JEEP® GRAND CHEROKEE
Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

JEEP® GRAND CHEROKEE
Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

NĀKOTNES ENERĢIJA

“Grand Cherokee 4xe” visurgājēja jauda – 280 kW (380 AG) (2,6 l/100 km; braucot ar elektrību – 25 kWh / 100 km; piesārņojums 62 g/km)*, bez raizēm pieveiks ikdienas izaicinājumus. Elektrificēšana paceļ tā braukšanas īpašības jaunā līmenī: Tas ir jaudīgāks, klusāks; kad brauc tikai ar elektrību, izmanto mazāku enerģijas daudzumu un izdala mazāku piesārņojuma daudzumu, ērtāks, savukārt pateicoties “Quadra –Lift” pneimatiskās piekares sistēmai, tāpat lieliski piemērots piedzīvojumiem sliktos ceļos.

PILNVEIDOTS ELEKTRISKAIS PĀRNESUMS

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” visurgājēja jauda tiek ģenerēta ar dieviem dzinējiem: 2,0 l benzīna dzinēju ar turbokompresoru, kura jauda sasniedz līdz 200 kW (272 AG), un elektrisko dzinēju, kura jauda ir – līdz 107 kW (145 AG). Tādēļ kopējā jauda sasniedz pat 280 kW (380 AG) (2,6 l/100 km; braucot tikai ar elektrību – 25 kWh / 100 km; piesārņojums 62 g/km)*

*Maksimālā jauda aprēķināta, piemērojot Automašīnu inženierijas apvienības (SEA) standartā J2908 noteikto metodiku.

“QUADRA-LIFT” PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA

“Quadra-Lift” pneimatiskās piekares sistēma ar elektronisko, daļēji aktīvo amortizēšanu, braucot ar lielu ātrumu, piemēram, uz lielceļa automātiski pazemina automašīnu, lai tiktu nodrošinātas efektīgas aerodinamiskās īpašības un tiktu samazināts degvielas patēriņš un CO2 izmešu daudzums.

HIBRĪDĀS BRAUKŠANAS REŽĪMI

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” hibrīdā režīma pārslēdzējs ļauj izvēlēties braukšanas režīmu, kurš vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Braucot ar elektrisko režīmu, nenotiek izmešu piesārņojums un automašīna brauc gluži bez skaņas. Braucot ar hibrīdo režīmu, visefektīgāk tiek saskaņota abu dzinēju jauda. Ieslēdzot “e-Save” režīmu, tiek izmantots tradicionālais iekšdedzes dzinējs, braukšanas laikā baterija tiek saudzēta un tiek uzlādēta.

Kopējā jauda 280 kW (380 AG) (2,6 l/100 km; braucot tikai ar elektrību – 25 kWh 100 km; piesārņojums 62 g/km)* / Tikai ar elektrību līdz 51 km pilsētā (saskaņā ar WLTP)2. / Maksimālais ātrums tikai ar elektrību ir līdz 130 km/h / Aptuveni < 3 stundu laikā pilnībā tiek uzlādēta baterija (līdz 7,4 kW).

UZLĀDĒJIET AUTOMAŠĪNU, LAI ARĪ KUR JŪS ATRASTOS

Šobrīd varat uzlādēt Jeep® “Grand Cherokee 4xe” visurgājēju mājās, izmantojot atsevišķi iegādātu staciju, kas paredzēta uzlādēšanai mājās “easyWallbox”. Ceļojumā varat izmantot sabiedriskās lādēšanas stacijas, izmantojot komplektā iekļauto 3 Mode kabeli.

LĀDĒŠANA BRAUCOT

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” automašīnas akumulatoru varat uzlādēt arī braukšanas laikā. Izmantojot “e-Coasting” tehnoloģiju, bremzēšanas, ātruma samazināšanas un ripošanas laikā izveidotā kinētiskā enerģija tiek pārveidota par lietderīgu enerģiju, kura tiek pārraidīta uz akumulatoru.

* Enerģijas patēriņš, svērtais, jauktais (l/100 km un braucot ar elektrību kWh/100 km); tiek izmests CO₂
daudzums, svērtā, jauktā vērtība (g/km). Automašīnu Lietuvā vēl nav iespējams iegādāties, tādēļ šīs vērtības ir aptuvenas. Galējās vērtības tiks sniegtas, kad tiks veikta automašīnas pārbaude, kas paredzēta tās noteikto prasību atbilstības izvērtēšanai.
Iespējamais nobraukšanas attālums var atšķirties atkarībā no dažādiem tādiem faktoriem kā braukšanas stils, maršruts, laikapstākļi un ceļa apstākļi, automašīnas stāvoklis, izmantošana un iekārtas.