JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% premium pikaps

JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% premium pikaps

Integrētā kamera bezceļa apstākļiem. Savā kategorijā vienīgā šāda veida pikapu kamera Eiropā

Pateicoties tehnoloģijām, kas pavada jūs jebkurā ceļā, Gladiator spēj sasniegt vēl neiekarotas virsotnes. Priekšpuses kamera displejā ataino augstas izšķirtspējas braucamā ceļa skatu, atvieglojot pilnīgu ceļa pārredzamību un ļaujot izvairīties no jebkādām bedrēm un šķēršļiem. Turklāt tā ir aprīkota arī ar pašattīrīšanās funkciju, tādējādi vienmēr nodrošinot maksimālu redzamību. Noderīga tehnoloģija ikdienas braucienos, neaizstājama — bezceļa apstākļos.

Alpine bezvadu skanda

Gladiator ir aprīkots ar Alpine bezvadu skandu, kas uzstādīta aiz aizmugures sēdekļa un kuru jūs varat ņemt sev līdzi, pametot automašīnu. Ūdensizturīgo un putekļizturīgo skandu iespējams uzlādēt, atrodoties ceļā. Turklāt tas pat var izturēt 30 minūšu iegremdēšanu ūdenī līdz pat 90 cm dziļumā. Jūs to varat izmantot arī kā ārējo akumulatoru, lai uzlādētu ārējās ierīces, un savienot ar citām Alpine bezvadu skandām, lai iegūtu īstenu stereo skaņu.

Jaunākās paaudzes skaņa

Izvēlieties ikvienam piedzīvojumam piemērotāko muzikālo pavadījumu. Standarta komplektācijā ietilpst Alpine Premium skaņas sistēma ar 9 skandām, kas aprīkotas ar aizmugures zemfrekvences skaļruņiem, un 552 W 12 kanālu pastiprinātāju. Rezultātā tiek panākta līdzsvarota un visaptveroša skaņa.

Pilnvērtīgākā automašīnu tehnoloģija

Gladiator piedāvā jaunāko automašīnu tehnoloģiju, nodrošinot jums vislabāko braukšanas pieredzi. Digitālais instrumentu panelis ar 7 collu TFT ekrānu un personalizējamu saskarni ataino visus automašīnas vadības parametrus.

Uconnect™ pakalpojumi

Informējoši izklaidējošā sistēma ir izstrādāta nevainojamai sadarbībai ar Uconnect™ pakalpojumiem*, kas jums ļauj attālināti ar viedtālruņa/viedpulksteņa starpniecību sazināties ar savu automašīnu.

*pieejami, sākot no 2021. gada marta

"Apple Carplay" un "Android Auto"

Apple CarPlay ļauj iPhone lietotājiem piekļūt pakalpojumam Apple Maps, lietotnei Messaging, tālrunim un Apple Music ar Siri balss komandu starpniecību.

Android Auto™ nodrošina ērtu un drošu piekļuvi balss komandām, pakalpojumam Google Maps un pakalpojumam Google Play Music.

DROŠĪBA

Gladiator ir aprīkots ar daudzām pasīvajām standarta drošības sistēmām, taču aktīvās sistēmas klients var atlasīt un pieprasīt uzstādīt. Šīs sistēmas iekļauj aklo zonu uzraudzību, kas uzrauga automašīnas aklās zonas, adaptīvo kruīza kontroli, kas pielāgo jūsu automašīnas ātrumu priekšā braucošās automašīnas ātrumam, frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmu+, kas brīdina jūs par ceļā esošu šķērsli, un automātisko tālo gaismu funkciju, kas pielāgo gaismu intensitāti apkārtējās vides gaismai.

Aklo zonu uzraudzība un frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma

Pēc pieprasījuma Gladiator ir iespējams uzstādīt aklo zonu uzraudzību ar aizmugurē esošo šķēršļu noteikšanas funkciju. Šī sistēma uzraudzīs automašīnas aklās zonas un brīdinās jūs par šķēršļiem, aktīvi novēršot sadursmi ar tiem. Papildus tam frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma+, automašīnai pārāk strauji tuvojoties šķērslim vai citai automašīnai, brīdinās vadītāju ar vizuāla un skaņas signāla starpniecību.

Adaptīvā kruīza kontrole

Iestatiet Gladiator ātrumu un uzturiet to visa ceļa garumā. Viedā kruīza kontrole iekļauj adaptīvu darbību, kas konstatē priekšā braucošu automašīnu un pielāgo ātrumu bez vadītāja iejaukšanās.

Ērta novietošana stāvvietā

Ērti un droši novietojiet Gladiator stāvvietā, pateicoties novietošanas funkcijām. Tā kā Gladiator ir aprīkots ar priekšpuses un aizmugures novietošanas sensoriem un priekšpuses un aizmugures kamerām, tas ir veikls pat, novietojot to stāvvietā.

Parkview® atpakaļskata kamera un Aizmugurē esošo šķēršļu noteikšanas funkcija

Brauciet atpakaļgaitā ar tik pat lielu pārliecību, kā braucot uz priekšu pa ceļu. ParkView® atpakaļskata kamera Uconnect™ radio skārienekrānā projicē augstas izšķirtspējas attēlu, un, pateicoties integrētajām dinamiskajām režģlīnijām, pat vissarežģītākie manevri kļūst vieglāk izpildāmi. Aktivizējot atpakaļgaitu, sensori automātiski uztver transportlīdzekļus un priekšmetus, kas aizšķērso jūsu ceļu.
Aizmugurē esošo šķēršļu noteikšanas funkcija, braucot atpakaļgaitā, brīdina jūs par šķēršļiem automašīnas aizmugures aklajās zonās.