JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% premium pikaps

JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% premium pikaps

Jeep® Gladiator pirmo reizi iestūrē Eiropas tirgū. Leģendārais Jeep® sniegums bezceļu apstākļos tiek integrēts pikapā, kas demonstrē zīmola raksturīgākās iezīmes: sniegumu, ietilpību un izturību.

OVERLAND

Gladiator Overland jau standarta komplektācijā ietilpst vislabākais stila, komforta un tehnoloģijas aprīkojums. Overland aprīkojums iekļauj Uconnect™ navigācijas un radio sistēmu ar 8,4 collu ekrānu, instrumentu paneli ar 7 collu krāsu TFT ekrānu, 552 W Alpine sistēmu ar 9 skandām, 18 collu divtoņu vieglmetāla diskus un sudraba eksterjera elementus.

Krāsas

Balta, pelēka, sudraba metāliska, tumši pelēka, melna, tumši zila, sarkana, tumši sarkana, zaļa.

18 collu diski

Gladiator Overland iekļauj stilīgus dizaina elementus, kas pārsniedz pilsētas un bezceļu apstākļu prasības. Piemēram, 18 collu alumīnija diski piešķir daudz skarbāku izskatu.

Uconnect™ navigācijas un radio sistēma ar 8,4 collu ekrānu

Gladiator aprīkojumā ietilpst jaunākās paaudzes Uconnect™ radio sistēma ar 8,4 collu skārienekrānu, integrētu navigāciju un digitālo audio apraidi. Turklāt tā ir iestrādāta sistēma, kas paredzēta viedtālruņa pievienošanai, lai jūs drošā veidā uzturētu saziņu un nekad nezaudētu uzmanību.

Korpusa krāsas cietais jumts un riteņu arkas

Gan Gladiator Overland riteņu arku, gan cietā jumta krāsojums saskan ar korpusa krāsu. Priekšpusi izceļ arī specifiskie režģa un bufera sudraba elementi, kas piešķir automašīnai unikalitāti.

Sānu sliekšņi un izsmidzināms kravas kastes aizsargpārklājums

Komforts, praktiskums un stilīgs dizains. Overland ir aprīkots ar sānu kāpšļiem, kas padara izteiktāku pikapa profilu, un izturīgu izsmidzināmo kravas kastes aizsargpārklājumu, kas ir piemērots ikvienam piedzīvojumam.