JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% premium pikaps

JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% premium pikaps

INTERJERS

Komforts

Salona ādas apdare, apsildāmie priekšējie sēdekļi un stūre piešķir papildu komfortu, bet divu zonu automātiskā klimata kontrole ļauj iestatīt divus dažādus temperatūras režīmus vadītāja un priekšējā pasažiera pusē.

Vairāk vietas

Jaunais Jeep® Gladiator piedāvā savā klasē labāko platību kājām (līdz pat 966 mm). Tādējādi varat būt droši, ka jūsu pasažieri brauciena laikā jutīsies ērti.

Droša uzglabāšana

Zem aizmugures sēdekļa un aiz atzveltnēm atrodas ietilpīgi, slēpti uzglabāšanas nodalījumi.

ārpuse

Maksimālas pielāgošanas iespējas

Jeep® Gladiator spēj nodrošināt pat pilnīgas brīvdabas pieredzi. Dažādās vējstikla un jumta kombinācijas ļauj jums izvēlēties kādu no trīs konfigurācijām: ar trīs paneļu cieto jumtu, ar auduma jumtu un bez jumta. Izbaudiet maksimālu brīvību jebkuros ceļa apstākļos un jebkurā gadalaikā.

Kravas kastei ir nodrošināts robusts un izturīgs aizsargpārklājums. Neatkarīgi no tā, kādu kravu jums nepieciešams pārvadāt, kravas kasti iespējams drošībai pārsegt arī ar kādu no trīs pārseguma materiāliem: izrullējams pārsegs, trīs tenta paneļi vai trīs cieta materiāla plāksnes.

Liela kravnesība

Gladiator konfigurācija iekļauj dubultu kabīni un 1531 mm x 1442 mm tērauda kravas kasti, kas aprīkota ar ūdensizturīgu kontaktligzdu, LED apgaismojumu un izsmidzināmo aizsargpārklājumu. Kravnesība — līdz 750 kg. Jūs varat pieteikt arī Kravas pārvaldības sistēmu, lai kravas kaste tiktu aprīkota ar 400 W strāvas pārveidotāju un ūdensizturīgo 230 V maiņstrāvas kontaktligzdu.

TRAIL RAIL™

Pateicoties sistēmai Trail Rail™, jūs varat ērti organizēt un pārdalīt kravas kasti. Tā nodrošina regulējamu piestiprināšanas sistēmu un slēptu kravas uzglabāšanas zonu zem slēdzamā aizmugures nodalījuma.