JEEP® GRAND CHEROKEE
Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

JEEP® GRAND CHEROKEE
Leģenda atgriežas visekskluzīvākajā formā

NO ATTĀLUMA PAMANĀMAS DETAĻAS

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” pamats ir vienreizēja modeļa “Summit Reserve” iekārta kopā ar 21 collu vieglā metāla lietajiem diskiem.

APBUROŠS INTERJERS

Piedzīvojumi kļūs vēl neaizmirstamāki – interjers ar greznības pieskaņu un panorāmas jumta logs.

EKSKLUZĪVS HIBRĪDS

Četru dažādu krāsu “Grand Cherokee 4xe” visurgājēji, atzīmēti ar ziliem 4xe akcentiem un logotipiem, kuri lieliski reprezentē uzlādējamo hibrīda automašīnu ar 4 riteņu piedziņas sēriju.

IZVEIDOTS, LAI PĀRSTEIGTU

Jeep® “Grand Cherokee 4xe” pārsteidz ar interjeru, kas izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem un kuram piemīt vienreizēja greznība. Sēdekļus var regulēt 16 dažādos stāvokļos, tie ir apsildāmi un ventilējami. Sēdekļu un durvju visumu papildina Palermo āda, kas interjeram piešķir ekskluzivitāti un greznību.

JAUKI CEĻOJUMI AR “Grand Cherokee 4xe”

Tieši šajā automašīnas segmentā “Grand Cherokee 4xe” ir unikāls ar to, ka pasažierim, kurš sēž blakus autovadītājam, ir paredzēts skārienjutīgs ekrāns. Salonā iemontētie 19 skaļruņi un 950 vatu McIntosh skaņas sistēma ļaus pilnībā izbaudīt ceļojumu.

ĒRTI UN JAUKI CEĻOJUMI TIKAI AR “Grand Cherokee 4xe”

“Grand Cherokee 4xe” automašīnas ir ērtākas un ietilpīgākas tādēļ, ka salonā un bagāžniekā ir daudz vairāk vietas, nekā iepriekšējā “Grand Cherokee” versijā. Klimata kontrole sadalīta četrās zonās, tas nodrošinās maksimālu komfortu jebkurā gadalaikā.