīvās audio iekārtas uzņēmums “McIntosh”, pirmo reizi iemontēta augstākās klases visurgājējā. Dodieties vēl lielākos piedzīvojumos kopā ar 950 vatu jaudas un 17 kanālu stiprinātāju, 19 saskaņā ar pasūtījumu izveidotajiem automašīnas skaļruņiem un 10 collu zemo frekvenču skaļruņiem.

“MY eCHARGE”

Kad neesat mājās, Jūsu Jeep® “Grand Cherokee 4xe” visurgājēja akumulatoru iespējams vienkārši uzlādēt, izmantojot “My eCharge”. Šī funkcija sniedz visu informāciju par tuvākajām sabiedriskajām uzlādēšanas stacijām, piemēram, par to pieejamību un kontaktdakšiņas tipu, tāpat iespējams pārskatīt iepriekšējos lādēšanas procesu ierakstus, lai Jūs varētu aplūkot ar tiem saistītos datus.

“MY REMOTE”

Pieslēdzieties pie Jeep® “Grand Cherokee 4xe” automašīnas attālinātā veidā. Izmantojot “eControl” funkciju, varat jebkurā laikā uzlādēt automašīnu un vienkārši, izmantojot savu ierīci, noregulēt automašīnas salona temperatūru. Tāpat varat attālinātā veidā aizslēgt un atslēgt durvis, ieslēgt priekšējās lampas un redzēt savas automašīnas atrašanās vietu.

SLIKTO CEĻU MARŠRUTI

Reģistrējiet sava ceļojuma sliktos ceļus un ierakstiet ar tiem saistītu tādu informāciju par sliktajiem ceļiem kā kartes apskate ar starpposma punktiem, automašīnas slīpuma un pagrieziena leņķi, kā arī vislielākais un vismazākais augstums.

SVARĪGĀKĀ “Jeep” PRIORITĀTE – DROŠĪBA

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” ir iemontētas vairāk nekā 110 standartizētas un izvēles drošības sistēmas, kuras ļaus Jums mierīgi sasniegt ceļojuma mērķi un izbaudīt automašīnas vadīšanu. Drošības sistēmas ikvienam Jeep® autovadītājam sniegs uzticēšanos un brīvību doties piedzīvojumiem bagātā atklājumu ceļā.

PAPILDUS BRAUKŠANAS PA LIELCEĻU SISTĒMA

Pilnveidotas drošības un komforta funkcijas Jūsu ikdienai: uz lielceļa aktīvā papildus braukšanas sistēma palīdz saglabāties uz pareizā ceļa. Izmantojot radaru sistēmas un sensorus, automašīna var veikt nelielas korekcijas un tādā veidā Jums palīdzēt saglabāt nepieciešamo attālumu no transportlīdzekļa, kurš brauc Jums priekšā, un palikt savā braukšanas joslā.

BRĪDINĀJUMS PAR SADURSMI, BRAUCOT AR LIELU ĀTRUMU

Brīdinājuma par sadursmi, braucot ar lielu ātrumu, funkcija iedarbojas aktīvi bremzējot, kad tiek konstatēts gājējs vai riteņbraucējs, tā palīdzot iepriekš konstatēt un izvairīties no iespējamā apdraudējuma, pat arī braucot ar lielu ātrumu.

PAPILDUS AKLĀS ZONAS NOVĒROŠANAS SISTĒMA UN KUSTĪGO OBJEKTU NOTEIKŠANAS SISTĒMA

Papildus aklās zonas novērošanas sistēma un kustīgo objektu noteikšanas sistēma, kas fiksē kustīgus objektus automašīnas aizmugurē (automašīnas aizmugurē esošo šķēršļu noteikšanas sistēma) nodrošina lielāku drošību braukšanas laikā un labāku automašīnas pārvaldi manevrējot.

PASTĀVĪGA ĀTRUMA SAGLABĀŠANAS SISTĒMA AR “STOP & GO” FUNKCIJU

Pastāvīga ātruma saglabāšanas sistēma (ACC), kura piemērojas un palīdz autovadītājam saglabāt noteiktu braukšanas ātrumu un, ja nepieciešams, piemēro to pie automašīnas, kura brauca priekšpusē, ātruma, lai vienmēr tiktu saglabāts pietiekoši drošs attālums.

BRĪDINĀJUMA PAR NOVIRZĪŠANOS NO BRAUKŠANAS JOSLAS SISTĒMA “LANESENSE™”

Aktīva brīdinājuma par novirzīšanos no braukšanas joslas sistēma LaneSense™ palīdz vieglāk saglabāt automašīnas stāvokli noteiktajā braukšanas joslā. Strauji novirzoties no braukšanas joslas, tiek ģenerēts brīdinājums un automātiski tiek koriģēts automašīnas stāvoklis.

NAKTS REDZAMĪBAS SISTĒMA

Nakts redzamības sistēmā tiek izmantoti inovatīvo tehnoloģiju sensori, kas iemontēti automašīnas priekšpusē, lai, braucot pa nakti, varētu konstatēt gājējus vai dzīvniekus. Nakts redzamības sistēmas skati tiek parādīti digitālās ierīces paneļa brīdinājuma signāla veidā, kad automašīnas priekšā tiek konstatēts objekts.

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” PHEV: Enerģijas patēriņš (svērtais, jauktais): 2,6 l/100 km un braucot ar elektrību 25 kWh/100 km; izmetamais CO2 daudzums (svērtā, jauktā vērtība): 62 g/km**

*Foto uzņēmumos parādītas ASV tirgum paredzētās automašīnas un foto uzņēmumi tiek atainoti tikai ilustratīviem nolūkiem.
** Enerģijas patēriņš, svērtais, jauktais (l/100 km un braucot ar elektrību kWh/100 km); tiek izmests CO₂ daudzums, svērtā, jauktā vērtība (g/km). Automašīnu Latvijā vēl nav iespējams iegādāties, tādēļ šīs vērtības ir aptuvenas. Galējās vērtības tiks sniegtas, kad tiks veikta automašīnas pārbaude, kas paredzēta tās noteikto prasību atbilstības izvērtēšanai.